Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość werka98
Ale mi dajecie nadzieje i powody,żebym myślała pozytywnie nevergetup obliczyłam,że test robiłaś w 38dc a ja pierwszy zrobiłam 33. Asik6 oby tak było oby ten test wtedy nie wyszedł, agnieszka póki nie dostaniemy okresu mamy szanse i dziewczyny trzymają kciuki bo dla nich ''to nadzieja,że teraz my a jutro one'' ja tak zawsze myślę jak dowiaduję się o kolejnej ciąży dziewczyn z forum. :) A ja póki nie mam plamień jest dobrze bo normalnie by już na pewno były a teraz czyściutko. :) w piątek wszystko będzie jasne i będę się tłukła w głowe jak okaże się negatywny wynik,że byłam taka głupia,że wierzyłam,że się udało dla mnie to takie nieosiągalne wszystkie koleżanki bez problemu zachodzą a u mnie co miesiąc nic.... agnieszka w ciebie nadal wierzę i oby twój m miał rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, ja pozwalałam sobie wierzyć nawet jak wiedziałam, że może za parę dni się nadzieja brutalnie zakończy @. Ale fajnie było tak pożyć chociaż parę dni... Ale obyście się nie doczekały @. A wiecie, że tu na forum zachodzimy po 2? A czasem i po 3. Czyli proszę kontynuować :-P O Jeny też dziś myślałam.... Coś zamilkła ostatnio... Jeny, halo, co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki to trzymajcie bardzo mocno te kciuki za nas :) możne akurat fluid-ki trafiły do nas zobaczymy hehe :) Ja mam te same myśli ze koleżanki,szwagierki zachodzą bez problemu, a u mnie ciągle nic i nic co miesiąc... :( werka ja w Ciebie tez wieże :) i wiem ze beta wyjdzie Ci pozytywna :) W ogóle to dziś przyszła mi taka ochota na fasolkę po bretońsku ze nie umiałam się powstrzymać i musiałam sobie zrobić hehe :) ale sobie to tłumacze ze pewnie nadchodzi wredna @ i stąd mam takie smaki i apetyt. No zobaczymy czy ma racje mąż hehe :) Boje się tylko jednego żeby to znów nie była ciąża chemiczna jak w kwietniu:(. 21.02.11 miałam laparoskopie i nadal nic i nic.... :( aż się boje myśleć ze @ przyjdzie,co chwilkę latam do WC,bo co poczuje mokro to myślę ze przyszła,a to tylko wydzielina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któras z was brała lactovaginal? bo własnie to te kapsłułki podczas ostatniego swędzenia gin mi przepisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
werka ja robiłam test bardzo późno bo zawsze miałam długie cykle. Pamietam, że test robiłam w piątek a w niedziele miałam mega doła bo myślałam ze już @ nadchodzi, ( ból jak na @) ale dalej nic, podpadło mi tylko, że zamiast @ pojawił mi się jakiś śluz typu upławów czy coś i wtedy zaczęłam się zastanawiać czy może mam swój upragniony cud:) i był :) i jest i fika jak szalony :) pewnie też liczy na to że Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny każde zapalenie pochwy w czasie ciązy jest niebezpieczne i nie wolno go lekceważyć ! Mnie gin powiedział, że jak tylko bedę w ciązy to aby uniknąć tego co mi się przytrafiło ( a było to właśnie zapalenie bakteryjne pochwy , które to spowodowało pęknięcie woreczka owodniowego w 19 tc.) będę stosowała własnie lactovaginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
badanie zrobione, jutro wynik, a dziś znów zmierzyłam temp. i mam 37.05. Fluidki działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no to czekamy na te cuda :-) ach ja wspominam jak ja czekałam te 2 tyg po inseminacji na test i betę. Wiem co czujecie- każdy dzień to masakrycznie dluuuugi okres jeśli chodzi o czekanie. Oby wam się też udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
werka ja robiłam test w dniu którym miała przyjść @ i wyszła jedna kreska, czyli jeszcze nie wykryło ciąży, ja też miałam późno owulacje ale najważniejsze że wkońcu mamy fasoleczke:) u gina byłam w 11 dniu po owulacji i nic nie wykazało na usg prócz torbiela, kazał mi przyjśc po tygodniu no i proszę ujrzałam na monitorku małą kropeczkę co oznacza ciążę:) a widzę zże masz też poodwyższoną temperaturke co wszystko na to wskazuje więc głowa do który i nie stresuj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalko, asik kurcze jak ja milcze to znaczy ze znowu cos :( zrobiłam badanie moczu i tragedia, bakterii tyle ze jak norma do 160 to ja ok 5000 miałam, poza tym leukocyty, bardzo wysoko ok 500 a norma do 21 wałeczki, eurocyty itd, dostałam antybiotyk ! nie było rady, to juz moze świadczyc o stanie zapalnym nerek, wizytę miałam w pon.. zrobiła mi posiew poczu zeby ustalic rodzaj bakterii, mam nadzieje ze antybiotyk pomoze, a jeśli chodzi o moje maleństwo to ostatnio czyli w 8 tyg i 4 dniu miało 1,87 cm :) i machało do nas rączką :) było widac pępowinę nawet, jesli prześliczne :) i to ono daje mi największą wiarę ze wszystko musi być dobrze ! krwiak sie zmniejszył i nastepna wizyta za 3tyg i to będą badania prenatalne ams Ty mnie nie strasz !!! laleczko to normalne, mnie tez cos tak zaswędzi ale to mija, najdziwnijsze jest to ze ja przy tak złych wynikach nie mam żadnych objawów zapaleniaa pęcharza czy nerek trzymam kciuki za testujące dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie straszę lecz przestrzegam ! mnie to spotkało wiec wole ostrzec nie lekceważyć żadnych stanów zapalnych !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
ewelinka dziękuję za przykład który daje mi nadzieję, żeby wierzyć :) dobrze,że idę do pracy bo bym w domu zwariowała do jutra a tak to choć trochę przestanę myśleć. Dziękuję za wsparcie. A u ciebie agnieszka jak sprawa wygląda?? dalej sucho? Może też wybierz się na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
tylko niestety ciągle mam wrażenie że ta podwyższona temperatura to na pewno jakaś infekcja :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 Tak u mnie dalej sucho jest,chodź mam jakieś tam upławy,czasem mocniejsze,a czasem słabsze. Mierzyłam temp i wyszła 37,5 C ale mierzyłam ja jakieś 15 min temu,a na necie wyczytałam że rano przed wstaniem z łózka,i jutro zmierzę przed wstaniem i zobaczymy. Werka a masz jakieś objawy w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry dziewczyny, póki nadzieja jest więc tego się trzymamy. Tak jak któraś napisała, teraz wam się udało to jest nadzieja że i nam się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj wieczorem byłam na kontroli po laparoskopii i żeby zob czy mam pęcherzyk. No i niby wszystko ok, tylko okazuje się że po tej laparoskopii prawy jajnik przykleił się-przyrósł mi do macicy, a tego wcześniej nie było. A tak po tej operacji czułam że boli mnie prawa strona dużo bardziej niż prawa, pomimo że na lewym miałam większą torbiel. No a z dobrych rzeczy to w lewym jajniku mam pęcherzyk 18mm a w prawym 11mm więc dziś biorę się za działanie :) No i nadzieja rośnie ;) w jutro idę potwierdzić czy pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem pewna czy mi sie udało hehe ciagle oczekuje @ ale mam cicha nadzieje ze nie przyjdzie ta wredna@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
do tego zajrzałam dziś do środeczka :) i widoczny jest biały śluz czy tak jest na początku ewentualnej ciąży bo ja dalej to przypisuje infekcji :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no właśnie agnieszka 28 żadnych objawów na cokolwiek.. dziś może zaczęły mnie trochę poleć całe piersi ale trosziekę tylko zawsze bolały mnie tylko sutki :P ja zmierzyłam o 7 30 to miałam 37.5 a wczoraj o 5 30 miałam 37.1 albo 37.2 nie pamiętam. Mam nadzieję,że teraz agnieszka my dowiemy się o tym szczęściu a zaniedługo dalej poleci dobra passa ciąż :):):) oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ja to tylko mam ból piersi i nic więcej :( a teraz mnie kują troszkę jajniki.Oby tak było że my się dowiemy a po nas będą kolejne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musi wam się udać! ;) Też czekam na wieści od was bo to nadzieja dla nas ;) Eh.. gorzej jak na wyniki egzaminu... ściska was mocno i kciuków nie puszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NIE MUSICIE MIEC ZADNYCH OBJAWOW... JA ICH NIE MAM DO DNIA DZISIEJSZEGO ( Z MALYMI WYJATKAMI ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziewczynki tak jak napisałam wcześniej ja też miałam na początku (jak czekałam na @) taki biały śluz podobny do upławów i dlatego to mi podpadło i zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki :) Więc nie traćcie nadziei kochane bo wierze, ze Wam się udało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a w zwykłym badaniu moczu można wykryć bakterie? bo jak ja robiłam badanie to na wynikach nic o bakteriach nie ma. badania robiłam w diagnostyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki oby oby i dziękuję za wsparcie i słowa otuchy hehe :) jednak ta nadzieja we mnie siedzi ze jednak nie przyjdzie@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko w kwestii formalnej chciałam wam powiedzieć bo może nie wszystkie wiedzą, że jeśli jesteście ubezpieczone np. w PZU to po operacji takiej jak np. laparoskopia należy się kasa i za pobyt w szpitalu powyżej 4 dni też. Tak więc jeśli któraś nie wiedziała to warto złożyć wniosek, bo drobna rekompensata się przyda w dalszych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek29 Ja jestem przeszło rok po laparoskopi i niedawno sie dowiedziałam ze mozna dostac z pzu kasiorke za laparoskopie ale nie wiem czy po tak długim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM JAK JEST W INNYCH GRUPOWKACH ALE U NAS W WARCIE JEST ROK CZASU NA SKLADANIE WNIOSKOW. SPROBOWAC ZAWSZE MOZESZ NAJWYZEJ DOSTANIESZ ODMOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×