Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość Ala_Z_Krainy_Czarów
Dziękuję wszystkim za pomoc... Jeśli chodzi o pralkę to wybór padł na BOSCH-a WAE 20160 PL . Za jakiś czas dam relację jak ta pralka się sprawuje. Pozdrawiam Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_Z_Krainy_Czarów
Wcześniej zaszła pomyłka Ostatecznie została zakupiona pralka BOSCH WAE 2037 KPL Pozdrawiam Ala z Krainy Czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
Odradzam pralki Indesit - złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Janku, Mam pytanie potrzebuje pralki ładowanej od góry czy moze Pan z czystym sumieniem:) polecić Electroluxa EWT 9120W? Szukam pralki do 1300 zł max Konieczne jest wsad od góry. obroty sądze, że wystrczy mi w zupełności 900, pojemność 5 lub 6 kg. Bez wyświetlacza. Potrzebuje prosty model bez zbędnych bajerów. Z góry dziękuję za odpowiedź, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghkutiu
amica okropne gowno, gwarancja byla do listopada a na poczatku grudnia sie zepsula i potem szukaj wiatru w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia gosposia
bosch dla teściowej ...po 5 latach poszedł silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szukałam, wybierałam i zdecydowałam się na zakup ładowanego od góry Electroluxa 9125. Ostatecznie kupiłam El. 10115. Jedyna różnica, to 1000 a nie 900 obrotów, za to cena niższa o 110 zł. No i dokupiłam 5 letnią gwarancję. Napiszę za jakiś czas, czy to był dobry zakup. Pozdrawiam wszystkich szukających, czy to pralki, czy to lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrdd
Mam banalne pewnie pytanie ale podjąłem się ambitnie wyboru pralki dla żony i dostałem zagwozdkę. Wybrałem: Goranje WA60109 lub WA60129 lub WA60149 (różnią się tylko szybkością i klasą energetyczną wirowania) I tu problem: obecna - a właściwie była po padła - pralka (tani noname marki jakieś włoskiej ale baaaardzo rzadko spotykanej) jest podłączona pod zawór zimnej wody. I jak mówi żona - ten zawór bez względu na to czy pralka stoi czy pierze jest cały czas odkręcony. Natomiast w instrukcji Goranje WA60109 przeczytałem że po praniu powinno się zawór zamykać. I pytanie: czy zamykanie zaworu dla pralki Goranje jest wymagane tylko dla bezpieczeństwa przed ew zalaniem mieszkania w przypadku awarii pralki czy tez jest niezbędną koniecznością bez której ta pralka nie może być użytkowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conrdd Cyt" jest niezbędną koniecznością bez której ta pralka nie może być użytkowana" i tak najlepiej przekaż żonie. Ps.A ta stara pralka, nie ma tabliczki znamionowej z tyłu?, nie jest czasami LAILA?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajpod
Zdecydowanie nie kupujcie lodówki Mastercook!! Wyrzucone pieniądze. To straszny bubel! Mi po 2 latach odkleiła się uszczelka w zamrażarce i od tej pory drzwiczki są niedomknięte. Trzeba je podpierać jakąś ciężką skrzynką. 90% miejsca w zamrażalniku zajmuje lód. Makabra. W zasadzie przestałem używać zamrażalnik. W serwisie Mastercooka mówią, że nie da się nic zrobić, proponują wymianę drzwi za... 300 zł. Biorąc pod uwagę, że te nowe drzwi starcza też na 2 lata.... Wolę kupić inną lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrdd
Ta pralka to był "iar"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrdd
Nie wiem czy Sital to lepsza czy gorsza firma - jednak pralka (najtańsza wówczas w sklepie) wytrzymała 7 lat bez awarii. Dopiero w ósmym roku zaczęła się rozsypywać. Jesli Goranje tyle wytrzyma - będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podając Ci firmę " Sital", podaję też serwis Twojej starej pralki o jaki się pytać w razie czego .... serwis jednak śladowy tej firmy ..... myślę że "IAR" już wywaliłeś :). Powodzenia w użytkowaniu GORENJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić rodzicom nowa pralkę pod choinkę i tak się zastanawiam na Electrolux lub LG. Obie ładny maja wygląd, ale ta LG trochę mnie cena przeraża chociaz ma gwarancję na 10 lat...hm sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry .Jestem na kupnie pralki, ale kompletnie się nie znam na automatach, bo do tej pory nie miała. Czy jest może pralka, w której się samemu ustawia czas prania i z której można już wyjąć suche pranie? Na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę przy zakupie pralki automatycznej? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrdd
Oczywiście Gorenje :) Za nazwę Sital dziekuję - mając nazwę firmy od razu znalazłem nieco informacji na jej temat. A pralka iar poszła do złotej rączki która stwierdziła iż ją na własny użytek naprawi. Czego jej zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Chciałabym kupić zmywarkę 60 z 1/2 wsadu,upatrzyłam model Bosch SGS46E02EU,co pan o niej sądzi,a może inną mam kupić? Pozdrawiam Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awillow
Panie Janku, proszę o pomoc, zastanawiam się nad zakupem pralki Electroluxa: 1. Electrolux EWS10470W 2. Electrolux EWF10470W W tej pierszej kuszą mnie wymiary( głębokość 43cm), wszystkie inne funkcje są chyba takie same. Zastanawiam się czy ta głębokość nie bedzie miała wpływu na ewentualne naprawy Dziekuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awillow
Electrolux EWS10470W czy Electrolux EWF10470W? różnica w wymiarach ale może istotna? Panie Janku bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lodówkę LG Kombi ciut starszy model od modelu GR-B469BTQA i jestem mega, mega zadowolona. Funkcja no frost, szuflada Zone Fresh, wyświetlacz LED... i wiele innych. jestem naparwdę zadowolona. ja mam akurat białą lodówkę ale teraz wykonują je w powłoce Titanium i na niej nie ma żadnych widocznych śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do awillow : Jesli nie masz naprawde miejsca to kup waska.A co do napraw to trudno mi nawet powiedziec jak sie to bedzie mialo bezposrednio do naprawy,zalezy co padnie. Nie przejmuj sie tak naprawde :) Wazne zeby dobrze prala i pasowala na glebokosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awillow
Panie Janku, co pan sądzi o pralkach Samsung?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam w sklepie tą powłokę titanium i świetna sprawa, nawet odcisków palców na niej nie było widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Panie Janku proszę mi doradzić chciałabym kupić zmywarkę 60 z 1/2 wsadu,upatrzyłam model Bosch SGS46E02EU,co pan o niej sądzi?Dobry wybór czy radzi pan inną? Pozdrawiam Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Panie Janku proszę mi doradzić chciałabym kupić zmywarkę 60 z 1/2 wsadu,upatrzyłam model Bosch SGS46E02EU,co pan o niej sądzi?Dobry wybór czy radzi pan inną? Pozdrawiam Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do proszę o radę: Witam! Zmywarka wydaje się być ok :) Tylko tyle mogę powiedzieć bo nie znam dokładnie tego sprzętu. Połowa wsadu prawdopodobnie polega na odcięciu dopływu wody do górnego zraszacza. Pozdrawiam! Janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×