Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość Danuti
werka gatulacje..... bardzo się ciesze ze wszystko ok. Troche mnie tu nie było, ale postaram się nadrobić wasze wpisy. Witam nowe forumowiczki i wszystkich życze dużo wiary i spokoju, choć wiem ze oto trudno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Danuti :-) co tam u Ciebie?jak Twój maluszek? Już pewnie nie taki malutki i dokazuje troszkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
AMS termin na 5.07 wg miesiączki a 22.07 wg usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja dziś miałam wizytę i trochę zmartwiona jestem, bo zaczęły robić się problemy. Mam jakiegoś polipa, który mi narósł, brzuch mi się twardy robi i muszę brać luteine i nospę. Żadnego wysiłku, dużo leżenia i żadnego przytulanka:( oby wszystko się uspokoiło, bo troszkę zaczęło , mnie to martwić. A ze śmiesznych rzeczy to z mojego malucha będzie niezły as bo dziś pokazał Pani doktor środkowy palec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja dzisiaj sie jakoś nie za ciekawie czuję, głowa mnie boli i jakoś niedobrze mi jest. mam nadzieje że to tylko taki dzień a nie jakas choroba. w piątek wizyta więc zobaczymy co tam u mojego malucha. pierwszy raz mąż bedzie ze mną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
nevergetup nie martw sie wszystko bedzie na pewno dobrze, swieta ida wiec bedziesz leniuchować i się objadać, lalkaa mnie też wieczorem rozbolała głowa i już leżę w łóżeczku taki chyba dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laalka mniejmy nadzieje ze to chwilowe... ja w niedziele mialam ponad 38,5 i czulam sie fatalnie... w poniedzialek bylo juz znacznie lepiej a dzis poza katarem nie mam oznak choroby,,, no moze z wyjatkiem ze zrobilo mi sie zapalenie zeba i boli okropnie . lalka ja bylam na USG ze swoim 5 latkiem.... mam nadzieje ze Twoj M bedzie tak samo cieszyl sie z badania jak on ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ja mam termin na 27-07 :) a wg. usg - to jeszcze nie wiem idę 28 grudnia to może wtedy bede cos wiecej wiedziec:) i póki co żadnych objawów typowych dla ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
AMS No jak miałaś regularny @ to ta data będzie taka sama. To jesteśmy podobnie w ciąży ja 9 tyg :) Mam do ciężarnych pytanie od kiedy się powinno przyjmować witaminy?? Bo lekarz mi powiedział,że podaje się dopiero ok 11-12 tyg. Jak to u was jest bo biore na razie tylko kwas foliowy i mam nadzieję,że to nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ja już od tygodnia łykam zestaw witamin pregna Plus i nic wiecej bo ten zestaw ma juz wszystko i kwas i omega i żelazo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja przyjmuję od 20 tc i co drugi dzień bo wyniki mam bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Ehh... dziewczynki piękne święta będziecie miały już z upragnionymi fasolkami :) A ja dziś dostałam @ niestety... No i z każdym miesiącem wydaje mi się coraz bardziej, że naturalnie zaciążyć mi się nie uda :( choć naprawdę wierzyłam w tą laparoskopie i HSG i w ogóle ale chyba nic z tego. Teraz to już dajemy sobie ostatnią szanse naturalnie i gdzieś koło końca stycznia albo w lutym wybieramy się na inseminacje bo myślę że nie ma na co czekać, bo i ten sposób przecież niestety, aż tak skuteczny jak byśmy tego chciały nie jest.... No a wam dziewczynki, którym się udało życzę dużo zdrowia, żeby te złe wiruski się was nie czepiały i Wesołych Świąt życzę i cieszcie się nimi bo naprawdę zasłużyłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Ams a lekarz ci alecił czy sama zakupiłaś, bo mi przez ten szpital wszystko się opóźniło i dopiero 8.01 będę miała wyniki na wizycie i może wtedy mi zaleci coś brać sama nie wiem co robić czy wybrać się do apteki i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek kurcze szkoda ze ta wstretna małpa przyszła :( do mnie tez idzie wielkimi krokami, spodziewam sie we wtorek w Boze Narodzenie :( My podobnie w nastepnym cyklu planujemy inseminacje ale nie wiem czy to sie uda bo z jednym pecherzykiem lekarz nie chce robic a nie mam duzo CLO zeby wziac wieksza dawke, a moze ktoras z Was ma na zbyciu??? Chetnie kupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz dał mi najpierw próbki tych witamin i ze nic mi po nich nie było tzn dobrze je przyswajam - zadnych zaparc itp. kupiłam na allegro dwa opakowania :) i wynikii badan tez mam po nich rewekacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larcima ja mam chyba z 5 tabletek cLO ale musze to jeszcze sprawdzic w domu. Jakby co to napisz mi adres na justynasiedlce@poczta.fm i jutro jak znajde postaram Ci sie je wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka ja witaminy tez biore od jakiegos 7 tygodnia... zaszkodzic napewno nie zaszkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam na zbyciu 5 tabletek cło jak chcesz to ci je wyśle pocztą napisz mi swój adres na fiefiur1@gmail.com i testy ciążowe i owulacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larcima podaj mi jeszcze numer telefonu to jak sie uda to wysle Ci kurierem ;) no chyba ze moze byc pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, szał przedświateczneych zakupów i porządkow pochłonął mnie całkowicie. Wczoraj byłam zdjąc szewki z moich ran polaparoskopowych. Miałam 6 dc. Lekarz powiedziała ze udało sie wszystko i powinnam miec owulacje spontaniczna i regularna, i w tym cyklu prawdopodobnie bedzie z prawego jajnika:) Mam nadzieje z tak bedzie. Wiec w Świeta czekaja nas staranka pierwsze takie konkretne :) Mam taka cicha nadzieje ze moze to bedzie nasz mały wielki prezent gwiazdkowy od samego Pana z góry :) Teraz pytanie czy i ktore testy owulacyjne polecacie, bo w tym cyklu mam juz nie przyjezdzac na monitoring, a chcialabym to kontrolowac ? Z gory dziekuje za pomoc :) Zafasolkowane nawet nie wiecie jak milo sie czyta te Wasze przezycia ciążowe:) Eh oby w przyszlym roku kazda z nas mogla sie dzielic takimi rzeczami... życze Wam i sobie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
kejtowa masz racje fajnie się czyta jak one to tak fajnie przeżywają... Ja niestety starania zacznę w styczniu tak z mężem ustaliliśmy żeby chociaz jedna @ była... ahh... trzeba czekać a czas tak wolno leci:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Hej Asik. No rzeczywiście już nie taki malutki. Michaś ma już 68cm( od urodzenia urósł 23cm) i waży niecałe 9kg( a jak się urodził 2,100), także jest już różnica. Powoli zaczyna ząbkować, siedzi sztywno a ostatnio w chodzik go wsadziłam i wyobraż sobie że daje chłopak rade. Najważniejsze że nie choruje i dobrze się rozwija, no i przesypia całe noce. a co u ciebie? Czytam posty pomiędzy jego drzemkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni, kiedy w noc gwiazdka lśni. Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać opłatek, razem trwać. A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur. WESOŁYCH ŚWIĄT dziewczyny - marzenia się spełniają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti, u mnie leci szybciutko czas... liczę tylko tygodnie no i już jestem w 25 :-) lekarz mówi, że idealnie byłoby do końca 37 tyg wytrzymać. Mam nadzieję, że tak się stanie, ale jak już minie 28 to będę spokojniejsza. Ty rodziłaś w 34 tak? No i Michaś rośnie jak na drożdżach :-) fajnie, macie pierwszą gwiazdkę razem :-) a u nas też będzie Michałek. Nevergetup, ja biorę luteinę i nospę 3 razy dziennie już od 19 tyg. Też mi brzuch twardniał, chociaż teraz też się to czasem zdarza. Ale leżenie i odpoczynek od razu pomagają :-) Dziewczynki, spełnienia marzeń! Każdej z nas się należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczeta, zyczę Wam wspaniałych, magicznych Świąt( bez krepujacych pytań i życzeń :( ) oraz Nowego Roku w którym wszytkie zostaniemy Mamami albo przynajmniej zajdziemy w upragnianą ciąze...niech NOwy Rok będzie pełen udanych przedsięwzięć i spełnionych marzen :) P.S. Justa, AMS dziękuję że wysółałyscie mi tabletki, mam nadzieje ze przyniosą mi szczęście, jesteście wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również już teraz złoże życzenia bo teraz najgorętszy czas przed świętami i może nie być czasu tu zajrzeć. A więc życze Wam miłości, radości, spełnienia marzeń i oby następne święta była już spędzane w powiększonym gronie albo chociaż z brzuszkiem w ramach prezentów przesyłam wzmocnioną dawke ciążowych wirusków ;)))) )) ;)) ;)) Lercima nie ma za co.. mam nadzieję ze wiruski zadziałaja i w styczniu pochwalisz sie nam 2 wspanialymi kreseczkami . AMS mam nadzieje ze dołożyłaś też swoich wirusków ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie:D:D Justa muszą zadziałać tak jak u mnie zadzialaly:D oj będzie. Się działo w tym nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja znowu leże w łózeczku bo mnie cos złapało no i znowu jakas infekcja na dole. czy wy tez tak dziewczyny macie? w piątek miałam wizytę u mojej gin, potwierdziła słowa lekarza z prenatalnych i ma być dziewczynka. Mała ma już 12 cm i sobie akurat ssała kciuka, jak narazie jest wszystko ok i miejmy nadzieję że tak zostanie. pocieszenie dla dziewczyny starających się: ja wierzę że rok 2013 będzie szczęsliwy bo 5 par, które znam , które długo starały sie o dziecko, które przeszły poronienia, własnie w przyszłym roku zostana rodzicami. dziewczyny musicie wierzyć że się uda, albo inaczej wyjechać gdzieś i zapomniec na chwile o tych całych staraniach tylko korzytać z życia a 2 kreseczki same sie pojawią. tego życzę Wam z całego serca. wiem przez co przechodzicie, bo sama przez 2 lata sie starałam, mąż miał bardzo złe wyniki nasienia, ja torbiel na jajniku i szczerze byłam juz nastawiona że wogóle nie będziemy miec dzieci. tyle ile łez co miesiąc wylałam to wiem tylko ja no i mąż który czasem to widział. na szczęście się udało i Wam Moje Kochane tez sie uda. Wesołych i zdrowych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×