Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość werka98
Życzę Wam spokojnych i zdrowych Lalkaa :) Świąt Bożego Narodzenia, aby Wasze Świąteczne życzenia o dzieciątku spełniły się w nowym roku, a nam z brzusiami życzę zdrówka dla nas samych :) i naszych malutkich cudów. Oby W 2013 posypały się same dobre wiadomości o dwóch kreseczkach i rozwiązaniach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Zdrowych, pogodnych no i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja Wam również życze samych pięknych chwil w te Świeta, oby dla wiekszosci z Was przyniosły one upragnione dwie kreseczki, ale poza tym żebyście nie traciły nadzieji :) Zdrowcyh radosnych, spedzonych w gronie najblizszych Świat życze każdej z Was :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych i rodzinnych świąt, dużo optymizmu i aby już wkrótce Wasze oczy mogły się cieszyć z dwóch czerwonych kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku! Wesołych Swiat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy BIEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko :) dostałam własnie przesyłke od Ciebie, Twój worek z wiruskami ciązowymi wzruszył mnie do łez :) dziekuję Ci jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Napiszcie mi czy jak robiłyście badania na toxo wyszło którejś ujemne?Mi wyszło ze nie chorowałam i nie mam przeciwciał.Troche sie podłamałam bo trzeba uważać na odchody kotów i ptaki bo to one przede wszystkim przynoszą. Robiłyście Tsh w ciąży?Jaki wynik miałyście? Mi ogólnie jest słabo i mam zawroty głowy/// NEVERGETUP co ty jesz ze wyniki masz dobre?podziel się radami bo ja mam niskie żelazo// Wesołych Świąt dla was przyszłe mamuśki i dla staraczek również:!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Napiszcie mi czy jak robiłyście badania na toxo wyszło którejś ujemne?Mi wyszło ze nie chorowałam i nie mam przeciwciał.Troche sie podłamałam bo trzeba uważać na odchody kotów i ptaki bo to one przede wszystkim przynoszą. Robiłyście Tsh w ciąży?Jaki wynik miałyście? Mi ogólnie jest słabo i mam zawroty głowy/// NEVERGETUP co ty jesz ze wyniki masz dobre?podziel się radami bo ja mam niskie żelazo// Wesołych Świąt dla was przyszłe mamuśki i dla staraczek również:!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe święta Niosą wszystkim betlejemski blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia86- ja też nie przechodziłam toxoplazmozy, muszę uważać i tyle, w pierwszy trymestrze robiłam badanie i wyszło tak samo ze nie przechodziłam i nie jestem teraz zarażona, będę to badnaie powtarzać jeszcze raz w ciązy, co do tsh to przed ciążą miałam ok 1, póżniej na samym początku spadło mi do 0,71, a teraz jakiś miesiąc temu wzrosło do 3,46 i moja endokrynolog zwiększyła mi dawkę eutyroxu żeby utrzymac tsh na poziomi góra 2, co do wyników badan też mam takie sobie, wyszło że mam anemię i przepisała mi magnez, wesołych świąt dziewczynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Hej dziewczynki jak tam u Was po Wigili? mi dzis jest jakos tak ciezko i smutno od rana.... dowiedzialam sie wczoraj ze kuzyna zona w ciazy z blizniakami, drugi kuzyn tez niedlugo bedzie ojcem a niedawno bral slub a u mnie dalej nic:( Lacrima80 oby wiruski Justy i AMS zadzialaly trzymam kciuki :) ja od niedzieli bede pic druga porcje ziółek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, rozumiem Cie bardzo dobrze, wczoraj tez mi jakos tak smutno było, usmiechalam się przez łzy, niby nie było jakiś pytan ani życzeń ale jakos tak..dostałam od męża złote kolczyki w kształcie czterolistnej koniczynki (na szczęście :) i od mamy banke na choinke w kształcie złotej rybki :) wiec może te wszytkie amulety w połaczeniu z modlitwa cos mi pomogą;)poza tym w nocy spac nie mogłam bo chyba się przejadłam i mnie zoladek bolał. Andzia Tobie tez życze z całego serca żeby Ci się udało i innym staraczkom. Andzia w Nowym Roku MUSI się udac, działajmy ostro, trzeba myslec pozytywnie, nowy rok nowe nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja tez w tamtym tygodniu się dowiedziałam ze moja kuzynka jest w drugiej ciązy a w ogóle to mnóstwo koleżanek w pracy również, więc chyba wszytkie czujemy to samo, mam nadzieje ze przyjdzie i na nas kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaaa i Lacrima tez Was rozumie . Mam po sąsiedzku kuzynke ktora tez niedawno urodzila;( No ale co zrobic.. trzeba byc dobrej mysli. Ja mam wlasnie swoj 11 dc wiec powoli zabieramy sie za staranka;) Trzymajcie kciuki;) I raz jeszcze wesolych Świat i spelnienia marzen, a aszczegolnie tego jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
kejtowa oczywiscie ze bedziemy trzymac kciuki aby udało Ci sie wtym cyklu:) Lacrima oby kochana trzymam mocno kciuki aby udalo ci sie juz w najblizszym cyklu:) obysmy my w przyszlym roku wymienialy sie dolegliwosciami zwiazanymi z ciaza :) ehhh moze jutrzejszy dzien bedzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze że tu dzisiaj cicho jkakoś heh. wszystkie napewno w świętują w rodzinnym gronie a ja leżę w łóżeczku. kurcze już mam dośc tych moich ciągłych przeziębień, strasznie sie boje że to będzie miało niekorzystny wpływ na Moje Maleństwo. sama nie wiem gdzie popełniam błąd przecież chodze grubo ubrana, a ciągfle sie coś przyplącze. masakra jakaś. pozdro Dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak lalka, kazdy zajmuje sie oprożnianiem mis ze światecznymi pysznościami, a pozniej slodkie lenistwo przed TV :) No w gre wchodza rowniez odwiedziny u rodziny:) A tak poza świetami jak sie maciue dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziewczęta mam pytanko czy wy też miewacie ( bądź miewałyście) taki twardy brzuch? Nie wiem czy dalej jest coś nie tak czy tak po prostu jest, że mam uczucie jakby mój brzuch był nawet jak leże mega napięty i twardy. Skorczów już tak nie czuje jak sporo odpoczywam ale mam wątpliwości czy to normalne. Może napiszecie jak bywało u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevergetup, powiedz o tym lekarzowi. Ja tak miewam, ale mi przechodzi jak się położę. Nie wiem co to jest, mam nadzieję, że może wzdęcia, ale nie wiem... No i robi mi się tak jak się zmęczę lub dużo pochodzę- to znak, że muszę się położyć. Święta, święta i po świętach... przed nami Nowy Rok- mam nadzieję, że szczęśliwszy od tych poprzednich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szczęście trwało 9 tygodni i skonczyło sie wczoraj właśnie wróciłam ze szpitala , w którym spędziłam święta :((((((( i znowu musze zaczynać wszystko od początku :(( a miało być tak pięknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS tak strasznie mi przykro... wiem, że żadne słowa otuchy ci nie pomoga... ale jestesmy z toba. Trzymaj sie... Tak jak napisała asik miejmy nadzieje ze ten nadchodzacy rok bedzie dla nas wszystkich szcześliwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
AMS to straszne trzymaj sie dzielnie jestesmy z Tobą... i gdzie tu sprawiedliwosc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ams ??? co Ty mówisz ??? boze co sie stało? bardzo współczuję... kurcze nie tak miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS...a ja dziś dostałam przesyłke od Ciebie, to znaczy awizo jeszcze jej nie odebrałam... Jutro wysle Ci leki i testy z powrotem, już raz przyniosły Ci szczęście, przyniosą i drugi raz;*( dziękuję Ci za serce mi okazane, ale Tobie tez będą potrzebne,uda Ci się Dziewczyno zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacrima nic mi nie odsylaj!!! Wiruski sa dla ciebie widocznie tak miało być! We wigilie dostałam plamienia pojechałam więc do szpitala i okazało się ze ciąża się nie rozwija :( bądź jest błąd w terminie i wczoraj dostałam krwawienia a dzisiaj juz jestem po zabiegu :( dziękuję. Dziewczyny za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trzech razy sztuka:D ja się tak łatwo nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko ale jest mi tak strasznie smutno, jeszcze jak czytam Twoje maile z zeszłego tygodnia chce mi się wyc...czemu życie jest takie parszywe.... To zrobmy tak teraz ja chce z Toba się tymi wiruskami podzielić, to podizele po pół i wyslę Ci połowe, może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ale tylko wiruskami :) zobaczysz jak otworzysz paczuszkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×