Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

ja w warcie za laparo i 4 dni w szpitalu dostalam 1100 zl wiec jest o co sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy po takim czasie, ale spróbować można. Zawsze jakaś kaska się przyda, czy to na dalsze koszty leczenia czy dla dzidzi ;) W końcu po coś te składki się płaci! Albo chociaż na jakąś nawet drobną przyjemność po tych wszystkich stresach i zmartwieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w PZU przy podstawowym grupowym ubezpieczeniu 300 zł i byłam 3 dni, a dopiero od 4 dni płacą za każdy dzień. I też uważam że warto próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa kiedy można zacząć pic te ziołka - chyba nie kiedy sie chce tylko z nowym cyklem? codziennie wieczorem tak? a juz myslałm że zacznę od dzisiaj :( dziewczyny żebyście widziały ile dostała wirusków ciążowych - ach nie pozostaje mi nic innego jak się zarazić :)) nie-dziekuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalko w zwykłym badaniu mi to wyszło, jeśli obecne są leukocyty to póżniej podają dokładnie ilości poniżej i w tym są bakterie, wałeczki eurocyty itd, jeśli u Ciebie nie było leukocytów to znaczy że jest wszystko ok i nie ma stanu zapalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS chyba czym wczesniej tym lepiej... ja tez nie zaczelam 1dc tylko jakos kolo 8 dnia . Podobały się wiruski ciązowe ??/ ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;))) mam nadzieje ze beda skuteczne ;)) Mocno je zapakowałam aby nie uciekly po drodze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
kochane mam wynik, zadzwoniłam do laboratorium bo już nie umiałam wytrzymać, wynik jest bardzo bardzo niski bo tylko 9coś ( nie pamiętam dokładnie) w poniedziałek muszę powtórzyć betę. 3mcie dalej kciuki,żeby wzrosła. Byłam u lekarza bo potrzebowałam tego żeby zobaczył czy nie mam infekcji i wszystko jest ok. Lekarz twierdzi,że miałam opóźnioną owulację i do zagnieżdżenia doszło może gdzieś tydzień temu dlatego ten wynik jest tak niski, i mam luteinkę brać na ewentualne podtrzymanie. Agnieszka28 pamiętasz zachodzimy po dwie teraz jeszcze TY :) Ja oczywiście jeszcze nic nie twierdzę i się nie cieszę bo na razie jest jeszcze niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka pewnie dlatego test nie pokazuje tej drugiej kreseczki. 9 to juz chyba nie jest zly.. chociaz normy sa rozne w laboratoriach Wg mnie mozna po cichu już Ci gratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka98 Dobre miałam przeczucie ze się udało,wiec spokojnie 2ga beta będzie podwyższona :) Ja jakoś się boje wybrać na betę, ze znów się zawiodę.Ale poczekam jeszcze i pojadę w poniedziałek na betę. No pamiętam pamiętam że zachodzimy po dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
to w poniedziałek idziemy obie... wiem ja też poszłam tak z myślą,że i tak będzie negatywny. Pamiętam jak dziewczyny informowały z wysokimi wynikami a ja tu nie poszalałam za bardzo. Lekarz się śmiał,że bardzo szybko wychwycona :) Teraz jak tu wytrzymać do poniedziałku do południa? Jak myśleć i o czym myśleć. Poradźcie szczególnie te którym też się to czekanie dłużyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w poniedziałek pójdziemy razem na betę :) chodź wiem że i tak mi beta wyjdzie negatywnie, ale dla pewności zrobię żeby była jasność.Chce się jeszcze pocieszyć tą chwilka ze ta wredna@ nie przyszła. Werka nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. Jednak te fluid ki zadziałały u Ciebie :) Gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
fluidki i jak coś to na pewno zółka. A ile ci się już okres spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy hcg (total hCG) Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100 Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
psikusekxxx sugerujesz,że jestem w 3 tygodniu :) nie mam wyników przed sobą dopiero jutro mogę coś porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Werka super, że sie udało :) Kolejny ziółkowy maluch :))) Na pewno w poniedziałek będzie wyższa:) Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, no skoro lekarz mówi, że ciąża to trzeba wierzyć :-) ale wiem, że ciężko jest uwierzyć, bo ja po swojej becie też uwierzyłam dopiero jak drugą zrobiłam :-) ja już gratuluję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no lekarz powiedział,że to bardzo bardzo wczesna ciąża, teraz dopadły mnie myśl,że za szybko robiłam bete bo jest tak wcześnie,że jeszcze może się wszystko zmienić :( że powinnam poczekać z badaniem krwi, bo jak beta była by za pierwszym razem taka jak u dziewczyn to było by inaczej. A co tj 9.... Oby w poniedziałek była wysoka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
lekarz powiedział,że powinno być co najmniej 100 jak nie wyżej no jestem ciekawa czy faktycznie, boję się że zacznie boleć mnie brzuch i przyjdzie jednak ta wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
teraz już rozumię dziewczyny które nie dowierzały po becie ja myślałąm,że wtedy trzeba tylko się cieszyć a sama nie potrafię. w dodatku mam najniższy wynik na forum.... Będę potrzebowała od was dużego wsparcia do poniedziałku, jak będę za dużo marudziła to z góry przepraszam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Werka będzie ok;) dużo zależy od tego czy miałaś robione bhcg czy samo hcg. Wynik sugeruje hcg więc mniej czułe badanie dlatego normy niższe:P zacznij się oswajać, że będziesz mamusią i w końcu spełnia się marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka98 Nie denerwuj się bo będzie dobrze,masz się czym cieszyć już :) pomyśl że w Tobie rośnie mała fasolka :) no ja dziś mam 37dc,wiec sama nie wiem co w ogóle myśleć.Zobaczymy jak nie przyjdzie@ to w poniedziałek lecę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Werka ja tez trzymam kciuki , super ...kolejny dowód na to ,ze zióka działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
dziewczynki dziękuję dziękuję dziękuję...no to był by kolejny dowód że ziółka mają naprawdę moc i działają. Dokładnie tydzień temu przestałam je pić i kończyła mi się prawie druga porcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×