Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Asik Mnie bolał bardzo prawy jajnik i to często jest oznaką ciąży. I u mnie się to sprawdziło. Daj znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ... jedna kreska... pocieszam się, że może za wcześnie. Umówiłam się jutro do mojego gin. muszę sprawdzić ten jajnik. Po ostatniej laparoskopii miałam torbiel, ale się sama wchłonęła. Mam nadzieje, że teraz tak nie jest. Jejku brak mi trochę sił, kolejny miesiąc w plecy, a do września już bardzo mało czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik czemu nie robilas testu z porannego moczu ??? z popoludniowego moze byc oszukany i tylko niepotrzebnie sie stresujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja tez myslalam o inseminacji we wrzesniu ale nastala mala zmiana i juz za tydzien (oczywiscie mam nadzieje ze nie bedzie to konieczne) mam wizyte w klinice nieplodnosci i jak sie uda to w tym samym cyklu chce zrobic inseminację ... z tego co pytalam jest to mozliwe ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kupiłam specjalnie 2, żeby drugi jutro rano zrobić :-) ale miałam cichą nadzieję, że może wyjdzie ten... Jutro ważny dzień, zrobię test i wieczorem mimo wszystko jadę do gin. Dzięki za wsparcie i pocieszenie :-) czyli jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa27a... mamy takie same myśli... znalazłam klinikę niedaleko mnie gdzie za 650 zł to robią. Myśleliśmy ciągle o wrześniu, ale jutro mam zamiar zapytać o to mojego gin i co raz bardziej się przychylam do tego pomysłu żeby jak najszybciej. Nie daję rady czekać... Daj znać już po wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam dyleman co do kliniki Bocian w Bialymstoku czy invimed w Warszawie. Do Warszawy nan o polowe blizej, gin bardziej polecal bialystok ale lekarz ktorego mi polecal akurat ma urlop gdy wypadna moje dni plodne to akurat go nie bedzie. Bilystok jest tanszy, warszawa drozsza. wstępnie umowilam sie tu i tu mam nadzuieje ze obie wizyty bede musiala odwolac nie chce sie nakręcać ale piersi bolą mnie inaczej mocniej niz zwykle przed @, az mnie drażnią... mam nadzieję ze sobie tego nie wmawiam i ze nie jest to reakcja na sres jakiego ostatnio nie jest malo . cena w bialymstoku to 420 i wawie od 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednej wizyte mam 26 w drugiej 28. okres powinnam dostac 25/26. z tego co pytalam najlepiej jechac 2-5dc na pierwsza wizyte aby za jednym zamachem mogli zrobic potrzebne badania i ewentaulnie przepisac leki na stymulację ... mam nadzieje ze nei beda potrzebne i tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również 1 kreska i @ od rana.Ale po ziołach nie boli mnie zupełnie brzuch z każdym miesiącem jest lepiej...i nie krwawie obficie...taka sobie normalna @.A przy endo to już dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) No więc jesteśmy po USG. Jest moje małe coś :D :D hehe Jest bardzo wcześnie nadal ale na usg widziałam czarną kropeczkę i PULS !!!!! Jestem szczęśliwa, kolejną wizytę mam 28 , czyli za tydzień. Bo Pani Doktor chce lepiej zobaczyc maluszka, bo widziałyśmy puls ale nie mogła na usg tego uchwycic zeby wydruk zrobic. Dostałam dalej Duphaston, folik i globulki takie do zrobienia. Więc jutro jadę do apteki po wszystko i dalej przyjmuje. Ale powiedziała podczas badania, że jest ładnie wszystko tak jak by powinno. I na usg też, tyle że maluszek malutki bo wczesna ciąża jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiksekxxx super wiadomości! gratulacje!!! Ja jestem po wizycie u gina i jestem zdołowana :-( wcz miałam 32 dc, w ciąży nie jestem, jajniki są w porządku. Właściwie wszystko jest w porządku, ale powiedział, że w tym cyklu owulacji nie było i nie ma :-( nie wiem co mam myśleć. Może to przez te zioła? powiedział też, że na okres muszę jeszcze poczekać... Napiszcie coś więcej o inseminacji. My myślimy o bocianie w Bialymstoku, jakie są ceny leków do tego zabiegu? sama ins 420 zł, ale zastanawiamy się w jakiej kwocie byśmy się zamknęli? Jestem potwornie zmęczona, męczy mnie też moja praca. Nie mam szansy na odpoczynek i oderwanie się od problemów. chciałabym sie na trochę schować przed światem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
psikusekxxx Super !! gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Psikusek suuuppeer :) tak sie ciesze i chcemy do Ciebie :) a raczej do Twojego stanu :) Asik ,glowa do góry , wiem ,ze ciezko , wiem ,że boli ale taki juz jest nasz los.... Jak ja Cie rozumiem , najchetniej ucieklabym razem z Tobą , tak licze na to ,ze wreszcie troszke sie los odmieni i bedzie chocby prosciej juz nie mówię z górki..... Asiu , powiem Ci tak jak kiedys powiedział mi kolega , " przeciez zza chmur w koncu musi zaswiecic słonko również i dla Ciebie " :) Buziaki :) i glowa do góry ...walczymy dalej... póki sił wystarczy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik74 dzięki za wsparcie :-)) strasznie mi ciężko, ale muszę działać jakoś i ledwo, ale zadzwoniłam do Bociana, do lekarza, który robił mi laparo i powiedziałam, że chcemy chyba zdecydować się na inseminację. Kazał przyjechać w trakcie @. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ale teraz myślę, że dobrze się stało, że wczoraj byłam u lekarza. Wiemy na czym stoimy i trzeba temu cudowi trochę pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na jakimś forum znalazłam: "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja wlasnie w przyszlym tygodniu tez do niego sie zzapisalam ;))i tez z mysla inseminacji//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedział, że w trakcie miesiączki. Wybierzemy się więc na drugi lub trzeci dc- to zależy jak będziemy pracować. Ja okres już na dniach powinnam dostać, więc bardzo podobnie mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejmy nadzieje ze nie bedzie potrzebna wizyta u niego ;)) a jesli juz to ze uda sie dzieki inseminacji i to za pierwszym razem ;) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za testowanie :-) może już maleństwo jest :-) Życzę Ci tego z całego serca i wszystkim innym też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mieszane uczucia.... jutro mialam testowac ale.. chyba sobie daruje bo pewnie przyjdzie wredny @-piszon bo piersi przestaly bolec i jakos stracilam nadzieje ze sie uda....a wiec czwartek dr Mrugacz... chociaz tak bardzo chcialabym sie rozczarowac i zeby sie udalo tym razem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Justa i asik głowa do góry. Inseminacja za 420 zł? Łoł, to super tanio. Ja robiłam za 600zł + pregnyl i w szafie czekały testy i luteina na podtrzymanie. Także to nie jest taki drogi zabieg. Pamiętajcie że rzadko zdarza się aby udało się za 1 razem, ale trzymam za was kciuki aby i Wam się udało. My dzięki inseminacji jesteśmy w 32 tygodniu ciąży i czekamy na naszego synusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Plotka to widze zostalo ci nieduzo. My wrocilismy z Teneryfy ale watpie czy urlopowy sexik zaowocuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam totalną załamkę... jeden z ciemnych dni :-( ale dziś już jaśniej na to patrzę. Danuti dajesz nam nadzieję :-) nie nastawiam się aż tak na to, że za pierwszym razem się uda, ale liczę na drugi chociaż... A teraz czekam na @ i przyjść nie chce. Właśnie wtedy kiedy mi zależy na czasie :-/ u mnie czas ma znaczenie również ze względu na pracę. Justa i co??????????????? Testowałaś?? Jeszcze jest nadzieja u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płotka pisałaś kiedyś (chyba Ty), że jak się pije zioła to nie można leków innych brać?? bo ja piję o. Klimuszkę 1 od 3 tyg. Teraz chyba decydujemy się na insem z wywoływaniem owu lekami a co mam z ziołami zrobić? Można je wtedy pić? Ktoś może wie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płotka pisałaś kiedyś (chyba Ty), że jak się pije zioła to nie można leków innych brać?? bo ja piję o. Klimuszkę 1 od 3 tyg. Teraz chyba decydujemy się na insem z wywoływaniem owu lekami a co mam z ziołami zrobić? Można je wtedy pić? Ktoś może wie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×