Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

Gość gość
z problemami nalezy radzic sobie samemu a nie korzystac z pozycji ksiazkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaB_
Widziałyście to : https://listydoj.wordpress.com/ Czytam od kilku dni i nie wiem co myśleć. Szkoda mi obojga. Chyba nie tak powinny wyglądać rozstania a z drugiej strony ile można się katować przeszłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
genderowko!!! moja rada! kup biblie zacznij czytac i stosuj sie do tych wskazowek.odj...alo wam totalnie.pracujecie po 14 godz. szukacie kariery[ktorej nie znajdziecie] nie chcecie rodzic dzieci,a to dar i nakaz Bozy,ogladacie poj...ne programy-filmy typu ,,dlaczego to ja,, ,,trudne sprawy,, ,,szpital,, czy ,,szkola,, te programy sa ukierunkowane na wypaczanie umyslu ,wzbudzaja agresje, lek,obawe.wpajaja negatywne stereotypy np. wolgarne odzywki dzieci do rodzicow,i podswiadomie boisz sie ze twoje dziecko tez bedzie takie,a wiec zaczynasz sie bac!!! ci co to serwuja robia to celowo,jest to socjotechnika manipulacyjna,nie ogladaj tvn i innych polsatow.gdyz to kamienny ktag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak dawno jeszcze rodzina miala 2,3-jke dzieci co niedziele chodzila do kosciola,sasiad sasiadowi pozyczal szklanke cukru,zakup np.telewizora opijalo sie z sasiadami 2 dni.ludzie pracowali za marne moze grosze ale se radzili i co najwazniejsze byli szczesliwi.dzisiaj pomimo szybkich samochodow ciagle jedziemy za wolno!! mimo tel.komorkowej za wolno sie kontaktujemy pomimo internetu nie za wiele mamy informacji!! czy na pewno?? kiedys podrozowalo sie PKP,informacje byly z gazet, i dzwonilosie z budki tel. a wszyscy byli szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj jak to wszystko obserwuje tj. uchodzcy,ukraina,korea,irak,iran itp. to poprostu wszystko pier...nie,bedzie wojna wielu poje.ow zginie i swiat od nowa bedzie sie odbudowywal,w pocie i znoju,kobiety beda szczesliwe,ze kartoflanki nagotuja[jak znajda kartofle] beda dzieci rodzic,i beda sie cieszyc z kazdego dnia spokojnego.teraz nie jest to doceniane same szukacie ch.j wie czego dotoxy,celulity ,sztuczne cycki itp.same sie nakrecacie,popieracie zwiazki homo,atakujecie kosciol,robicie sie wielkie feministki.a gdzie Bog?? Jestescie takie madre,jak zabiora wam GPS ,do domu nie traficie,genderowki, jestescie agresywne ,nic i nikomu nie popuscicie,stalyscie sie wolgarne,ordynarne,wmowionowam ze jestescie rowne mezczyznie.Stworca stworzyl kobiete zeby adamowi pomagala,a wiec ustanowil miejsce w szeregu.jak mowisz inaczej to to samo co twierdzisz ze Bog jest klamca.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup biblie i czytaj,jest to najlepsze rozwiazanie problemow.zrozumiesz to czego nie uczy zadna szkola,zrozumiesz ten swiat,dowiesz sie co to rodzina,jak postepowac,jak wyjsc z najgorszej sytuacji. cytaty z bibli; ,,OBCOWANIE MEZCZYZNY Z MEZCZYZNA JEST OCHYDA W MOICH OCZACH,- TAK MOWI PAN,,nie kozystajcie z wrozek,nie robcie tatuazy,gdyz wszystko to jest ochyda w oczach Pana,, chcesz byc ,,modna i robisz tatuaz, a wiedz ze pierwszy tatuaz nosil kain za zabicie abla,jeszcze nie dawno robili je sobie kryminalisci i ty chcesz sie do nich upodobnic? czy nie uwazasz ze Pan dal ci czyste piekne cialo,?? to po co je szpecisz?? gdyby Bog chcial inaczej,to juz rodzilibysmy sie z tatuazami. i nie wroz,gdyz tylko Pan zna to co bylo jest i bedzie a zadnemu czlekowi nie jest to dane.wrozenie to wystawianie Boga na posmiewisko,gdyz wrozka uzurpuje do tego, iz na rowni ze Stworca zna przyszlosc czlowieka.a tylko Bog wie co bedzie z nami.wiec modlitwa proscie Boga a bedzie wam dane,tak sam Pan nam obiecuje. cytaty-,,proscie a bedzie wam dane,, ,, jak prosisz ojca o chleb to poda ci weza?,,a wiec ci co prosza to otrzymuja.bo tylko On Pan jest tym ktorego my ludzie potrzebujemy. tv ,media walcza z Bogiem, przez co ludzie ida na zatracenie.odstaw tv,i czytaj biblie.tylko tam znajdziesz ukojenie,spadna ci luski z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest przepowiedziane w biblii naprawa świata przyjdzie przez kobietę (ale religijną , nie przez genderkę) Zamiast biblii wolę czytać w wyszukiwarce : Anna Zaufajcie Maryi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie ma facetów to nie ma problemów :D ja jestem sama i mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szalotka99 dziś To z czego sie utrzymujesz ? zbierasz puszki ? :D śmieszna jesteś a jak są faceci to są problemy ? niby dlaczego ? bo co bo nie robi tego co ty chcesz masz zj****y mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEDNY MECZACY sie FACET
Powiem wam, że sytuacja nie jest taka prosta, że drada, stres lub zmiana orientacji seksualnej. Ja juz od 9 miesięcy z żoną teo nie robiłem. Małżeństwem jestemy od roku. Przez ten czas zrobiliśmy to może z 10 razy. Juz wyjasniam dlaczego i nadmieniam, że żony nie zdradzam, chcę trzymać fason mimo wszystko, to porządna kobieta i nie zasługuje na zdradę. Na to że nie chcę z nią seksu składa się kilka czynników: 1. Tuż przed ślubem uzmysłowiłem sobie, że posiągają mnie zupełnie inne kobiety niz moja żona. O innej budowie ciała, przywiązujące wręcz pedantyczną uwagę do swojego wyglądu, no i o nieco innej osobowości. Wyjde na miasto, patrzę ide tych cudów chodzi po ulicach, potem wracam do domu patrzę na owszem zadbaną i pachnącą zonę ale to nie to, to daleko nie to i odczówam frustrację. Frustrację tak dużą, że poprostu dochodze do wniosku, że nie będe uprawiał seksu z zona tylko dlatego, że jest moją żoną. Jeśłi mnie nie pociąga to się nie poniżę. Ktoś mógłby zapytać, dlaczego się z nią ożeniłem skoro już przed slubem czułem, że to nie to. Otóż nie miałem pewności, cos mnie gryzło ale nie wiedziałem co. Żona ma wiele zalet, to mądra, wierna i zaradna kobieta. Sądziłem że się ułoży, wszystko było juz zaplanowane, zespół na wesele wynajęty, sala i jedzenie opłacone. Kto to przeżył wie, jak trudno sie wycofać w takiej sytuacji. 2. Drugi powód to różnice między mną a żoną w sprawach życiowych, światopoglądowych i innych dziedzinach. Szczerze mówiąc w małżeństwie czuję się osaczony. Wolnośc ktorą ceniłem najbardziej w życiu została mi odebrana. Małżeństwo odebrało mi wszystko co kochałem a uraczyło wartościami, zasadami i obowiązkami które nic dla mnie nie znaczą i są tylko kulą u nogi. Oczywiście wywiązuję się z obowiązków, pomagam, staram się byc użyteczny, wspierać żonę itd. ale wiem że robie to tylko po to by nie robić jej przykrości. Ponadto staram się poprostu żyć przyzwoicie w taki sposób by zona nie była osamotniona w problemach dnia codziennego. Jednak to wszystko co opisałem w tym punkcie powoduje, że moja frustrcja narasta jeszcze bardziej a róznice poglądowe z żona powodują, że często odczówam złośc z powodu jej zachowania. A jak mozna uprawiać seks z kims na kogo człowiek się złości lub kogo uważa za jedno ze źródeł swojej frustracji. Właściwie jedynym pozytywnym akcentem tego małżeństwa jest nasze cudowne maleństwo które kocham nad życie. Nawet dla samego dziecka warto było i nadal warto cierpieć. Dlatego pewnie nigdy sie nie rozwiodę. Dziecko zasługuje na komletną rodzine To może tyle. Uf, trochę mi ulżyło. Nie mam się komu z tego wygadać, cisne to w sobie w obawie przed miażdżąca krytyką i reakcją rodziny. To taki cięzki balast. Przez to wszystko czuję się zmęczony, wyczerpany jakbym 10 lat w kamieniołomach przepracował.Staciłem już nadzieję na szczęście w życiu i prawdziwą miłość. Chyba nic cudownego poza rzemieślniczym wypełnianiem roli meża i ojca juz mnie w życiu osobistym nie czeka, bo to zycie sobie i pewnie zonie też zmarnowałem. Tak oto w zasadzie sam wpedziłem się w wielomiesięczny celibat. Ale sam tego chciałem. Teraz czekam, aż żona nie wytrzyma i sama zacznie rozmawiać co jest grane bo mnie poraz kolejny brak odwagi.A nawet jak ona zacznie to tez wcale nie wiem czy starczy mi odwagi by powiedziec jej wszystko wprost. Pewnie wymyślę jakąs łagodniejszą wersję. szczera prawda zraniłaby ja zbyt mocno na całe życie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaah
Moje drogie Panie! Moja zona jest 7 lat mlodsza ode mnie. Nie bede opisywal mojej historii dokladnie ale tylko konkrety opowiem. Zawsze dobrze sobie radzilem w zyciu..finansowo i umyslowo! Nienawidze nudy i zawsze cos wymysle zeby moja druga pol i dzieci mialy co wspominac! Pare lat temu wystartowalem z restauracja..hotelem..pizzeria i pubem. Wszystko sie krecilo jak nalezy..pracy bylo duzo ale satysfakcja szla w parze. Obiekty..na ktorych prow dzial byly wynajmowane. Chcialem je kupic..ale ich wl nie chcial sprzedac..bo mial krowe dojna. W pewnym mom wladze miasta rozpoczely budowe obwodnicy i w efekcie koncowym drogi do moich posesji zostaly zamkniete..nawet te z lotniska. Intetes musialem zamknac. Wzialem spory kredyt na firme..ktory mi pozostal. Splacilem 200tys zl i zostalo mi na teraz okolo 50tys. Nie jest lekko..a rok temu wysiadlo mi serce.. Jestem po bardzo ciezkiej operacji i juz nie moge pracowac..mam 36 lat. Dostaje 1200zl renty! Pracuje teraz w necie.. Robie strony www..kampanie reklamowe..pozycjonuje..prowadze programy partnerskie w usa. Da sie zyc! Ale robie to na "czarno"! Cos wam powiem! Kiedy "mi" nie wyszlo w interesie..ja nie poddalem sie..nie wpadlem w dolek! Splacam! Ale trzeba bylo zyc skromniej! Wtedy moja zona nagle stwierdzila..ze jestem teraz dziadem..ciotą..biedakiem! Takie wsparcie otrzymalem! Kiedy bylismy na scenie..nasze sukcesy to byly! Razem! Kiedy nie wyszlo..wina stala sie moja! Moje dlugi! Kazdego dnia slysze narzekanie..obelgi i wyzwiska!! Juz tylko 50 tys mi zostalo..a tu taki klaps..z sercem! Ale niech bije..dla moich dzieci..bo bardzo je kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaram
Spotykam sie już 3 miesiące z Meszczyzna i nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Spotykamy się gadamy przytulamy się ale nie wiem czy on na poważnie ponieważ mówi że nie chce związku a od niedawna zaczął chodzić zemna na spacery nocą przytulać całować po czole czymac za rękę przectawia znajomym ale dalej mówi że nie chce związku nie wiem co mam robić pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY sie cieszcie ze pochodzicie z POLSKI,bo takie ARABY to musza placic 5 tys EUR DLA LEPSZEGO ZYCIA ARABY musza placic za podrobiony paszport 5 tys euro,zeby sie dostac do EUROPY..Niemiec... Zeby lepiej zyc... Polepszyc sobie byt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inneva
BIEDNY MECZACY sie FACET Smęcisz i smęcisz. Sam sobei tego piwa naważyłeś, to sam je wypij. Skoro nie potrafisz kochać, to po co się żeniłeś, bo z twojego opisu wynika, że jesteś zwierzęciem dla którego liczy się pożadanie. Szkoda mi twojej żony ;/ Ptaah, to chyba najgorsze słowa jakie można usłyszeć od ukochanej osoby, od której w najgorszych chwilach powinieneś mieć wsparcie, ale niestety jak widać, jedni liczą na miłość, inni na pieniądze. Szaram, 3 miesiące to nie jest długi okres, może chłopak ma za sobą przejścia, może przeszłość nie pozwala mu na to. Porozmawiaj z nim, stopniowo i delikatnie. Jednak chłopak daje Ci delikatne sygnały, że chciałby czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rabaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% 70%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 ! www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek34
gadanie. nie ma kobiety, ktora nie lubi prezentów. kup kwiaty na rynku, słodycze, ładna bielizne. wszystko mozesz zrobić przez internet. wchodzisz na alles i wszystko masz podane jak na talerzu. dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI kontakt ze mna przez mail lub facebook mail: zbutanaespane@wp.pl facebook.com/marcin.yo.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeptunka77
www.magiamilosnaochronna.simplesite.pl RYTUAŁY FINANSOWE RYTUAŁY MIŁOSNE 3-dniowy rytuał na powrót ukochanej osoby 299zł Najsilniejszy urok miłosny 7 – dniowy 600zł Rytuał na przyciagnięcie miłości – 2 dniowy – 299zł Rytuał na odnowienie miłości w związku – 4 – dniowy 349zł Rytuał poprawiający sprawnośc seksualną – 2 dniowy 299zł Rytuał na powodzenie u płci przeciwnej – 299zł Urok miłosny – 3 dniowy - 349zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeptunka77
Rytualistka miłosna i Tarocistka Esma zaprasza serdecznie www.magiamilosnaochronna.simplesite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzania i polubienia strony. Już niedługo konkurs a do wygrania śliczna torebka www.facebook.com/stylove.lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakiś problem , moja żona nie sypia zemną od ośmiu lat. Na pytanie dlaczego? bo nie albo - znowu chcesz się kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PANA WYZEJ
do Pana wyzej, a moze jestes nudny , albo ,zbrzydles,zaniedbales sie i to ja odrzuca ze nie ma ochoty na seks z toba..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×