Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde mool

ŚLUB A MIESIĄCZKA!!! - pomocy

Polecane posty

Gość Wiatraczakkk
Spróbujcie jeszcze magnez, okresu nie przesunie ale zmniejsza dolegliwości związane z nim i to już nawet w tym samym cyklu, sama jak biorę regularnie to miesiączki mam prawie bezbolesne chociaż wcześniej róznie bywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literka mi przeskoczyła. Az tą pielgrzymka to nie tak zawsze ja byłam 5 razy i 3 razy dostałam okres na pielgrzymce raz tuż po niej a raz dostałam jak miałam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na parę miesięcy przed
śubem było na 100% pewne ze będę mieć okres. bylam załamana, okresy jak w zegarku od 12 lat!!!! a tu raptem niespodzianka, jeden cykl sie skrócił, inny też, jakieś dziwadła zaczęły się robić;) chyba stres tak działał i w noc poślubną wyskoczyła mi ... owulacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midjawra
Ja wychodzę za mąż w sobotę, okres mi przypada na niedzielę, ale ostatnio w moim kalendarzyku dzieją się cuda na kiju, więc możliwe, że dostanę okres w dzień ślubu. Nie wiem na ile to prawda z tym wapniem i witaminą C, ale jestem na tyle zrozpaczona, że zaczęłam je pić - nie zaszkodzi, a może pomóc.Na kilku forach dziewczyny pisały, że im stosowanie wapnia i witaminy C wydłuża cykl średnio o 3-4 dni przy tygodniowym stosowaniu. Po ślubie napiszę Wam na ile mi to pomogło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midjawra
Jak obiecałam, tak piszę. Wapń z wit. C brałam przez 4 dni, 2 razy dziennie po 2 tabletki. Okres powinnam dostać w niedzielę, a dostałam 4 dni później - w czwartek. Nie wiem czy faktycznie to pomogło, czy cykl wydłużył mi się przez stres, ale najważniejsze, że okres się przesunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.d.a.
ja mam ślub w najbliższą sobotę, oprócz miesiączki, która mi się zacznie pewnie jutro albo pojutrze mam zakażenie i grzybicę, więc biorę leki doustne + globule... jak się okazało, że jestem chora, to myślałam, że sobie w łeb strzelę, ale teraz już się zdystansowałam do chorób i miesiączek ;) Trudno, będę chora i miesiączkująca w dniu własnego ślubu. Przeżyję to jakoś, a pamiętajcie, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dOtorex
zamierzam przesunąć sobie okres na sylwestra. zaczęłam stosować wapno. po nowym roku napisze czy pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzamin...
Mam 16 lat, nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych itp. , może jest jakiś inny sposób na przesunięcie miesiączki? Za nie cały miesiąc będę miała egzaminy no i kurczę na te dni wypada mi pierwszy dzień okresu. Źle znoszę te pierwsze 3 dni krwawienia.. Boję się, bo nie chcę zawalić egzaminów.. stres mi się jeszcze bardziej przez to zwiększa.. Już nie wiem co zrobić.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletka
Ja zaczęłam brać witamine C tydzień przed pojawieniem się miesiączki.Rzeczywiście opóźniła się o kilka dni, gdyż miesiączke miałam zawsze 8 lub 9 a po zażyciu witaminy dostałam 15.Było to miesiąc temu, niestety mam 14 sierpnia ślub i nie wiem czy znowu stosować witamine C, czy wcześniejsze jej dawkowanie zapewniło że miesiączka do końca przesuneła się na 15 ? Pytam się, ponieważ miesiączka trwa zawsze 5 dni i jest bardzo obfita.Proszę o szybką odpowiedź.Pytam główie dziewczyny, które stosowały witamine C i czy w nastepnym miesiącu również musiały. Oj Kobitki te nasze"trudne" życie :) Pozdrawiam i Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sobie miesiączki nie przesu
wałam, ale też mi wypadła akurat w dniu ślubu. A zwykle mam bolesne miesiączki. Ale kilka dni wcześniej zaczęłam łykać no-spę, a w dniu ślubu tabletka przeciwbolowa, tampony i dałam radę, nie myslałam o tym i nie było żadnych nieprzyjemnych przeżyć w związku z tym . Mojej siostrze z kolei miesiączka sama się przesunęła o 3 dni , pewnie ze stresu i emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta_85_28.08
ja stosuje plastry EVRA i to dzięki nim opóźnie miesiaczke o tydz. bo okres wypada mi idealnie w czw/pt przed weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Bardzo bym Was prosiła o poradę. Niebawem wychodzę za mąż, 20 listopada. Mój narzeczony nie mieszka tutaj, przyjeżdża tylko na ślub no i na nasz miesiąc miodowy. No i akurat w tym czasie wypada mi miesiączka, na domiar złego powinnam dostać okres wcześniej, a opóźniła się 4 dni, to robi różnicę, jestem strasznie zła! Także zamiast 13.11 to dostanę ją 17.11 tuż przed ślubem. Bardzo zależy mi na opóźnieniu lub przyśpieszeniu tego świństwa, gdyż to będzie nasza pierwsza wspólna noc... chcieliśmy zachować czystość aż do ślubu... No i co teraz? jest sens stosować tabletki tylko na ten jeden raz?? a potem przerwa do kolejnego spotkania. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Bardzo proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki powyżej
miesiączka to nie świństwo, tylko sygnał organizmu, że wszystko w nim gra i że jesteś kobietą. wolałabyś byc facetem? zaakceptuj swoją kobiecość. dziewczyny wyżej pisały, co możesz zrobić, więc poczytaj - to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich jestem tu nowa :) Mam pytanie dotyczące opóźnienia okresu otóż moja miesiączka wypada w dzień mojego ślubu bardzo ciężko ją znoszę okropne bóle tabletki rzadko pomagają jestem osłabiona nie mam apetytu czasami mam wymioty i nie mogę nawet wstać z łóżka.Nie chciałabym żeby spotkało mnie to w najważniejszy dzień czyli ślub a na to się zapowiada,słyszałam o tabletkach antykoncepcyjnych mogą opóźnić okres brane bez 7 dniowej przerwy ale nigdy ich nie brałam i raczej nie chce brać słyszałam że i tak występują plamienia i niektóre kobiety ciężko je znoszą a w niedługim czasie po ślubie chcemy starać się o dziecko więc raczej odpada,ale słyszałam o tabletkach norethisterone na opóźnienie okresu jak one działają czy są bezpieczne?czy mogą mieć wpływ na późniejsze staranie się o dziecko?bardzo proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed planowianiem obliczyłam termin miesiączki (mam regularne) aa pózniej planowałam datę ślubu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie - oddalabym wszystko zeby miec regularny okres. Jest to dla mnie niezwykle ze ktos juz w lutym wie jak bedzie mial okres w sierpniu. Kobieto jak masz regularny okres i nie masz problemow z miesiaczka - to blagam Cie nie zazywaj tabletek hormonalnych. Tabletki bierze sie minimum 3 miesiace - branie tabletek przez miesiac czy dwa moze bardzo rozregulowac ci okres. Ja wiem ze sa teraz nowe generacje tabletek itd ale to nadal ingerencja w hormony. Z wlasnego doswiadczenia wiem - wiekszosc rzeczy wyleczysz ale jak zaczniesz bawic sie w eksperymenty z hormonami to roznie moze sie to skonczyc... Ja bym sprobowala metod naturalnych... da sie przyspieszyc okres - czerwonym winkiem goraca kapiela goracymi okladami na brzuch - tak pare dni przed okresem. Jest opcja ze okres pojawi sie wczesniej.... masz jeszcze przed soba do sierpnia przynajmniej ze 6 -7 cykli - moze przyspieszysz ten okres o 5 dni tak przez wszystkie cykle i na slub bedziesz juz po okresie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wam wypada a ja dostalam w dniu slubu i to podczas mszy swietej dokladnie w ktorym momecie wiem podczas kazania czulam to i nie bylam na zupelnie przygotowana nie mialam zadnej podpaski czy kwladni to byl koszmar a mislan snieznobiala suknie nooo i co wy na to ja bylam w znacznie gorszej sytuacji niz wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka miała mieć np za tydzień a dostała(robiąc ostatnie siku przed wyjściem do kościoła w hotelu gdzie było wesele) w dzień ślubu,oj było bieganiny za podpaskami do domu daleko,ale moją mamę oświeciło,że ma moją kosmetyczkę podróżną a tammm od koloru do wyboru skończyło się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jeśli ktoś nie stosuje tabletek to ciężko jest przewidzieć kiedy pojawi się miesiączka. Nawet jak kobieta ma regularne cykle, to dla większości ślub jest ogromnym stresem. Okres może się przez to znacznie opóźnić i wypaść akurat w ten dzień... nic na to nie poradzimy. Ja na wszelki wypadek będę pamiętać o założeniu choćby wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×