Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość Paula111
ja drugi i trzeci dzien po laparoskopii krwawilam. Dzis boli mnie strasznie prawy jajnik, ale wedlug moich wyliczen powinnam miec owulacje, jesli oczywiscie nic mi sie nie rozregulowalo.Tylko u mnie ponoc nie udroznilii jajowodow bo sie nie da, bo sa niedrozne w ujsciach macicy,a wiec skad ta krew? Moze tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po laparoskopiii nie krwawiłam, od 3 dnia przez jakiś tydzień miałam trochę kawowe upławy, okres dostałam z 2 tygodniowym opóźnieniem i wywoływany był luteiną, lekarz powiedział że czasami po zabiegu tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kasia_h80. Ja właśnie przez ostatnie dwa miesiące biorę clostybegyt i zauważyłam te czekoladowe skrzepy i gorsze samopoczucie. Chyba przesunę swoją wizytę, bo trochę się zaniepokoiłam. Jeszcze raz dzięki, teraz przynajmniej wiem na czym stoję. Szkoda tylko że gin nie informuje że zażywanie tego leku może przynieść odwrotny skutek od zamieżonego. Cóż jesteśmy tylko pacjentkami na których lekarze eksperymentują. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej idź sobie do lekarza a najlepiej skonsultować to jeszcze z innym. Ja przed zabiegiem, mając te plamienia byłam u trzech różnych lekarzy i dopiero czwarty postawił prawidłową diagnozę. Dla tamtych trzech wszystko było w porządku, jajniki idealne, a to że mam plamienia to po prostu niektóre tak mają przy owulacji - takie słyszałam słowa. Jak dla mnie to nie było normalne, plamienia były coraz częstsze, nie było suchego dnia pod koniec. Dopiero lekarz który zrobił mi laparoskopie się mną zainteresował i zdziwiony był że żaden wcześniej tego nie widział, bo torbiele na lewym jajniku wyglądały jak okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_h80 - ja leczę się u gin który robił mi laparoskopię i hsg, zresztą jest ordynatorem na ginekologii. Z opinii innych kobiet to wspaniały lekarz, który pomógł wielu kobietom zajść w ciążę. A do gin się wybieram, nie zamierzam z tym czekać. Dzięki kasia_h80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś? jeśli mogę zapytać, bo może okaże się że jeszcze chodzimy do tego samego lekarza :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z województwa lubelskiego, a mój gin nazywa się dr Leszek Janeczek i przyjmuje w Krasnymstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ale zawsze zostaje topik, na którym możemy wymienić się swoimi informacjami. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula111
dziewczyny ile po laparoskopii mozna juz wykonywac wszystkie czynnosci. Lekarka mi powiedzial ze 6-8 tygodni nie dźwigać i nie jesc zadnych wzdymajacych potraw, a jak z seksem? ile postu ? Jakie mialyscie zalecenia? ja jutro ide sciagnac szwy, czuje sie super, mogla bym robic juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 2 tygodniach robiłam już wszystko, z czego tydzień dochodziłam do siebie, po laparo czułam się gorzej niż po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula111
kasia_h80 Dzieki za odpowiedz. Jeszcze jedno potwierdzenie ze kazde kobiece cialo reaguje inaczej.Ja godzine po laparoskopii juz spacerowalam i mogla bym spokojnie isc do domu. Najgorszy bol, to byl bol gardla po narkozie.Dzis ide sciagnac szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja po cesarce po kilku godzinach już byłam na nogach, musiałam iść się wykąpać i koło dziecka już trzeba było samemu robić, a po laparoskopii leżałam plackiem 2 dni w szpitalu pod kroplówkami i na 3 dzień dopiero wstałam. Dokładnie tak jak mówisz - każdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam pytanie do dziewczyn które stosowały clostybegyt - czy miałyście jakieś skutki uboczne stosowania tego leku. Bo ja od 10 dni (i w poprzednim miesiącu też ale po @ wszystko wróciło do normy) mam zawroty głowy, nudności czasami wymioty, przeszkadzają mi zapachy, nawet te które do tej pory tolerowałam np. jeszcze niedawno uzywałam balsam, który stosuje niezmienne ten sam, a wczoraj musiałam jeszcze raz wziąść prysznic bo nie mogłam znieść zapachu. Z jedzeniem też mam problem - żadnych mięs czy wędlin, kawy. Nigdy czegoś podobnego nie miałam. Moja koleżanka z pracy mówi że ona takie objawy miała przy ciąży, a ja przecież parę dni temu miałam okres, może trochę słabszy i kilka dni przed brunatne skrzepy. To jest bardzo uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Julka73, a byłaś już u lekarza? Po twoich objawach ciężko stwierdzić czy to ciąża czy coś innego, może zrób sobie test. Ja byłam wczoraj u swojego lekarza, powiedział że jajniki są w porządku i leczenie skutecznie dobrane, jeszcze tylko ostatni miesiąc hormonów i potem mam czekać na okres i od razu mogę starać się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu_h80 jeszcze nie byłam u gin, wybieram się w przyszłym tygodniu. Poczekam jeszcze kilka dni i chyba zrobię test jak nic się nie zmieni. No to teraz Kasiu do roboty ;) !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dastinka
Droga Sycylijko Dziwnie niepokojące masz te objawy. Ja nie potrafię Ci pomóc niestety, ale mam nadzieję, że to nic groźnego. Już nie długo wtorek i najlepiej lekarz Ci wszystko wyjaśni. Pozdrawiam i wierzę, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sycylijka79
Dastinko, dzieki ze sie odezwalas. jz myslalam, ze nikt sie nie odezwie. masz racje, wtorek juz jutro i ide rano do lekarza. dowiem sie, o co w tym wszystkim chodzi. trzymajcie za mnie kciuki, zeby sie nie okazalo, ze jakies chorobsko sie do mnie przyplatalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
hej dziewczyny moze mi ktos obliczyć dni płodne okres miałam osytatni 08.11.09 do 13.11.09, kiedy najlepiej sie kochac aby był chłopczyk:) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia83
Cześć Sycylijka co u Ciebie mam nadzieję że wszystko w porządku nie pisalam do Ciebie bo nie wiedziałam co Ci napisac ale trzymalam dzis za Ciebie kciuki,byłam z Tobą myślami pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
do sycylijki 79 moze mi pomożeszjak obliczyć dni płodne okres miałam osytatni 08.11.09 do 13.11.09, kiedy najlepiej sie kochac aby był chłopczyk pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dastinka
14.04.2009 miałam laparoskopię a dziś jestem w 10 tyg ciąży... Kilka dni temu się dowiedziałam :-) Przyzwyczajam się... I z tego wszystkiego sama tak naprawdę nie wiem co mam pisać.... Objawy identyczne jak na @ miałam, ból piersi, brzuszka... Laparoskopia okazała się skuteczna oraz modlitwa o beatyfikację Jana Pawła II wiele tu pomogły. Tę drugą poleciła mi koleżanki mama, mówiąc, że niejednemu pomogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia83
witam Dastinka serdecznie gratuluje, ja tez jestem w 10 tygodniu tak sie ciesze i zycze wszystkim starajacym sie aby ich oczekiwania sie ziscily. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
dzieczyny prosze Was o pomoc jak obliczyć dni płodne okres miałam osytatni 08.11.09 do 13.11.09, cykl mama 28dni kiedy najlepiej sie kochac aby był chłopczyk pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dastinka
ewcia83 - wiem, wiem, czytałam wcześniej i postanowiłam dołączyć do Ciebie;-) a ty madkein poczytaj sobie posty i zwróć uwagę, że my tu nie o skutecznych przepisach na temat płci dziecka mówimy, tylko o tym jak bardzo tego dziecka pragniemy... I jeżeli to nie jakaś podpucha i masz te cykle 28 dniowe to znaczy, że pewnie jajeczkujesz między 11 a 14 dniem cyklu. każdy nowy cykl rozpoczyna się od pierwszego dnia miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia83
Wutam Dastina fajnie ze jestesmy w ciazy ciekawe ktora nastepna bedzie a moze wszystkie starajace bedziemy mialy terminy na 2010 rok fajnie by bylo, jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
Cześć Dziewczyny!!!! Ja bede miała laparoskopie w grudniu, przy okazji okaze sie czy mam drozne jajowody i jak wygladaja zrosty.Chciałam sie Was zapytać jakie leczenie mialyscie po laparo,czy usunieto Wam zrosty podczas zabiegu.Poki co bardzo boje sie samego zabiegu.Ale im szybciej tym lepiej.Wykryto u mnie endometrioze jajnika w lipcu i lekarz u ktorego bylam powiezial, ze jeszcze mozna poczekac i starac sie o dzidziusia. Niestety. Pomyslalam 2miesiace temu , ze pojde do innego, a poza tym meza wyslalam na badania i wtedy odrazu lekarz powiedzial , ze najpierw trzeba zrobic porzadek ze mna i to szybko,bo sa zrosty.Sama nie wiem co bedzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula111
ewka24 Ja sie balam laparoskopii okropnie, ale teraz wiem ze nie taki diabel straszny. jak bym miala wybierac miedzy HSG a laparoskopia to zdecydowanie mniej bolu mialam podczas laparoskopii. Wszystko zalezy gdzie sa umiejscowione zrosty. Ja niestety mam w ujsciach macicy czego nie da sie udroznic, jeseli masz wyzej to super. Wszystko cie naprawia i w nowym roku bedziesz juz chodzila z brzuszkiem , czego Ci zycze. Ja jestem podlamana bo zostalo mi tylko in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w październiku miałam laparo, dokładnie to 28, ostatni okres miałam 7 października od czasu operacji cisza... byłam dzisiaj u gina i dowiedziałam się, ze mam grube endometrium-13mm i lekarz stwierdził, że to moze być ciąża-bardzo wczesna, ale nie musi... co o tym myślicie? Miałyście normalnie @ po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
Paula 111 Dzieki serdecznie za dobre słowa. Mam nadzieje, ze Nam wszystkim w koncu sie uda.Bez wzgledu na metody trzeba probowac!!!!Wiem,ze in vitro nie jest tanie.Masz jakis termin ustalony na in vitro????Bede trzymala kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×