Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde mool

ŚLUB A MIESIĄCZKA!!! - pomocy

Polecane posty

Gość kurde mool

dziewczyny - pomózcie, prawdopodobnie na własnym ślubie wypadnie mi okres!!!! jak go opóźnić albo przyspieszyć - żeby nie było go już na ślubie??? ślub w sierpniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bierzesz
tabletki? jak tak, to spokojnie mozesz przesunąc okres. ale jak nie bierzesz, to raczej nie ma bata, żeby udało sie przesunąć. nochyba, że w ciąże zajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres mozna przesunac stosujac pigulki.( mam nadzieje, ze zdazysz o ile ich jeszcze nie bierzesz). jak skonczy Ci sie opakowanie jedno, to zamiast robic przerwe na okres, zacznij brac drugie opakowanie. Z reszta wszystko wytlumaczy Ci lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mool
no tabletek nie biorę, naprawdę nie ma sposobu?? kiedyś obiło mi sie o uszy, że jak się jje dużo witaminy C to opóźnia okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze by zdazyla. 1. o ile jeszcze nie mialas okresu w czerwcu i zdazysz isc do lekarza po recepte, to na pewno Ci sie uda. 2. mozesz zaczac brac podczas okresu lipcowego i od razu w sierpniu, daloby rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jesuuuu
nie słyszałam o tym nigdy, ale chyba byś musiała wręcz tonami jesć tą wit.C:0 i może okres by sie faktyczie opóźnił, ale musiałabys się liczyć z tym, że może pojawić sie jakas wysypka np. bo z witaminami tez nie można przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy to jest dobry pomysł zaczynac tabletki i od razu brać dwa opakowania pod rząd. pierwsze opakowanie jest zawsze pełne niespodzianek, czasem(nawet dość często) występuje ciągłe plamienie, lepiej jak już to zrobić noramlna przerwę, bo i tak okres przy tabletkach jest znacznie słabszy niż taki normalny. a poza tym to dziewczyna może tez źle zareagowac na tabletki, różnie to bywa, ja bym chyba nie ryzykowała tak łap[u capu zaczynac brac pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M*i*K*A*
KOBZITO!!! Słuchaj tu babek, które ci dobrze radzą. Idź do lekarza i powiedz o co ci biega, że chcesz zmienić termin okresu, niech ci przepisze z 3 opakowania tabletek anty i po problemie. Ja tak sobie zrobiłam, bo tez miałam mieć na swój ślub okres. Dwa miechy przed (w czerwcu) zaczęłam brać pigułki, całe opakowanie, potem po 7 dniowej przerwie drugie i bez przerywania wzięłam trzecie opakowanie. Potem znowu przerwa i jeszcze powtórzyłam bajkę kolejna 3 cykle (łącznie było pół roku). Uregulowałam sobie okresiek elegancko, skończyły się bóle, okresik skąpszy, wyniki mi się poprawiły. Samep plusy, a najważniejsze, że nie miałam na ślubie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mool
szkoda, że nie znacjie innego sposobu niż tabletki - kiedyś brałam i nie hciałabym znów zacząć, no ale jak nie ma innej rady to muszę się przejśc do gina. dzięki za rady dziewczynki!!! kochane jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mool
sorki za hciałabym - literka uciekła poprawiam - chciałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mool
a raczej chciałabym... znowu literka uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mool
nie podszywaj się !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mool
no ale masz rację, chcę pisać szybko i tak jakoś wychodzi, ale nie ładnie, że popdisujesz się pod mój pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie musisz brac calego kolejnego opakowania tabletek wystarczy ze wezmiesz tyle zeby troche przesunac okrez, moze wystarcza tylko 4 tabletki i juz okrez dostaniesz dzien albo dwa po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze kąpie sie w bardzo cieplej wodzie ale to tak juz w okolicach okresu i to przyspiesza o kilka dni tak 3 4 ale rowiniez wysilek fizyczny pomaga tylk otu juz jest loteria albo przyspiesza albo opoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
opozniania okresu bo powoduje wiele komplikacji ja tez bylam taka mądra zeby to zrobic i do dzisiejszego dnia żaluje okres dostałam dopiero po 8 miesiącach i to po serii róznych zastrzyków i innym leków na wywolanie, przez 3 lata nie moglam zajsc w ciąze a jak juz zaszlam poronilam, udało sie dopiero za 4 razem, urodzilam dzidzie 2 miesiące temu ale przez całą ciąże mialam problemy i ciąża byla zagrozona, chyba tylko cud sprawil ze urodzila sie zdrowa chociaz strasznie malenka bo tylko 43 cm i tylko 2 kilo wazyla, przezylam tragedie, to wszystko spowodowalo u mnie jeszcze depresje i dzięki Bogu mialam oparcie w męzu bo inaczej to chyba by mnie juz na swiecie nie bylo zdaje sobie sprawe ze kazdy organizm inaczej na to reaguje ale nie warto tak ryzykowac nigdy nie wiesz jak twoj zareaguje przemyśl to sobie i zadecyduj sama w koncu suknia jest dluga i szeroka i mozesz uzyc nawej podpasek jak ksiazki telefoniczne i nei bedzie widac od czasu do czasu kolezanka pomoze ci zmienic i po klopocie, w razie bólu jakis lek przeciw albo jeszcze prosciej zajsc w ciąże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że Tobie się tak zdażyło, to nie znaczy, że każda tak zareaguje. nie siej prosęe paniki. tyle kobiet przesuwa sobie okres za pomocą tabletek i jakos zyją i nie maja kłopotów. a co do ślubu, to chyba raxczej nie chodzi tu o to,że będzie widać podpaskę, ale o ogólne samopoczucie i wszystkie niedogodności związane z okresem, chociażby samo wyjście do toalety żeby zmienic wkładke czy tampon może byc problematyczne. nie mówiąc juz o bolącym brzuchu i niemożności podmycia się przy zmianie wkładki :0 a siedziec na swoim własnym weselu i zasatanwiać sie czy podpaska sie nie przesunęła i czy czasem cosik nie wycieka, to raczej żadna przyjmność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem tyle, że z wyjazdem na który przypadala mi miesiączka. Poszłam do ginekologa i przepisała mi orgametril. Tabletki te nie są antykoncepcyjne tylko typowo lecznicze w różnych przypadłościach związanych z miesiączką - również z jej przesunięciem. Zaczyna się je brać w srodku cyklu i bierze się do momentu, do którego się chce opóznić miesiączkę. Tyle. Wyjazd miałam bez miesiączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta1977
Albo zastrzyk - bez miesiaczki przez 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem brałam wit C i faktycznie sie spozniał.A jak juz był to wit C powodowała ze nie był okres taki obfity...No i tabletki rozkurczowe to podastawa! Ja tez czekam na okres.Miał pojawic sie 16 i nic a slub mam 30 lipca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi problem
w końcu to natura ja dostałam dzień przed ślubem i nie robiłam cyrku no chyba że masz bardzo obfite no to zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
nie radzę brać dwóch opakowań naraz akurat równo w czasie, kiedy wypada ślub, bo wtedy (wiem to po sobie) będziesz się czuć jak balon. Tabletki lepiej zastosować wczesniej nawet teraz i spróbować przesunąć okres - musisz sobie wyliczyć wszystko skrupulatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaawa
kurcze mam problem policzylam sobie i mi tez wychodzi ze dostane okres w dniu slubu mam bardzo wysoka prolaktyne i nie wiem czy bede mogla hormonalnie przesonac okres moze ktos byl w takiej sytuacji i cos mi napisze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzięłam tabletki ale nie opóźniałam @ tylko ją przyspieszyłam. slub miałam pod koniec czerwca, piguły zaczęłam brać w maju, wziełam jedno opakowanie bez 2 czy 3 ostatnich tabsów, i kolejne tak samo. w rezultacie okres miałam tydzien wczesniej, do slubu sie pieknie skonczył a potem hulaj dusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaelka
Co do przesuwania okresu... chcialabym go przyspieszyc albo opoxnic bo wypada akurat w moj wyjazd nad morze... gdzie chcialabym zarzyc oprocz kapieli... troche seksu :P Slyszalam ze sa jakies tabletki opoźniajace okres ?? Słyszał ktos cos ? Nie biore anty i nie zamierzam - mialam przez nie same problemy. A może luteina ktora wywoluje okres, gdy ktos ma problem ze nie ma okresu ? Moze ona przyspieszy okres i bedzie po sprawie ? Robił juz ktos taki eksperyment ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaelka
A c odo wit C to brzmi banalnie... no ale sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem. Zawsze miałam okres jak w zegarku - co 28 dni. Ostatnie dwa cykle ... jak na złość po 34 dni. Dzięki temu zniknęła moja dwutygodniowa rezerwa, jaką sobie wyliczyłam przy planowaniu daty slubu :). Jeśli najbliższy okres wrtóci do normy tzn. 28 dni, to kolejny wypadnie w poprawiny :(...albo przez te nerwy m,i się przyśpiszy dzień lub dwa i klapa. Ale cóż liczę na to, że najbliższy cykl też potrwa te 34...jak nie to czapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaa_s
kurcze mi też wypada okres w wesele i podróz poślubną, biore tabletki anty 4 miesiące i mam zamiar własnie nie robic przerwy po skonczeniu opakowania,ale czytając opinie co sie moze stac to juz się boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
ktoś na innym wątku radził możesz pić Calcium- tak takie zwykle wapno. Opóźnia o pare dni (ale nie stosuj za często - taki raz na wakacje to dobra sprawa- wiem to bo jak trenowałam pływanie to nam tak radzili jesli wypadalo na zawody- zawsze lepszy komfort niz z tamponem) aha i pare dni przed uważaj z gorącymi kąpielami. Lepiej w troche chłodniejszej wodzie.. nie wiem na ile to prawda, ale chyba bezpieczniej niż pigulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wapnem sie zgadzam, zawsze mam co 28 dni a ostatnio pije wapno od kilku dni, bo mam alergie i juz 3 dni mi sie okres spoznia, to pewnie przez to. Tylko ze teraz to mi na pewno w dzien slubu wypadnie:O Gdybym wiedziala, to bym nie pila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×