Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Asik6 Zobaczysz,że do wrzesnia uda się Wam, nam się udało dwa miesiące po laparo, ale ja brałam clo i pregnyl. Powiem Wam, że bardzo wiele zawdzięczam mojej gin, ponieważ wcześniej chodziłam do lekarki która miała wszystko w d.. pie... przez dwa lata zmarnowalam czas i pieniądze.. A ta w momencie wysłała na laparo, zajęła się jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Psikusku!!!!Fajnie że trafiłaś na odpowiedniego lekarza, bo dobrze cię pokierowała:) niedługo możesz cieszyc się maleństwem a życze Ci nawet bliżniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam 2 za 1 razem!!!trzymam kciuki i wróżę bliżniaki ...moja prababka była cyganką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 81
psikusek no to rewelacja, pięknie życzę wszystkiego naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! Same dobre wiadomości :-) takie, które dają nam wszystkim nadzieję... Ja sobie obliczyłam, że przez ostatnie 2 cykle to przegapiliśmy dni płodne: raz byliśmy w gościach u rodziny na parę dni, drugi raz ja byłam na wyjeździe z pracy, no ale teraz ostro działamy i mam nadzieje, że się uda :-) trzymam kciuki za wszystkich Psikusek Gratuluję jeszcze raz i cieszę się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
psikusekxxx gratulacje, bardzo się ciesze, ze tobie tez się udało! Ja tez zaciążyłam po laparo już po 6 dniach. Jestem już w piątym miesiącu i dziś mam wizytę u lekarza i jak dobrze pójdzie to dowiemy się czy będzie Igor czy Matylda ;D No i życzę tych upragnionych bliźniaków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Coś wam powiem ! Jak świetny lekarz to tak podreperuję, że te bliźniaki to całkiem możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
psikiusek , ja tez dołaczam sie do gratulacji , my trzymamy za ciebie kciuki , oby maluszki rosły , skoro ustalilismy ze jest ich przynajmniej dwóch :) , a Ty trzymaj za nas ,zebysmy szybko do Ciebie dołączyly :) ps. Fajnie czyta sie takie wiadomosci ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wystarczy mi jedno malensrptwo ale dwoma nie pogardze heh. zycze wam tego co mnie spotkalo, zobaczycie ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj spotkałam dawna koleżankę, szybka wymiana zdań co u kogo i oczywiście: "masz dziecko? ale pewnie byś czasu nie miała, bo ty ciągle zabiegana jesteś.." tak bym chciała powiedzieć, że mamy dziecko. Czasami nie mam sił, ale zioła to teraz piję z chęcią i wyobrażam sobie, że każda porcja przybliża nas do dziecka chociaż o mały krok... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Po wczorajszej wizycie dowiedziałam się, że obkurczyła mi się macica i dzidek nie ma miejsca. Faktycznie na usg było widać, że taki biedny skulony i o odczytaniu jaka to płeć nie było mowy. Nie wiem czy powinnam się martwić. Mam obserwować brzuch i w razie gdyby dalej był taki napięty i bolał to mam się zgłosić. Jakie mogą być tego konsekwencje to się nie dowiedziałam bo pewnie nie chciał mnie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
Witajcie dziewczyny. Jutro idę na laparoskopie , cała sie juz denerwuje ojj niech już będzie jurto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szareczek !! Gdyby to bylo cos bardzo zlego lekarz by cie poinformowal napewno.. wszystko bedzie dobrz,trzymam kciuki. A na kolejnym usg zobaczysz dzieciaczka.. AMS. NIC SIE NIE BOJ! Wiem co mowie bo sama niedawno mialam laparo, jezeli jest dobry lekarz to po wszystkim nawet bolu barkow nie bedziesz czula. Ja dostalam dzien wczesniej preparat ktory mnie przeczyscil i jak juz sie obudzilam nic nie bolalo, znaczy wiesz. .. to operacja ale chodzi mi w tym znaczeniu ze wiesz ze zyjesz :-P na drugi dzien ciagnie to wszystko ale ja nie wymiotowalam ani barki nie bolaly, i wieczorem po laparo sama juz smigalam. A uwierz mi ze balam sie przerazliwie... Bedzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
psikusekxxx dzięki za wsparcie przetrwam wszystko byleby osiągnąć sukces czyli upragnione dwie kreseczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
AMS Nie bój się bo nie ma czego. Ja miałam dwie laparoskopie i przed pierwszą bałam się jak cholera aż w końcu dostałam coś na uspokojenie i nic nie pamiętałam nawet jak na operacje mnie brali. Na druga poszłam już bez strachu i uspokajałam wszystkie dziewczyny na sali. Sama zobaczysz i będziesz się śmiała, że tak się martwiłaś a niepotrzebnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250... U mnie podczas picia ziolek wszystko wariowalo :) Pamietam jak po raz pierwszy w zyciu zobaczylam sluz plodny!!! Bylam wtedy taka szczesliwa :) Plamienia tez sie zdarzaly w roznych fazach cyklu, ale przypisywalam to zmianom jakie wprowadzaja ziolka, no i rzeczywiscie wprowadzily :) W CZWARTEK ZACZYNAMY 7-MY MIESIAC :D :D :D Szareczek, Co do obkurczania sie macicy.... Duzo lez i odpoczywaj, nie przemeczaj sie. Mnie sie tak dzieje jak jestem zmeczona (np. po zmyciu podlog w calym domu) bardzo duzo pij, zeby dziecko mialo wystarczajaco plynu owodniowego i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.1.
3 lata starań, zdiagnozowane PCO, brak owulacji przez 6 monitorowanych cykli poźniej decyzja o przeprowadzeniu laparoskopii 12.04.2012r. EFEKT pierwszy cykl po laparo - torbiel drugi cykl CIĄŻA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.1.
tzn. po laparoskopii miesiączki nie dostałam poszłam 4.05 2012 do gina a on ze torbiel i leki dopochwowe ;/ i 11.05 2012 pierwsza miesiączka tak więc właściwie to nie wiem w którym cyklu czy w pierwszym czy w drugim po laparo udało mi się zajść w ciąże ale co by nie było to najważniejsze że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.1.
mam jeszcze jedno pytanko czy ciąże po laparoskopii jest ciężej utrzymać, czy właściwie laparo nie ma żadnego wpływu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama chętnie usłyszę odpowiedz.. A szczerze mówiąc to 21 mam wizyte to się nawet Pani doktor zapytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie ma to żadnej róznicy.. poprzez laparo przywraca sie jajnikom normalnie funkcjonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam ... u mnie od laparo mineło już 3,5 mca i efektu upragnionego brak... ale pocieszajace jest to ze w ostatnich 2 cyklah pęcherzyk ladnie urósł i pekl ... w czwartek zobaczymy czy tym razem też spisał się na 5. Jedyne co mi sie nie podoba to ze po laparo pechezyk dominujacy ciagle mam z lewej strony ..z prawej nic nie rośnie . Gin pociesza mnie tym ze ważne ze jest i rośnie a ze z jednej strony to widocznie taki moj urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
szareczek27 dzięki ale ja już się doczekać nie mogę wyniku tej laparoskopii :)) ahhh idę na mecz!! Polska biało-czerwoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Piesek7 napisz prosze jakie badania miałas robione? Ja miałam tylko laparoskopie, pytanie czy wtedy tez lekarz sprawdza drożnosc jajowodów? Maż miał badane nasienie- wszystko ok. Poza tym żadnych innych badań. Lekarz mówi, że mam wzorcowe cykle. Miesiaczkę mam bardzo obfitą, ale za to jakos nie widze śluzu. Mówiłam to lekarzowi, powiedział, że przy nastepnej wizycie sprawdzi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kira jak nie widzisz sluzu to sprobuj moze z wiesiolkiem albo z siemieniem lnianym... U mnie np duzo lepiej sprawuje sie ziarenka siemienia ... pije je 2 cykl i w koncu pojawil sie sluz plodny ... podczas laparoskopi mogą ale nie muszą sprawdzić drożności ... zalezy od lekarzy... miałaś badane hormony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS ja też czekałam na wynik, cala reszta miała dużo mniejsze znaczenie... po pierwszej laparo nie dano nam żadnych nadziei więc szłam na ta druga jakoś tak bez nastawienia, ale zdarzył się cud i okazało się, że udrożnili wszystko, nacięli przegrodę i realną szansę na ciążę :-) życzę powodzenia i dobrego wyniku! justa27 jestem w tej samej sytuacji co Ty, niby wszystko dobrze a minęło już 4 miesiące i nic. Ale tłumaczę sobie to tym, że za słabo się przytulaliśmy... Czasem zastanawiam się czy mi akurat to się uda czy może gdzieś tam jest zapisane, że jednak nie i nie ma co się nastawiać. Acha.. i też mam pęchęrzyk z lewej strony z reguły... Teraz cała nadzieja w ziółkach k.1. podbudowująca historia :-) dzięki :-) mam znajomą, która 3 tyg po laparoskopii była już w ciąży i dziewuchę zdrową urodziła, problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×