Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość koszałek
kiedy się urodziłam w 1974 roku w domu moich rodziców była już lodówka . Nazywa się LEHEL. Do dzisiaj działa i nigdy się nie popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek
kiedy się urodziłam w 1974 roku w domu moich rodziców była już lodówka . Nazywa się LEHEL. Do dzisiaj działa i nigdy się nie popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie. jestem przed zakupem pralki automatycznej. zdecydowałem się na ładowaną od frontu i będzie to ELECTROLUX albo BOSCH. którą wybrać? słyszałem że są pralki które mają rozbieralny bęben i łożyska można wymieniać dzięki czemu serwisowanie będzie na pewno tańsze. jakie to modele. pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogónie nie jest źle
Do nas kupiliśmy lodówkę MPM, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością, kulturą pracy i ogólnie, przyjemnie się z niej korzysta. Nie ma co mówić, lodówka musi być porządna, a ta moja właśnie jest. Pralkę mam już bardzo długo czas, MILE, genialna, ale strasznie droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romar
ewka 30: W tej cenie nie wiem czy nie warto by było poszukać czegoś w ofercie liebher (firmy Ariston nie bardzo koja że) A z niżej półki cenowej u mnie dobrze w domu sprawuje się lodówka z mpm (funkcjonalne wnętrze - duża regulacja półek, umiarkowany hałas - około 34 decybeli czyli jak przeciętny laptop) Generalnie temat rzeka bo lodówki to można i za 10 tys kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 343
Romar: z tego co wyczytałam od siebie z instrukcji to 35 dB co nie zmienia faktu, że jest cicho i nie ma brzęczenia nad uchem, generalnie zakup się udał, tylko mogłam wsiąść trochę większą lodówkę bo jednak 2 szuflady zamrażalnika to za mało dla 4 osobowej rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 343
Romar: z tego co wyczytałam od siebie z instrukcji to 35 dB co nie zmienia faktu, że jest cicho i nie ma brzęczenia nad uchem, generalnie zakup się udał, tylko mogłam wsiąść trochę większą lodówkę bo jednak 2 szuflady zamrażalnika to za mało dla 4 osobowej rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba1991a
Mam pralkę BAUKNECHT i zawsze wszystko było dobrze, ale dzisiaj włączyłem ją i po kilku sekundach zatrzymała się, a na wyświetlaczu, zamiast czasu prania, pojawiły się cyfry 06 i pulsujące "F". Prosze o odpowiedź co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airbites
Do Kuba1991a: Ten kod oznacza ze zużyły się szczotki w silniku i trzeba je wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airbites
Do Kuba1991a: Ten kod oznacza ze zużyły się szczotki w silniku i trzeba je wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODEK 46
NIE POLECAM POLARA NA PEWNO - RODZICE MIELI POLRA BIOS cos tam wogóle nie prał asie rozsypał. JA MAM POLRA IRIS PDG 885 dokładnie miesiąc po gwaracji 2-latach się zepsuła --padł układ sterowania 400żł ----po wymianie prała byle jak. po 4-latach mało nie spaliła domu-pękł wąż-woda- lała się na silnik od wypompowania wody oczywiscie się spalił-mimo kilku jeszcze napraw DOŻYŁA U MNIE 12lat wiruje kiedy chce ostatnio WROWANIE PADŁO -GDYBY NIETO ŻE TO PREZENT ŚLUBNY-TO BYM ...........................? PROSZĘ O PODPOWIEDŻ CZY WARTO JĄ NAPRAWIAĆ -I CO PADŁO????-bo coś tam kapuje-stawiam że to chyba programator Z DZIĘKUJE ZA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODEK 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Ariston
kuchenkę ale za krótko wiec jeszcze nie chwalę , pralka whirpool lata jestem zadowolona , mam zamiar kupić lodówkozamrażarkę i zastanawiam się nad bezszronową ,moze ktoś taką ma i moze coś o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Ariston
kuchenkę ale za krótko wiec jeszcze nie chwalę , pralka whirpool 4 lata jestem zadowolona , mam zamiar kupić lodówkozamrażarkę i zastanawiam się nad bezszronową ,moze ktoś taką ma i moze coś o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralka frania nowa
kuchenkę ale za krótko wiec jeszcze nie chwalę , pralka whirpool 4lata jestem zadowolona , mam zamiar kupić lodówkozamrażarkę i zastanawiam się nad bezszronową ,moze ktoś taką ma i moze coś o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam ani ARISTONA (bo mam) ani INDESITU (ma mój kolega i ma te same problemy), to ta sama firma, jeżeli jeszcze możecie przedlużajcie gwarancję na 5 lat. moja lodówka jest nie do naprawy po 4 latach, są dziury w rurach po których krąży czynnik chłodzący, jest to wada fabryczna ale producent się do tego nie przyznaje. w 3 roku użytkowania zepsuło się sterowanie (koszt naprawy 420 zł), po 4 roku lodówka zaczęła pracować coraz głośniej i serwis stwierdził że jest brak czynnika chłodzącego (uzupełnienie 150 zł) po tygodniu było tak samo. serwisant mi powiedział że to nie pierwszy taki przypadek z jakim się spotyka. napisałem pismo do Ariston Indesit Polska to mi odpisali że sprzęt jest po gwarancji ale w ramach wyjątku jeżeli kupię kolejną ich lodówkę to mi przeleją 400 zł na konto na podstawie dowodu zakupu. NIE KUPIĘ TEGO ZŁOMU NIGDY WIĘCEJ, NIE WYDAM KOLEJNYCH PONAD 2 TYS. ZŁ NA SPRZĘT KTÓRY NIE PRACUJE DŁUŻEJ NIŻ 4 LATA. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam ani ARISTONA (bo mam) ani INDESITU (ma mój kolega i ma te same problemy), to ta sama firma, jeżeli jeszcze możecie przedlużajcie gwarancję na 5 lat. moja lodówka jest nie do naprawy po 4 latach, są dziury w rurach po których krąży czynnik chłodzący, jest to wada fabryczna ale producent się do tego nie przyznaje. w 3 roku użytkowania zepsuło się sterowanie (koszt naprawy 420 zł), po 4 roku lodówka zaczęła pracować coraz głośniej i serwis stwierdził że jest brak czynnika chłodzącego (uzupełnienie 150 zł) po tygodniu było tak samo. serwisant mi powiedział że to nie pierwszy taki przypadek z jakim się spotyka. napisałem pismo do Ariston Indesit Polska to mi odpisali że sprzęt jest po gwarancji ale w ramach wyjątku jeżeli kupię kolejną ich lodówkę to mi przeleją 400 zł na konto na podstawie dowodu zakupu. NIE KUPIĘ TEGO ZŁOMU NIGDY WIĘCEJ, NIE WYDAM KOLEJNYCH PONAD 2 TYS. ZŁ NA SPRZĘT KTÓRY NIE PRACUJE DŁUŻEJ NIŻ 4 LATA. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam ani ARISTONA (bo mam) ani INDESITU (ma mój kolega i ma te same problemy), to ta sama firma, jeżeli jeszcze możecie przedlużajcie gwarancję na 5 lat. moja lodówka jest nie do naprawy po 4 latach, są dziury w rurach po których krąży czynnik chłodzący, jest to wada fabryczna ale producent się do tego nie przyznaje. w 3 roku użytkowania zepsuło się sterowanie (koszt naprawy 420 zł), po 4 roku lodówka zaczęła pracować coraz głośniej i serwis stwierdził że jest brak czynnika chłodzącego (uzupełnienie 150 zł) po tygodniu było tak samo. serwisant mi powiedział że to nie pierwszy taki przypadek z jakim się spotyka. napisałem pismo do Ariston Indesit Polska to mi odpisali że sprzęt jest po gwarancji ale w ramach wyjątku jeżeli kupię kolejną ich lodówkę to mi przeleją 400 zł na konto na podstawie dowodu zakupu. NIE KUPIĘ TEGO ZŁOMU NIGDY WIĘCEJ, NIE WYDAM KOLEJNYCH PONAD 2 TYS. ZŁ NA SPRZĘT KTÓRY NIE PRACUJE DŁUŻEJ NIŻ 4 LATA. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba1991a
do AIRBITES. Dziękuję za odpowiedź i mam pytanie czy te szczotki są w głównym silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek554
Nie polecam za nic pralek ARISTON,INDESIT i WHIRPOOL bo kupilem juz przez przypadek pralke WHIRPOOL AWT (nie pamietam juz liczby) i po 2 dniach padla na amen kupilem pozniej ARISTONA tez pozalowalem srogo po 2 tygodniach naprawa mnie kosztowalaby wiecej niz za najdrozsza pralke na rynku a kolega kupil indesita ladowanego od gory 3 lata przepracowala i padla na wieki. A z lodowek nie polecam AMICI kupilem taka AMICE i za 3 zamknieciem drzwi sie rozlecialy na kawalki a polecam stare polary mam jeszcze 20 kilka letnia i dziala do dzis tylko troche buczy jak sie wlaczy ale to mi nie przeszkadza.Z pralek polecam POLARY w srednim wieku 1980-2005r. mam polar pdg 585 1995r. i do teraz nie miala zadnej awarii i sie na to nie zapowiada przez najblizsze kilka lat polecam szczerze stare polary druga solidna pralka to tamat 500 jest nie do zdarcia kolega ja ma juz ponad 30 lat rdza ja nie bierze i ani raz nie byla w naprawie dawne pralki byly znacznie lepsze od tych nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz1959
Zanussi czy Gorenje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenkaaa
Ja mam pralkę LG WD10390 NDK od 2 miesięcy. Jest świetna ,jak wiruje to w przedpokoju jej nie słychać.Jeden mankament to ta srebrna obudowa drzwiczek, trzeba często czyścić. Teraz zamierzamy kupić lodówkę i też wybraliśmy LG GR B359 PLQA NO Frost w sklepie bardzo ja zachwalał, ale okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenkaaa
Ja mam pralkę LG WD10390 NDK od 2 miesięcy. Jest świetna ,jak wiruje to w przedpokoju jej nie słychać.Jeden mankament to ta srebrna obudowa drzwiczek, trzeba często czyścić. Teraz zamierzamy kupić lodówkę i też wybraliśmy LG GR B359 PLQA NO Frost w sklepie bardzo ja zachwalał, ale okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Lodówka ARDO 2210 - Jest bardzo ładna z zewnątrz i wewnątrz , mrozi dobrze .Tragedia zaczyna się gdy tak jak u mnie stoi w aneksie kuchenym. Głośna praca [ piski, zgrzyty] powodują że nawet pies się boi spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do wydanie 1300 zl na pralke z tego co widze to nie za wiele czy może mi ktos poradzic co kupic, zeby było dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×