Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Dzięki za wsparcie :-) nie wiem co myśleć, bo cały dzień mam plamienia więc jutro pewnie obudzę się z @ no ale nawet jeśli to muszę do lekarza się wybrać z tym bólem z lewej strony, bo też się obawiam jakiejś torbieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak. Idz do lekarza jeżeli @ przyjdzie. Lepiej dmuchać na zimne !!! Ale nadal trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych ziol nie pije sie przez 30 dni tylko Od momentu rozpoczecia calej serii, bez przerwy, 3 razy dziennie az do wykonczenia porcji. Mnie wystarczala na jakies 6-7 tygodni. I dopiero wtedy 7 dni przerwy a w miedzy czasie zaopatrzamy sie we wszystkie ziolka od nowa. Po skonczeniu 2 serii, 12 dni przerwy a 3 seria juz profilaktycznie. Jak juz wczesniej pisalam... Ja nie skonczylam nawet tej drugiej porcji i juz bylam w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Plotka, myślałam, że to m-c się pije. Super, że wyjaśniłaś! :) To jeszcze nawet połowy pierwszej serii nie wypiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nakrecajac nikogo... U mnie pierwszym objawem ciazy, jeszcze przed testem byly niesamowicie nabrzmiale i obolale piersi. Zawsze mnie bolaly na okres, ale nigdy az tak jak wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny . Byłam wczoraj na kolejnym usg. Pęcherzyk 24 i endo 10.... Urosło gigantycznie z dnia na dzien o 6 mm. Ale co z tego jak peknąc nie chce. Wiec moja gin dała recepte i kazała kupic i wrocic. OK... poszllismy szukac, obeszlismy w łodzi około 9 aptek. Iiiii ... nic, niedostępne w hurtowaniach... Więc się załamałam, kolejny miesiąc w plecy, myślałam, że oszaleje. Jak wróciliśmy do domu zaczęłam dzwonic po aptekach w P-ce. Iii w jednej z nich mieli akurat jedna dawke. Bylimsy po nią w trymiga :D Potem poszlismy do znajomwego lekarza zeby mi zrobil zastrzyk , aaa ile sie nagadal eh. Ale czort z nim, wazne ze zastrzyk w dupala doslałam i mam nadzieje,że pomoże i może tym razem się uda. Dziewczyny jestem coraz bardziej przerażona, jest mi tak trudno. Wiem ,że wielu z Was też, ale muszę komuś o tym mowic bo zwariuje.... Wczoraj w Łodzi widziałam bezdomną... Miała brzuszek ciążowy, jak to jest ze gdy nie chcesz dziecka masz je.. a gdy chcesz .. :( Trzymajcie się kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psikusek bedzie dobrze... teraz jak zastrzyk byl w dupę to już bedzie z górki ;)) niech zgadnę miałaś Pregnyl??? kiedyś tak jak Ty obszukałam wszystkie apteki w mieście i w jednej jedynej znalazlam i w koncu jak juz go kupilam wszystko było juz pozamykane aby ktos mogł dac mi zastrzyk i poszłam do koleznaki połoznej i ta tez robiła problemy ze nie moze bo jak cos sie bedzie działo to moze stracic pracę i takie tam... pogadala pogadała i zrobiła ;) wyjścia nie miała ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psikusekxxx mam nadzieje , ze lek pomoze , ja rowniez stosowalam pregnyl na pekanie:) I jak widac udalo sie trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie starajace sie :) A tak z drugiej beczki bylam u lekarza i nie byl calkiem pewien co do plci bo dzidzia sie tak obrocila ale powiedzial ze mysli ze dziewczynka, ale mi to na prawde obojetne byle zdrowe dziecko bylo:) I zycze Wam wszystkim 2 kreseczek na tescie i tej radosci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Czy wasi mezowie maja "robaczki" w jak najlepszym porzadku? Kiedy ostatnio sie badali? Warto powtarzac badanie nasienia przynajmniej raz w roku, bo naprawde sporo sie potrafi zmienic. A to podstawa do udanego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka86g
witajcie dziewczyny chciałabym do was dołączyć. Poczytałam was trochę i te historie o ciążach, gdy lekarz mówił że się nie uda ... achh , aż łezka popłynęła. Ja mam endometriozę , w styczniu miałam laparoskopię , po niej 4 miesiące brałam visanne , niedawno odstawiłam tabletki i czekam na okres i ponowne starania . Wcześniej starałam się o ciąże dwa lata . Mam doła , ponieważ mimo brania visanu torbiel znowu odrosła , konsultowałam się z 2 lekarzami i kazali mi się starać o dziecko mimo tej torbieli bo za wcześnie na kolejna laparo... boje się ze nie dość że mam endo i torbiel ze moje szanse są znikome , ale czytałam ,że której z was mimo torbieli się udało, zastanawiam się nad piciem ziółek ale nie wiem które wybrać , mogłybyście mi pomóc ? czekam z niecierpliwością na okres i zastanawiam się jak będzie wyglądała moja owulacja i pierwsza miesiączka po operacji , przed operacja bywało z nią różnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male zestawienie ziolek *******MIESZANKI ZIOŁOWE******* * Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki * ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie --------------------------------------------------------- ---------------------------- * Mieszanka 2 -Ojca Klimuszki * po 50gr: Kwiat jasnoty białej Liść mącznicy Liść rozmarynu Liść pokrzywy Ziele rdestu ptasiego Ziele drapacza Ziele przywrotnika Kwiat kasztanowca Korzeń mniszka Owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. --------------------------------------------------------- ------------------------------- * Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, * z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. --------------------------------------------------------- ------------------------------- *Mieszanka ziołowa na pierwszą fazę cyklu* (składniki zawierające związki pobudzające organy odpowiedzialne za owu oraz zawierające roślinne estrogeny): liście maliny 40g, rozmaryn 40g, kwiaty bzu czarnego 40g szałwia 40g, bylica pospolita 40g (można też dodać koniczynę łąkową) 40g. --------------------------------------------------------- ------------------------------- *Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu* (wzmacniające prod. progesteronu): przywrotnik 40g pokrzywa 40g krwawnik 40g Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie (można na zapas w termosie)". --------------------------------------------------------- ------------------------------- *Wzmacniająca mieszanka O. Sroki przeciwko poronieniom* koszyczek rumianku- 100 gr owoc róży - 100 gr liść melisy - 50 gr ziele dziurawca - 50 gr liść mięty pieprzowej - 50 gr kwiat nagietka - 20 gr Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki. --------------------------------------------------------- ------------------------------- !!!Zioła kupujemy pojedynczo w sklepach zielarskich (nie w aptekach) . Ceny za 50 gramową torebkę jednego zioła wahają się (zależnie od zielarni) od 1.20 zł.-3.50 zł. (około) najlepiej zacząć pić od początku cyklu; Pić nieprzerwanie cały cykl, a ziółka pijemy "z wiarą" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem ziolka dla M ZIOŁA DLA PANÓW 1. Żeń-szeń - pobudza aktywność seksualna i tonizuje. Zwiększa liczbę plemników w nasieniu. 2. Witania ospała (withania somnifera) - indyjski żeń-szeń. Ma podobne do niego właściwości 3. Palma sabalowa - pomocna w leczeniu niepłodności związanej z chorobami prostaty (przerost i zapalenie gruczołu krokowego). Pomaga w zaburzeniach erekcji, działa tonizująco na narządy rozrodcze i układ moczowo - płciowy. 4. Śliwa afrykańska - poprawia płodność w przypadkach chorób prostaty. 5. Miłorząb - działa korzystnie w przypadkach niepłodności na tle zaburzeń krążeniowych. 6. Głóg - działa tonizująco na krążenie i przeciwutleniająco. Może by skuteczny w przypadkach nadciśnienia tętniczego i problemów z krążeniem żylnym. 7. Kolcorośl - poprawia funkcje nadnerczy, podnosi poziom testosteronu. Korzystnie wpływa na wątrobę, która metabolizuje hormony i bierze udział w regulacji ich stężenia we krwi. 8. Czosnek - chroni plemniki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Stosowany jest także w leczeniu impotencji. 9. Lukrecja - działa tonizująco na nadnercza i układ rozrodczy, może też zwiększać aktywność hormonalną. 10. Turnera - używana jest głównie do wzmocnienia popędu płciowego u mężczyzn i kobiet. 11. Chamaelirium luteum - działa tonizująco na układ rozrodczy. jest pomocne w leczeniu impotencji. 12. Zioła chińskie - poprawiając krążenie i wzmacniają wątrobę, powodują wzrost liczby i ruchliwości plemników w nasieniu. Aby otrzymac dla siebie odpowiednią mieszankę ziół, należy skontaktowac się z zielarzem lub specjalistą medycyny orientalnej (w internecie można znaleźć strony takich specjalistów) 13. Czerwona koniczyna - doskonale oczyszcza krew usuwając toksyny, przedłuża żywotność spermy. 14. Lubczyk - pobudza popęd płciowy. Przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu ziół dla panów znalazłam przepis na taką herbatkę: Pokrzywa(korzeń) Dzięgiel litwor(korzeń) Lubczyk ogrodowy(korzeń) Przetacznik lekarski Pasternak zwyczajny zioła w równych ilościach zmieszać zalać 2 łyżeczki szklanką gorącej wody, odstawić na 10-15 min, pić codziennie 2 szklanki herbatki przez 6 tygodni. I jeszcze jedno, na poprawę ilości i ruchu podobno bardzo dobrze wpływają nasiona pokrzywy (codziennie łyżeczka). http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxqpk5thpq 3mb.png http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cj44jod5er 79a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję zioła Sroki glownie z lenistwa- ponieważ je pije sie tylko raz dziennie na wieczór i nie trzeba az tak kombinować jak z Klimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... dostałam okres w moje urodziny :-) taki, że złudzeń nie zostawił, ale obyło się bez dramatu przynajmniej na razie... Pewnie jeszcze przyjdą gorsze dni. Była dziś u mnie koleżanka w 5 mc ciąży (wie o mojej sytuacji) i powiedziała mi, że ona ma takie marzenie: usiąść na swoim tarasie i wypić zimne piwo z sokiem. Także wszystkie chyba codziennie jesteśmy wystawiane na wiele prób tylko ile można? Psikusekxxx trzymam mocno kciuki Nutka86g fajnie, że jesteś :-) sama tu niedawno dołączyłam i naprawdę jest mi łatwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka77
Hej Dziewczynki! Tak Was podczytuję od 2 m - cy i postanowilam do Was dołączyć. Dodajecie otuchy i nadzieii, dzielicie sie swoimi doswiaczeniami i duzo mozna sie od Was sie dowiedziec. U mnie PCO diagnozowane przez kilku lekarzy. 26.03 miałam elektokauteryzacje. Na razie cykle wróciły do normy ale wciąz czekam na 2 kreski. Staramy sie od 3 lat. U M wszystko w najlepszym porządku wiec moze w końcu sie uda? Na razie tyle o mnie. Moze którejs z Was pomoze informacja odnosnioe pregnylu: ja 3 razy kupowałam w Łodzi w sieci aptek Magiczna. Nie wiem jak teraz ale w tamtym roku własnie tam mozna było kupic. Pozdrawiam Was serdecznie i życze wszystkim starajacym sie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka !! Byłam właśnie w miedzy innym w MAGICZNEJ ale od służszego czasu tego leku nie mają, połowe łodzi zjeździłam i nie było. Wszędze mówią, że w całej polsce jest bardzo duży problem z tym lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka77
Psikusexxx, Kurcze myslałam że w Magicznej nadal pregnyl dostepny. Ale w końcu kupowałm rok temu. A pregnyl tak trudno kupic bo ponnoć jest problem z jego rejestracją w Polsce. Ale najwazniejsze że udała Ci sie kupic. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak : Byłam na usg, owu była czyli pregnyl pomógł. Było ciałko żółte 18 mm i endo 10 mm. Teraz czekanie, najgorsze. . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka77
Własnie to czekanie..Przerabiałam to nie raz. Ale musimy wierzyć że kiedys cierpliwosć bedzie nagrodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
hey dziewczyny u mnie już wszystko się już wyjaśniło i niestety dostałam @ w dnień matki :( No cuż jest to troszkę dołujące ale patrze z nadzieją na cykl :) Może na euro mój m strzeli gola :)) Wyszło na to, że te wszystkie objawy to od ziółek liczę na to, że właśnie tak pomagają. :))) Juto skończę pierwszą porcję... Troszkę dziwnie, że mi starczyły ą na 4 tyg.... A robiłam wszystko zgodnie z przepisem. Ale jak pomóc to pomogą i tego się trzymam. Teraz 7 dni przerwy i następna porcja :) i mam nadzieję, że upragnione 2 kreseczki :)) Joleczka a jak tam u ciebie 1 cykl z ziołami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nevergetup no jakoś szybko skończyła Ci się pierwsza porcja, mi na jeszcze dwa tygodnie to spokojnie starczy (masz tydzień do przodu ode mnie). Zobaczysz, że nam się uda jak nie teraz to w następnym cyklu!!! W środę, czwartek planowo @ ma przyjść...a jak będzie to się okaże, dziś mój 27 dc, a miałam śluz taki jak na owulację...nie wiem o co chodzi... Właśnie jak mają pomóc to pomogą nieważnie na ile wystarcza porcja :) i tego się trzymajmy!!! Czasami to już się nie chce ich pic, jak pomyśle ile jeszcze przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
cześć dziewczyny, dawno nie zaglądałam bo w pracy mam zapierdziel i trochę jestem już podłamana tym wszystkim. Wczoraj spotkałam kobietę która po urodzeniu pierwszego dziecka sześć lat starała się o kolejną ciążę.Zaszła w pierwszym cyklu po zmianie pracy na mniej stresującą. Zaczynam się zastanawiać i myślę, że mi chyba taka zmiana też by pomogła bo w pracy to u mnie bardzo nerwowa atmosfera panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie proszę czy mogę zacząć pić te ziółka w 10 dniu cyklu? Czy już czekać na następny??? Co do pracy to tez już dawno zastanawiałam się nad zmianą (pracuję w domu dziecka). Czasami myślę skąd mam tą siłę... A nerwówkę też mamy codziennie. No ale teraz nie mogę skoro staramy się o dziecko. Nie chcę nowej pracy zaczynać ciążą i potem nie mieć do czego wracać. Tu mam umowę na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
nutka napisz coś o tym leku visan, jak się czułaś biorąc go? Ja mam jeszcze 3miesiące na starania ,jeśli nadal się nie uda zaczynam kuracje tym lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka, Dla Ciebie przy endo zdecydwanie Mieszanka nr 1 Ojca Klimuszki. Ja z endo i dwoma niedroznymi jajowodami zaszlam w ciaze dzieki tym ziolom po 3.5 roku staran. Obecnie jeste w 25 tygodniu ciazy :) Asik, Jesli masz zamiar pic to co ja, to zaczynaj natychmiast. Jak juz pisalam, ja zaczelam w 16dc i po 3 miesiacach zaszlam w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka...
Witajcie kobietki... 8 maja miałam laparo,wykryto endometriozę i zrosty.Lekarz prowadzący zalecił mi przez 5m-cy sztuczną menopauzę,poprzez zastrzyki Dipherelinę,którą nalerzy podać domięśniowo w pierwszych 5 dniach cyklu.21 maja powinnam dostać okresu(zawsze miałam regularny) , zamiast niego pojawiły się dni płodne,a co najlepsze drugi raz w tym miesiącu ... Może wiecie czym moż być to spowodowane ...? A okresu ani widu, ani słychu . Mam nadzieję, że mi pomożecie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinka a po laparo miaas krwawienie?? jesli występuje to uważa sie laparo jako pierwszy dzien cyklu, wiec tpasuję akurat do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka...
Miałam krwawienie i to nawet długie, ale lekarz nie kazał brać tego za okres, poprostu po laparo każda kobieta się oczyszcza, a poza tym nic mnie wtedy nie bolało, a ja podczas @ potrafie zemdleć, tak mnie rwie ... Za tydz idę na kontrol,więc może czegoś się dowiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×