Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Gość miś polarny w tropikach
ja wyśle paczką 1dnego na pół ale mi wtedy za wiele nie zpostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie znacie taką firmę esotiquo czy jakoś tak mają miseczki nawet do G ale chodzi mi o jakość tych biustonoszy i o opinię waszą jeżeli któraś nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codzi Ci o esotiq? dobra firma, aczkolwiek nie wiem czy na sprawdza się na dużych biustach. nie testowałam. ;) sama polecam serdecznie firmy Panache, Freya i Dalia. przy moim obwodzie 60cm jestem zachwycona ich ofertą i w miarę przystępnymi cenami [jak się ma 28G/30FF kocha się staniki poniżej 150zł ;)] a tak nawiasem, bo jeszcze nie przebrnełam przez cały temat, więc nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale do sportu najlepsze z czym się spotkałam, to Shock Absorber - rewelacyjne staniki sportowe dla biuściastych :) trzymają wszystko w ryzach no i zapobiegają uszkodzeniu siebie, co jest chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 E prawie F
Ja też na siebie nie moge patrzeć , mój wielki cyc bardzo mi przeszkadza. Bolą mnie plecy, wrzynają mi się ramiączka. Biustonosze szyje u gorseciarki ,koszt około 200zł. Mąż zachwycony, wszyscy jego kumple również. Mam 35 lat , kiedyś miałam normalny B ale cały czas rośnie. Nikt w rodzinie takiego nie ma , siostra ma małe , mama normalne ,a ja ogromne. Przeszkadza mi w życiu , straciłam prace bo nie zapinałam fartucha w markecie , nie było tak wielkiego namiotu. Wywalili mnie za to . dół nosze 38 , góra (przez cyck)i koło lub powyżej 50 . Wszystkie ciuchy szyje. Mam rany na ramionach ,od ramiączek , skrzywienie kręgosłupa. Mimo to jeszcze nie nadaje się na operacje z NFZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
80 E prawie F, albo w życiu nie słyszałaś o forum Lobby Biuściastych, albo sobie zwyczajnie jaja robisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
80 E prawie F, albo w życiu nie słyszałaś o forum Lobby Biuściastych, albo sobie zwyczajnie jaja robisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 E prawie F, właśnie podałaś wszelkie objawy ŹLE DOBRANEGO ROZMIARU stanika. W mojej sygnaturce znajdziesz adresy stron, które pomogą CI to naprawić - proponuję zacząć od wątku "jaki powinnam nosić rozmiar" na forum Lobby Biuściastych albo udać się do któregoś ze sklepów z bra-fittingiem odnotowanych na Stanikowej Mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_polska
Jak czytam niektóre komentarze, iż powinno to cieszyć że ma się "duże" piersi to niech se pomyślą jakby to było chodzić z przodu z dwiema wielkimi piłkami... Nie jest to za fajne.. A dobór stanika jest ważny.. lecz nie zawsze pomaga.. O tym by normalnie grać w jakakolwiek grę zespołową typu siatkówka nie ma mowy bez użerania się z tym czymś co musimy znosić(cycki!) nienawidzę ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim .
moja kolezanka ma 75 D .. a ja w cycach mam 90 na iles tam ;/ a mamy po 15 lat i co ?! opercaja.. wstyd wychodzic na rynek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterlooker@onet.pl
Drogie Panie. Te, które są mooocno niezadowolone z chęcią pocieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudunia000
mam 15 lat, waze 54kg , wzrostu mam 264 i rozmiar biustu 34C. co mam zrobic w moim wieku zeby miec mnejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudunia000
wzrostu mam 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zecoooooooooooooo??
164 cm wzrostu, 54 kilo wagi, pod biustem 80 cm, w biuście 92 i narzekasz na duży biust?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie staników
e to nie jest dużo :P no tak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudunia000
ale chce miec mniejszy.a moze za gruba jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
Raczej masz źle dobrany rozmiar, jak zmienisz na lepszy (zajrzyj do linkó z sygnturki bestbra) to i proporcje się zmienią, i inaczej na swój biust spojrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi takie osoby jak best bra i maheda bardzo pomogły ;) zreformowałam się i nie narzekam na swoje tzytzki :P nie jest źle też nosiłam ileś tam D potem się okazało ,że nie Deee tylko eF a nawet czasem Gie tak nosiłam 80D 85D ...i czasem jest mało ściśliwy 80E luźniejszy 75F/G przy 85 cm pod biustem tak jak kazały się mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best bra jesteś zajebista
babka dzięki za pomoc :P też nosiłam D DD :P potem G a nawet H przy 70;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia ;/
mam ten sam problem :( mam 17 lat a rozmiar 75 E i widze że znowu mi urosły...nie wiem co mam robić ;/ kupić fajny stanik to naprawde wielka misja....byłam ostatnio w kilku dobrych sklepach z bielizną i też nic( same "namioty" czułam się jak starsza pani) blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta;-)
To tragedia z tymi cyckami.Mój facet mówi że to dobrze mieć takie balony że podczas sexu skaczą i czuje się wtedy męsko.Ja się wscyze rozebrać.Ciągle uprawiamy sex pod prysznicem w kuchni w nocy w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Klich
Wiecie co???? Niepoważne jesteście. Ja mam 14 lat. Mój rozmiar piersi to duże, ładne D, a obwód pod biustem mam 87. Bardzo mnie to cieszy, nie jestem zła, że moje piersi są naprawdę duże i ładne. Trzeba żyć z tym co jest tak jak ja, a nie biadolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem..........
ja mam duże piersi,ale w zyciu bym ich nie zmniejszyła.tO MÓJ NAJWIĘKSZY ATUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak "C". Bo 65C i 80C to zupełnie co innego, ale tak czy tak te C w stosunku do sylwetki to będą małe piersi, jeżeli mówimy o dobrze dobranych. Ale Ty mówisz o jakimś źle dobranym, a podstawą przy dużych piersiach jest dobrze dobrany stanik, a nie jakieś 80C z obwodem pod karkiem i z biustem zwisającym na ramiączkach. Więc proponuję się zmierzyć ciasno pod biustem i luźno w biuście i napisać co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja również podobnie jak Wy mam duże piersi, mam 26 lat i obecnie noszę rozmiar 75-80 E a może i większe, już się pogubiłam w tym. Dawno nie kupiłam sobie biustonosza, bo nie mogę takich dostać, jak jest miseczka dobra, to problem tkwi w obwodzie pod biustem, który jest za duży. Chciałabym iść wreszcie do sklepu, czy na bazar i kupić sobie szałowy staniczek, może kiedyś tak będzie ;) Wiem, że moje piersi są jednym z wielu moich atutów, ale przez nie kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma to samo musze zaniżać
w kalkuratorach mi wychodzi obwód 36 a niestety zdałby sie czasem nawet 32 i jak tu być mądrym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×