Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubiona....

5 miesiąc ciąża pozamaciczna

Polecane posty

Gość piko30
witam!!! mam pytanko,jakie mialyscie obiawy przy ciazy pozamacicznej i czy mialyscie miesiaczke?!bo ja mam takie obiawy jak przy normalnej ciazy a testy negatywne i miesiaczka w miare normalna?! bylam u ginekologa,ale nic na USG nie widzial,skierowal mnie na pobranie krwi'prywatne badanie'i to ma stwierdzic czy jestem w normalnej ciazy czy pozamacicznej:(?! pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko takie jedno mam...
dziewczyny, sorrki ale momentami jak was czytam to zastanawiam sie kto tu zwariował.. do tego stopnia chcecie urodzic, ze az jestescie w stanie poswiecic swoje zycie choc ciaza jest POZAMACICZNA???!!! poczytajcie co to takiego ciaza pozamaciczna, a nie odwlekajcie zabiegu, bo to wam tylko szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam plamienia i silne bole w jednym miejscu brzucha, robilo mi sie slabo, nie mialam sily i mdlalam,okazalo sie ze pekla mi ciaza i mialam ktwotok , zrobiono mi operacje i koniec:(.a dzis jestem znowu w ciazy ale ciesze sie bo jest wszystko w porzadku mimo ze mam tylko jeden jajowod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 344
dziewczyny jak myslicie w 14 dniu wpadka i escapelle po 18 godzinach okres pierwszy normalnie drugi tez testy negatywne usg po 45 dniach od wpadki nie wykrywa ciązy ale ja od wczoraj mam jakies parcia na odbyt mam takie uczucie jakby sie zatrzymywły gazy czy to moze byc ciąza pozamaciczna prosze odpiszcie bo straszni sie denerwuje i czasem brzuch tak w dole mnie poboluje ale nie sa to sine bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhi
Do pomarańczowego nicka... Nie jestem tak wyrozumiała jak przdmówczynie:/ Przydałoby sie trochę otwartości umysłu... Donoszenie ciąży pozamacicznej rzeczywiście się zdarza, choć niezwykle rzadko i z ogromnym (!!!) ryzykiem dla matki. Nikt nie twierdzi, że nie należy usuwać ciąży pm, tylko że zdarzają się wyjątki od reguły! Każdy przypadek jest indywidualny, tak samo jak decyzje na ten temat!!! Założę się, że Ty i tak będziesz twierdzić, że to niemożliwe-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga344
czy usg robione 50 dni po stosunku jest w stanie wykryc ciaze pozamaciczna czy moge sie juz uspokoic testy negatywne usg nic nie wykazuje ale jak zapytała lekarz o ciaze pozamaciczna to ona odpowidziała ze nie ma podstaw do podejrzen ale mine miała jakąś taką niewyrazną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerlighnt
kobietko pytaja sie lekarza a nie na forum matko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga344
to co tu juz nie mozna zadawac pytan skoro tak to bardzo przepraszam ze zadałam to pytanie ale wydaje mi sie ze forum miedzy innymi służy własnie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhi
Aga, pewno masz juz sprawe wyjasniona, ale jakbys nadal nie byla pewna to wiedz, ze dobre testy ciazowe wykrywaja ciaze juz po paru dniach, max po tygodniu lub dwoch:) No i po blisko dwoch miesiacach od wpadki w tym momencie lekarz juz powinien byc pewny czy bedziesz miec dzidziusia czy nie, a jesli jednak nie to sa jeszcze testy hormonalne, które powinien Ci zlecic. Dopiero po wykryciu ciazy mozna sie zastanawiac czy jest ona prawidlowa czy nie. Ale jesli masz jakiekolwiek watpliwosci to sugerowalabym zmiane lekarza, bo kazdy jest czlowiekiem i moze sie pomylic, a sa lepsi lub gorsi lekarze. Znam przypadek znajomej, której pieciu lekarzy kazalo usunac ciaze, mowiac, ze zagraza jej zyciu, a szosty doprowadzil ja do 9m-ca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 344
Arhi dziękuje bardzo za odpowiedz wiesz nie wytrzymałam i poszłam na usg dopochwowe 8 tygodni po wpadce i wszstko jest wporzadku ciązy nie ma wiec juz moge sie uspokoić jeszzce raz dzieki sliczne pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhi
:) Nie ma za co:)) Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemama
witam wszystkich:) czy któraś z Was była w ciąży i lekarz nie mogł jej zlokalizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemama
w poniedziałek ide po skierowanie do szpitala ,mam nadzieje ze do tego czasu cos sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhi
Wszystko zależy, który to tydzień. O ile kojaze to w 21 dniu zaczyna bic serduszko, wiec napewno w drugim miesiacu powinno byc juz slyszalne tetno. A lokalizacja, z tym róznie bywa... Zwykle badania moga jaj nie wykryc. Czasem trzeba zmienic lekarza, a jak jest jakiekolwiek zagrozenie to najlepiej poszukac takiego, który sie w tym specjalizuje, nawet jesli bylby drogi:) ale napewno wszystko bedzie dobrze. U niektorych pecherzyk plodowy widoczny jest troche pozniej:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydka
do niema ja byłam w ciaży pozamacicznej, lekarz jej nie zdiagnozował, a właściwie to zdiagnozował ale prawidłowa. Pęcherzyk pękł w 6 tyg. ciąży, miałam operację, ledwo mnie uratowano. Mam ogromny żal do lekarki, która beztrosko twierdziła, że wszystko jest OK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badajcie sie dziewczyny
taka ciaza czasem konczy sie bardzo zle:( a lekarze, coz oni traktuja nas kobiety jako przypadek, nie wartosciowa jednostke. jesli podejrzewasz ciaze,korzystaj z wszystkich dostepnych badan. to twoje zdrowie i twoje zycie. ja czegos niedopilnowalam, byl 12 tydzien i skonczylo sie operacja. to bylo cztery lata temu, dotad sie nie ogarnelam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemama
hej bylam w szpitalu i na usg nie znaleziono ciazy...nigdzie,tylko wynik hcg bardzo slabo rosl,ale rosl wiec podano mi metotreksat. jutro dopiero bede miala wynik hcg i sie dowiem czy lek zadzialal a co do dobrego lekarza to faktycznie bardzo wazne,moj od razu mnie uprzedzil jak nie znalazl nic w macicy ze to moze byc ciaza pozamaciczna i co wtedy trzeba robic tylko nikt nie chce powiedziec jaki to ma wplyw na pozniejsze zajscie w ciaze:( moze ktos z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka77
jest w 44 dniu ciąży. w lutym br, ciąża 12 obumarła. wczoraj odebrałam wynik beta - 6800 progesteron 55 ale... boję się strasznie, bo naczytałam się że po aborcji często zdarza się pozamaciczna. a mnie pobolewa jajnik - kłuje. nie bez przerwy ale czesto. wytrzymam ból ale boję się że to oznaka pozamacicznej. czy ktoś tak miał? błagam, powiedzcie... usg dopiero 25.09. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemama
ja bym Ci radzila nie czekac na te usg tylko szybko isc gdziekolwiek,nawet prywatnie,bo jesli potwierdza sie Twoje przypuszczenia to w kazdej chwili moze peknac jajowod,a wtedy...pewnie wiesz ale trzymam kciuki zeby to byla normalna ciaza powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemama
a tak w ogole to moje hcg spadlo i zaczal sie okres,wiec pewie juz po wszystkim,tylko martwie sie co bedzie dalej... lekarze nic nie chca mowic,a bylam u roznych,twierdza ze na razie musi spasc hcg zeby oczymkolwiek dalej rozmawiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia l
ja miałam ciaze pozamaciczna. 2 tyg temu mi ja usuneli. płod mial miesiac w jajniku mialam i strasznie bolal mnie brzuch. mam 12 cn rozciencie i dochodze do siebie. nie zycze nikomu. mam 21lat i przezyc takie cos. dawano mi w szpitalu zastrzyki abym mogla miec jeszcze dzieci i mam nadzieje ze bede miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia l
ja miałam ciaze pozamaciczna. 2 tyg temu mi ja usuneli. płod mial miesiac w jajniku mialam i strasznie bolal mnie brzuch. mam 12 cn rozciencie i dochodze do siebie. nie zycze nikomu. mam 21lat i przezyc takie cos. dawano mi w szpitalu zastrzyki abym mogla miec jeszcze dzieci i mam nadzieje ze bede miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia l
majac ciaze pozamaciczna okres przyszedł spozniony 3 dni, a trwal tylkod wa dni i przestał. po 4 dnaich przyszedł ponownie i trwał 9 (lekko krwawiłam tylko) a potem zaczal mnie brzuch bolec w okolicach wyrodtka, jajnika. lekarze mysleli ze to wyrostek i skierowano mnie do szpitala, tam badania i usg a potem ginekolog, bylo nieprzyjemnie a potem operacja. tydzien dochodzilam do siebie. po 2 tyg czuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia l
majac ciaze pozamaciczna okres przyszedł spozniony 3 dni, a trwal tylkod wa dni i przestał. po 4 dnaich przyszedł ponownie i trwał 9 (lekko krwawiłam tylko) a potem zaczal mnie brzuch bolec w okolicach wyrodtka, jajnika. lekarze mysleli ze to wyrostek i skierowano mnie do szpitala, tam badania i usg a potem ginekolog, bylo nieprzyjemnie a potem operacja. tydzien dochodzilam do siebie. po 2 tyg czuje sie lepiej. mnie wyczyscili jajnik, ale nie usuneli. całe szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita27
WITAJCIE.Czytam wasze opinie i sama chciałam dodoac ze ja miałam pozamaciczna ciaze w jajowodzie ale na szczescie stało sie to jak byłam w Angli. lekarze powiedzieli mi ze wsadza mi do jamy brzucha dwie kamerki i sprawdza czy da sie przeniesc zarodek do brzucha i bede miała normalna ciaze bo jak nie to usuna mi jajowod wiec ja sie nie zgodziłam na eksperymenty z zarodkiem i powiedziałam ze nie chce usuneli mi wszystko nie mam nawet blizn ale mam teraz problem bo od 6 mc staramy sie o dziecko i ja nie moge zajsc w ciaze?????? nie wiem dlaczego ale od zabiegu mineło 2 lata. bojes sie ze mam zapczane jajniki bo dlaczego miałam ciaze pozamaciczna chodz juz mam 1 dziecko ma 9 lat. jest to dla mnie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita27
NATALIA L ODPOWIEDZ MI CZY BARDZO MASZ POCIETY BRZUCH I CZY TO WIDAC. BO U MNIE NIC NIE WIDAC MAM BARDZO ŁADNIE ZROBIONE ALE MI NIE DAWALI ZASTRZYKOW ZEBYM MOGŁA MIEC DALEJ DZIECI......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona
dzis dowiedziałam sie ze moja siostra jest w ciązy pozamacicznej . boje sie ze nie bd miala potem dziecii ! . powiedzcie mi jak przebiega tak ciąza . Ja nie wiem o tym nic ;( . POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×