Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca zmian

zaczynamy od wakacji....kuracja antytradzik!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość chcaca zmian

kto sie pisze...napewno sa takie osoby ktore maja dosc swojego tradziku i chce przez wakacje doprowadzic buzke do "kultury"a wiec kto jest chetny to niech pisze,jesli macie super rady,czy tez przejechaliscie sie na jakims produkcie czy sposobie to piszcie!! WSPOLNIE SOBIE POMOZEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D "D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amidala
wyprobuj tani plyn Afrodyta Adonis, do kupienia w aptece. Mnie pomogl, wiec moze tobie tez. Nie smaruje nim calej twarzy czy np dekoltu tylko patyczkiem z wata punktowo na pryszcze. I pomaga, juz po jednym uzyciu widac ze zmiana tradzikowa czy pryszcz znika. Wyprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca sie na to
no dobra ja tez sie na to pisze, wprawdzie moja walka juz troche trwa, ale teraz zacznnie sie polepszac, bo tabletki od niedawna dzialaja :) a no i jeszcze bede miala robione kwasy w wakacje, ojej tak bym chciala isc 1 wrzesnia do szkoly " czysta" ale moze i sie uda trzymajcie kciuki;) aha - biore tetracykline, mam skinoren, no i na razie tyle, niedlugo chyba zamieni mi na cos skonoren, troche sie obawiam ze jak znioknie to wroci, ale ona jest naprawde dobra i mam jakies tam nadzieje:D aha - miaalam differin i jakos mi nie pomogl i jeszcze jedno - chcialabym dorzucic do tej walki jeszcze jeden punkcik - NIE WYCISKAC bo kuzwa tydzien temu tak pieknie sie sysko goilo i co zrobilam, to sie kazdy domysla, znowu czekam az sie zagoi ah ale wierze :) tak wiec jestem w klubie pa bede informowac o efektach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta adonis
niestety afrodyta adonis jest dobra jak ktoś ma pryszczyka raz na jakiś czas, ale nie działa na zmiany trądzikowe. ponadto strasznie ściąga i wysusza skórę i nie dam głowy że dobrze ja oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOŁA DAMA
Najlepszy jest seks- po trądziku ani sladu.Wakacje idą to sobie można taką kurację zaaplikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewesola lolita
to i ja sie pisze bo juz mam dosc tego syfu na twarzy. mam nadzieje ze spobie pomozemy. a afrodyty uzywalam i zbyt dobra to nie jest. sprawila tylko ze mi sie twarz szybciej przetluszczala, okropienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceca zmian
aa juz myslam ze ta Afrodytka moze mi pomoze,u mnie jest tak ze pryszcze wyskakuja raz na jakis czas,np przedwczoraj na brodzie a;le oprocz tego mam zaskorniki na brodzie i nosie:( walcze z tym i walcze i nic....................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosława____23
a ja Wam polecam tak: 1.DERMKLAR do mycia buzi rano i wieczorem 2.SELSUN do mycia głowy codziennie 3.EFFACLAR K na noc gruba warstwa 4.ANTHELIOS W żel do skóry tłustej z faktorem 40. ja to stosuję od 2 miesięcy i jest rewelacjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca zmian
a ok ile kosztowal Cie ten zestawik?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosława___23
DEMROKLAR ok 21zł SELSUN ok 25 EFFACLAR ok 35 ale teraz są jakies promocje i można kupić w zestawie z miniproduktami za chyba niecałe 50zł(jaet tu EFFACLAR A który się stosuje tylko na syfy) ANTHELIOS W chyba cos koło 40 i zapomniałam dodać że zawsze co drugi wieczór po umyciu buzi robie sobie peeling PERFECTA drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa(kosztuje 10zł) potem nakładam krem effaclara.wtedy naprawdę widać że działa już po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca zmian
ale to nadaloby sie na moja cere,mam 16 lat..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosława___23
to jest zestaw w większości zalecony przez dermatologa.ja mam trądzik od 3 lat cere naczynkową i zapędy na trądzik różowaty.mi pomaga.zostało mi jeszcze pare przebarwień do wyleczenia a leczę je tointexem(8 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja też włączam się do akcji, jak tylko skończy mi się sesja biorę się za włosy i twarz. Na początek zdrowsza dieta i dużo wody mieneralnej, ziół, owoców i warzy, skrzyp do łykania, żadnego wyciskania, co 2 dni parówki z ziół +płukanki z ziól na włosy, częste peelingi i acnofan+benzacne+ effaclar. Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosława___23
zgłosiłam się do dermatologa z efektami przedawkowania kosmetyków,maści etc.etc.byłam tak zdesperowana że niemal że codziennie kupowałam nową maść nowy krem ...aby tylko pozbyć się tego dziadostwa (miałam 20 lat i nigdy wcześniej nie miałam na twarzy żadnego syfa).przetestowałam na sobie wszystko...dopiero gdy miałam twarz jak żarówa poszłam do lekarza...przez pierwszy miesiąc nie kazała NIC stosować tylko myć tym dermoklarem buzie i selsunem głowe.I wiesz co juz była duża poprawa.więc może też spróbój tak:.zostaw swoje kremy a kup dermoklar i szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceca zmian
dzieki glosława!!!:) kupie sobie skrzyp,bede pic duzoo wody mineralnej no i cos na te pryszcze......moja mama ma juz dosc bo ciagle jej cos wynajduje.......ale naprawde przez wakacje chcaialbym doproawdzic buzke to normalniejszego wygladu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze herbatkę z bratka piję już z tydzień, na efekty ponoć trzeba trochę poczekać... Eh, sama nie wiem jakie jest podłoże mojego trądziku, bo po tabletkach antykoncepcyjnych nie przechodzi... Napiszcie czy komuś pomógł bratek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca zmian
ja tez zaczelam pic bratka,bo podobno oczyszcza...pilam 2 razy dziennie przez tydzien,moze na efekty trzeba dluzej czekac no ale nmi przez ten czas wcale nie pomogl...............i odstawilam:D ale od wakacji znowu do tego wroce ale z tym ze bede pic systematycznie9to moze po dwoch miesiacach cos sie zmieni).tyle ze jeszcze musze powiedziec ze przez ten czas jak pilam nic mi nie wyskakiwalo....wiec jednak cos w tym jest:) Macie cos na zaskorniki,przemywalam kiedys sokiem z cytryny+woda ale na brodzie pojawily mi sie malutenkie biale pryszki ktore zniknely na drugio dizen,wiec to tez odstawilam.smaruje punktowo benzacne,+ tonik z tej serii ale dopiero w calym zestawia od wczoraj,slyszlam ze jesli uzywasz toniku systematycznie naprawde daje pozytwyne skutki.Pozdrawiam,zycze udanego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje oczyszczanie twarzy: umyć twarz, zrobić porządny peeling, potem parówkę z ziół, przemyć twarz wodą mineralną lub ziołami, nałożyć maseczkę nawilżającą/oczyszczającą, zmyć , przemyć twarz tonikiem, nałożyć krem regenerujący, maść na wypryski. Czasochłonne ale warto. Moja twarz wszystko wytrzyma, a peeling robię dość mocny i parówka 10 min po tym peelingu to jest hardcore. Ale miło mieć oczyszczoną mordkę i gładką:-) Ostrzegam że do cery wrażliwej to się nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinia---14
czyli do cery wrazliwej nie.............a jakie sa przeciwskazania?????? czy komus z wrazliwa cera zaszkodzilo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja po prostu robię taki mocny ten peeling, noi potem parówka czyli wrzątek więc twarz jest bardzo podrażniona tzn czerwona jedyne co to iść spać po tym \"zabiegu\" :-) Noi przy ropnych wypryskach chyba też może to roznieść się że tak powiem po twarzy. Ostrzegam zeby mnie tu laksi nie zwyzywały że mają twarz czerwoną tudzież podrażniona itp. Moja skóra już wszystko przeszła i chyba nic nie jest jej w stanie zaszkodzić hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIZITOP--> Moja twarz tez jest bardzo wytrzymała. Moge trzeć i trzeć, nakładać duzo maseczek, robić parowki i nigdy się nie podrażni. Oczywiście jest troszkę czerwona po takich zabiegach ale to mija. Nawet cynamon mi nie straszny. Nie wiem czy wiecie ale cynamon jest pomocny w leczeniu tradziku, ale jest silny w działaniu i nie każdy może go uzywać. Ja cynamon dodaję co maseczki drożdzowej. Moja kuracja antytrądzik trwa już 2 lata. Teraz kupię olejek herbaciany, lawendowy i pichtowy i bedę wcierać w twarz. Może któraś z was używa olejków na twarz aby pozbyć sie trądziku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, ja mam pryszcze gdzieś tak od 13 roku życia , a mam już 21, nie jest to trądzik raczej tylko po prostu różnego rodzaju wypryski w strefie T, która błyszczy się niemiłosiernie zwłaszcza po tabletkach anty. Jakoś nigdy nie poszłam do dermatologa bo nie chciałam żadnych antybityków i w ogóle truć się. Niestety mam trochę śladów zwłaszcza na brodzie :-( Wydaje mi się że mam te pryszcze na tle nerwowym tzn trochę się przejmuję za bardzo wszystkim. Taka już jestem emocjonalna:-) Na te ślady trzeba będzie coś zaradzić... myślę że ścieranie naskórka pomaga w likwidacji śladów i przebarwień, noi trochę słoneczka na buźkę by się przydało. Papatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewesola lolita
no kobietki.. nie dajmy umrzec topicowi, przeciez nasza walka dopiero sie zaczyna. macie jakies rady ? piszcie, pomozmy sobie.. ja samruje sie codzien Acnofanem zmieszanym z olejkiem grapefruitowym, mam nadzieje ze cos mi to pomoze. wlasnie przechodze pogorszenie stanu mojego pyszczula. łee :( bralam kiedys skrzyp, drozdze i nie zauwazylam poprawy. a po skrzypie mialam codziennie krwotoki z nosa i wogole nie moglam sie do nosa dotkanc, bo zaraz leciala krew, wiec juz do tego nie wracam. biore teraz oeparol i zauwazylam ze nie robia mi sie juz takie wielgasne gule bolace, jak kiedys. mimo to sama znowu zepsulam sobie cere. znacie moze jakis sposob na to zeby sie skora nie przetluszczala tak bardzo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię doskonale, bo też mam strasznie przetłuszczającą się cerę, dosłownie po godzinie jak przyłoże chusteczkę, bibułkę itp to jest cała tłusta, włosy niestety tak samo mają :-(( To jest obrzydliwe :-) Cały czas noszę włosy związane i oczywiście żadnej grzywki!! Problem leży w tym że też sama sobie często szkodzę i coś wycisnę a potem pokutuję przez parę tygodni bo obok zaraz wyskoczy masa pryszczy. Staram się jak mogę nie ruszać twarzy, piję też bratka od 2 tyg noi wydaje mi się że mi się zagoił pyszczek trochę, ale może to z aracji effacler k z la roche posay noi zaczełam też używać acnofanu... Noi oczywiście nie wyciskam. Aha, jedna fajna uwaga, sex to jest dobry na wszystko, zawsze mam ładniejszą buźkę dzień po. HIHI serio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj moze....
do niewesłolej lolitki - na przetłuszczanie (błyszczenie) stosuj maseczke z uiteko na sztywno białka jajka z dodatkiem kilku kropli cytrynki - świetnie działa :) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewesola lolitka
ok, dzieki, sporobuje tej maseczki z bialka. mi tez wlosy przetluszczaja sie na potege, okropienstwo. zalamac sie mozna, normalnie nie mam checi na nic, rozbabralam cobie mala grudke na policzku i na brodzie i teraz co mam ?? oo..rany a pozniej strupiska jak sie patrzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wolno wycikać, naprawdę ja wystrzegam się tego jak mogę bo jak pomyślę sobie że potem cała \"okolica\" będzie w syfach to mi się odechciewa. I nie jest to czcze gadanie, że niby po wyciskaniu blizny zostają. Ja czy wycisnę czy nie to ślad mniejszy czy większy i tak zostaje:-(. 3maj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa
zapraszam na topik "Walka z zanieczyszczona cera" - tam zmagamy sie z tym samym problemem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×