Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość mmm876
ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej powinny nieco pomóc (ale nie odchudzanie!), no i dobrany dobrze stanik. Co do stanika to 80% ciężaru biustu dźwiga obwód, o czym często zapominamy. Wymierz się dobrze i rusz na zakupy. Polecam Ci sklep Kris Line http://www.krisline.com/ , jestem biuściasta od nastolatki i tam dobralam sobie najlepsze i najładniejsze staniki w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta 70J
A jakimż cudem Ty się dziewczyno mieścisz w 70H (o mniej nie mówiąc), jak na "ponad metr" w biuście i 70 cm pod biustem powinnaś nosić staniki co najmniej 65M (firmy kontynentalne) albo 30H (marki angielskie)? Byłaś kiedyś na brafittingu? Wątpię. Jak kupisz dobrze dobrane staniki to i biegać będziesz mogła (polecam sportowce Shock Absorber i Panache sport), i spać wygodnie (sypiamy w staniku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 70G takie o mogą być
i wcale nie są potężne , takie średnie trochę pełniejsze ;) facet w rękę zmieści ,normalny gość a nie karakan 150 z rączkami przedszkolaka ;) , nie mam metr w biuście a mniej 78 pod biustem w biuście ok 90-92 , brytyjskie G akurat mi pasuje czasem to GG czasem ściśliwe 75F ;) 70H jest trochę większe niż mam ja ,ale jak twierdzisz ,że to dużo to nie masz śladowego pojęcia o dobieraniu biustonoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 70G takie o mogą być
a z kalkulatora mi wychodzi ok 70F/70FF a kupuje miska , dwie więcej bo akurat inny kształt biustu trochę także wszystko trzeba brać pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_b
A ja mam 70E i nie mam nic przeciwko nim :) tylko do niedawna miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego biustonosza. Ale pobuszowałam w internecie i znalazłam super sklep: www.ladysplace.pl Polecam go każdemu, zwłaszcza tym paniom, które mają podobny "problem", czyli ich piersi są nieco większe niż przeciętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkinia
Aneta_b, a od kiedy 70E to większe niż przeciętne? Przecież to niewielki biust "do ręki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ katinccova widocznie nie wiesz NIC o dużym biuście. staniki może zamawiasz przez internet? otóż zauważ, że w zwykłym sklepie z bielizną, gdzie staniki kosztują 15zł nie ma takich, w których: 1.zmieściłby się duży biust 2. utrzymałby się. (ok, piszesz, że porządne rzeczy musza dużo kosztować... tyle tylko, że jeśli jesteś wymagająca, kupisz sobie stanik za 100zł taki sam jaki mogłabyś kupić za 20zł) Dlatego nie gadaj farmazonów, że duży biust, że tak powiem "nie generuje" większych kosztów. na moim roku są same dziewczyny, więc temat bielizny jest często poruszany. szlag mnie jasny trafia, kiedy słyszę, że kupiły sobie stanik za 10zł, a taki ładny czerwony, za chwilę różowy, te z kwiatkami... NIE MA tanich dużych staników, a małymi sklepy są po prostu zawalone. Ostatnio udało mi się znaleźć fajny sklep w Poznaniu, bo Triumphowi już nie ufam. Tam panie wiedzą, jak dobrać klientce dobry stanik, ale niestety zawsze jest to cena powyżej 150zł, a w dodatku jeśli rzeczywiście potrzebuję jakiś stanik, zwykle nie ma mowy o wyborze - ten czy ten kolor/wzór lepszy. Tak samo rzecz wygląda ze strojami kąpielowymi. Porządne stroje można dostac już za cenę ok.100zł, ale chcąc dopasować coś na moje piersi wydałam jakieś 320zł, a i tak nie jest idealny, bo jakiś kretyn-projektant zaprojektował miseczkę GG na naramkach cieńszych niż 1cm. Na prawdę wkurza mnie, kiedy kobiety wypowiadają się tak jak Ty. katinccova. I zgadzam się z poprzedniczkami, że szukając dobrego dużego stanika można się popłakać. Studia nie pozwalają mi pracować, a nie pochodzę z bogatej rodziny, więc każdy zakup stanika sprawia, że chce mi się płakać, bo za te "przyjemności" płaci moja mama, która było nie było, jest zmuszona do tego. Rozpisałam się... ale dla podsumowania dodam tylko, że chciałabym móc iść do sklepu i kupić sobie stanik, który mi się spodoba. Czerwony z koronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinncova
Staniki za 15 zł to jest szajs nie wart nawet uwagi. Samo uszycie porządnego stanika (w KAŻDYM rozmiarze) to koszt co najmniej 50 zł (projekt, testy konstrukcji, materiały, robocizna...), a gdzie jest zysk producenta i sklepu? Co mi z tego, że sklepy są zawalone czerwonym badziewiem w różowe kwiatki za 20 zł, jak to są sutkozasłaniacze a nie biustonosze, ani to piersi nie podtrzyma, ani nie ukształtuje (gorzej, przeważnie krzywdę robi i biust niszczy). NIE MA TANICH DOBRYCH MAŁYCH STANIKÓW. Jakby były, to małobiuściaste dziewczyny w katalogu na Balkonetce na kopy by te cuda za grosze prezentowały, ale zgadnij co? nie prezentują. Tak samo jak biuściaste, one też są zmuszone kupować przez internet albo w nielicznych porządnych sklepach, gdzie ceny zaczynają się od 80 zł co najmniej. Tanie szmatki za 20 zł kupują jedynie kobiety nie mające pojęcia, jak dobry biustonosz powinien leżeć, co powinien z biustem robić, jak powinien wyglądać. Wyślij koleżanki do brafitterki, niech zobaczą różnicę między 75B za 20 zł i np. Ewą Michalak, Audelle, Onlyher za 120. Ciekawe, czy potem którakolwiek choćby pomyśli o tym, żeby do szmatek za 20 zł wrócić. Wątpię, szczerze wątpię. A co do cienkich ramiączek: w dobrze dobranym stroju tak jak w dobrze dobranym staniku, biust trzyma OBWÓD a nie ramiączka, więc te nie muszą mieć 3 cm szerokości. Ale abstrahując to pokaż mi tego kretyna, który szyje np. 32GG angielskie (polskie 70L?) z mniej niż 1 cm ramiączkami, bo z tego co mi wiadomo to Freya czy Fantasie mają raczej skłonność przesadzać w 2 stronę i robić "szelki", i w stanikach, i w kostiumach. P.S. ja też bym chciała pójść do sklepu i kupić DOBRY stanik, który mi się podoba, i to jeszcze za te Twoje 20 zł. A niestety, do najbliższego porządnego sklepu mam ponad 100 km, i za 20 zł to tam mogę najwyżej samo zapięcie kupić. A biust mam MAŁY, jak już napisałam. Większość bielizny kupuję przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinncova
P.S. Czerwony z koronką, proszę: http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product=Sophina-by-Figleaves.com-Allure-Full-Cup-Bra&product_id=FIG-AW103112&size=32G&colour=Reds http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=2495 http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=3178 http://www.krisline.com/product,products,13,112.html http://allegro.pl/listing.php/search?string=arabella+red Co sezon jest masa nowych we wszystkich kolorach tęczy. I niestety, powtarzam: swoje kosztować MUSZĄ. Taniej wychodzi, jak się kupuje w angielskich sklepach internetowych, możesz też szukać okazji na Ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@katonccova w życiu nie kupiłabym stanika przez internet. na odległość nie bardzo jest jak przymierzyć... co do reszty, nadal się nie zgadzam, ale nie będę czasu tracić na osobę, która i tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinncova
Jak to nie ma jak przymierzyć? Zamawiasz, przychodzi paczka, mierzysz (pod 20 bluzek, jak masz chęć), nie pasuje to wymieniasz/odsyłasz. W czym problem? Co jest bardziej skomplikowane i czasochłonne: zamówić w kwadrans w necie w sklepie z wyborem kilkudziesięciu modeli w ogromnej rozmiarówce i już po paru dniach cieszyć się fajną bielizną, czy obejść 20 sklepów z 4 rozmiarami na krzyż, nic nie znaleźć i "się popłakać"? A może lepiej po każdy stanik jechać te 100 km do jedynego w okolicy sklepu z sensownym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinncova po Twoich wypowiedziach dochodzę do wniosku, że jesteś kasiastą laską z wyimaginowanymi problemami. Nie stać mnie ani na staniki za 250zł, ani na odsyłanie 15 par zakupionych w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katincovva
Na to to ja już nic nie poradzę. Cudów nie ma, nie można zjeść ciastka i mieć ciastka. To, co pisałam, pisałam po to, żeby Ci uświadomić, że cena dobrego biustonosza nie zależy od wielkości piersi, i że nie masz podstaw czuć się wyjątkowo poszkodowana w tym zakresie, bo żadnym wyjątkiem nie jesteś. Ale jak widać nie dotarło, więc jak chcesz uważać, że małobiuściastym mają wystarczać szmatki za 20 zł (bo co? bo na mały biust to może być byle co? bo tylko duży biust uzasadnia kupowanie porządnej bielizny?), że dobry staniki to dla nas "wyimaginowany problem":o) to sobie uważaj, i dalej zazdrość ludziom badziewia w różowe kwiatki. P.S. nie, nie jestem "kasiasta" i nie płacę po 250 zł za biustonosz, żaden mój stanik nie kosztował więcej niż ok. 150 zł z przesyłką, a większość kosztowała sporo mniej. Szukaj okazji (Gorsenia, Ava, przeceny), pomyśl o dorobieniu (przed Tobą wakacje), i naprawdę, nie rób z siebie takiej unikatowej bieliźnianej ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvccccidfdkdfkjghfkl
Nie rozumiem tych kobiet. Z malymi piersiami narzekaja, ze faceci ich nie chca... Duze sa za duze... Ja np. lubie wysokie dziewczyny (takie >180cm przynajmniej), a one zazwyczaj narzekaja, ze sa za wysokie... A do tego jeszcze dziewczy zmniejszajace biust, podczas gdy miliony powiekszaja sobie silikonem, bo faceci(w tym ja) lubia duze, zwlaszcza naturalne biusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka6w
ja też kupuję przez internet, w Kris Line http://www.krisline.com/ i to nie jest prawda, że nie da się w ten sposób dobrać stanika. Zawsze sie da, bo przyjmują zwroty. Co do cen - o co ta awantura, jak ktoś chce zapłacić więcej to jego sprawa. Ja np sporo się naszukałam i namęczyłam, w końcu znalazłam firmę i rozmiar, który mi odpowiada i mogę zapłacić kilka zł więcej, byleby mieć problem poszukiwań idealnego stanika z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoni
ogromne to mam ja:( 65 L przy 163cm. wzrostu i 58kilogramach, wyglądam koszmarnie, cycki na dwóch nogach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasta345
ja nie wiem jaki mam rozmiar ,mam 14 lat i mam 170 cm,a jeden mój biustonosz ma jakiej 70 na 80 możecie mi to wytłumaczyć Moja babcia miała ogromny biust a mama ma mały,i czy jest jakiś lekarz który może sprawdzić jaki się będzie mieć rozmiar piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mogę Ci to wytłumaczyć: nie umiesz dobierać sobie stanika (ale tego nie potrafi 80% kobiet) i nosisz jakąś bezrozmiarową szmatkę z bazarku, która - idę o zakład - zupełnie nie podtrzymuje Ci biustu i ma za małe miseczki. Tutaj zapraszam: www.biusciaste.prv.pl www.stanikomania.pl/pliki/piersiowka.jpg www.youtube.com/user/MyBrapl www.dopasowana.pl/Jak-dobrac-rozmiar-biustonosza--clinks-pol-8.html I nie, nikt nie przewidzi rozmiaru piersi, tym bardziej, że ten rozmiar zmienia się całe życie pod wpływem wahań wagi, zmian hormonalnych, ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jeszcze do pooglądania jakby Cię wyliczony rozmiar zaskoczył ;) : www.stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html www.youtube.com/user/BrafittingByMaheda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam od wielu lat ze strasznie ogromnym i bardzo ciężkim biustem. Do tego stopnia, że bardzo chcę go sobie zmniejszyć ale operacyjnie. /mam 70 K/. Byłam już nawet u chirurga, który obejrzał moje piersi i bardzo dokładnie długo badał je. Mam przerost tkanki gruczołowej. Dostałam już skierowanie na cały szereg badań przed operacją m.in. długie EKG spoczynkowe, USG piersi oraz mammografię w zaleconych dodatkowo projekcjach. Bardzo boję się jednak wszelkich powikłań. BARDZO PROSZĘ O KONKRETNĄ!! PORADĘ!! bo sama już naprawdę nie wiem co mam dalej zrobić??? Dodam, że mam 28 lat. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo ćwiczeń które zmniejszają biust. Wiadomo w większości składa się z tłuszczu a u Ciebie najwidoczniej tam właśnie odkłada się go najwięcej. Spróbuj w ten sposób. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana a probowalas dobrac po prostu stanik u brafiterki ?? To chyba najbardziej prosty sposob na mniejsze piersi i blyskawiczny , bo od razu. Z dobrych firm jakie moge ci polecic to na przyklad Alles z tego wzgledu , ze nie maja babcinych wzorow , a naprawde fajne modele . Buziaczki !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z toba. Alles to dobry wybor, ale musisz zamawiac przez internety, stacjonarnego sklepu nie maja, ale latwo dopasowac rozmiar, supero opisane toto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie też jak wiele z Was myślę aby podać się pod skalpel aby zmniejszyć to coś z przodu co jest jedynie powodem do frustracji. Za każdym razem gdy idę do sklepu dopada mnie złość, bo większość rzczy na mnie nie pasuje i wygląda nie smacznie, przez to nie czuję się ze sobą dobrze, bo np w takiej spódnicy zamek zapina mi się do miejca gdzie zaczynaja się cyce, a dalej albo się dopne i wyglądam jak robokop albo nidy rydy. Dodam tez ze czesto zamki się psuja. Ludzie, nawet rodzina nie potrafila zrozumiec mojego cierpienia, a swoimi komentarzami wcale nie pomagali nie wiesz co mówisz, ja bym chciala miec taki jak Ty, to Twój atut... Szkoda tylko ze nie czuli tego bulu plecow po calym dniu, noszenia tych "kilogramów" z przodu. Teraz po latach gdy tym i owym przybylo z przodu zrozumieli o czym mowilam. Na duże piersi moga sobie pozwolic gwiazdy ekranu czy sceny muzycznej. One moga sobie pozwolic na kreacje za tys które sa dopasowane pod ich rozmiar, ja niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie też jak wiele z Was myślę aby podać się pod skalpel aby zmniejszyć to coś z przodu co jest jedynie powodem do frustracji. Za każdym razem gdy idę do sklepu dopada mnie złość, bo większość rzczy na mnie nie pasuje i wygląda nie smacznie, przez to nie czuję się ze sobą dobrze, bo np w takiej spódnicy zamek zapina mi się do miejca gdzie zaczynaja się cyce, a dalej albo się dopne i wyglądam jak robokop albo nidy rydy. Dodam tez ze czesto zamki się psuja. Ludzie, nawet rodzina nie potrafila zrozumiec mojego cierpienia, a swoimi komentarzami wcale nie pomagali nie wiesz co mówisz, ja bym chciala miec taki jak Ty, to Twój atut... Szkoda tylko ze nie czuli tego bulu plecow po calym dniu, noszenia tych "kilogramów" z przodu. Teraz po latach gdy tym i owym przybylo z przodu zrozumieli o czym mowilam. Na duże piersi moga sobie pozwolic gwiazdy ekranu czy sceny muzycznej. One moga sobie pozwolic na kreacje za tys które sa dopasowane pod ich rozmiar, ja niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×