Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

hej,tu załozycielka :D,przypominam ze zaszłam w ciążę dokładnie 13 miesięcy po laparoskopii :D. ///zajrzałam tu po latach,a topik widze żyje :) Pozdrawiam.Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Więc jest nadzieja dla nas!!!na pewno nam się uda:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diala
Jak czytam takie dobre wieści to aż łezka mi się w oku kręci, musi się w koncu udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Diala-tak więc nie martw się na zapas!!!Będzie dobrze,musi być!!!Napisz czasem co i jak u Ciebie:)!!!ja jestem dopiero 2 tyg po laparo,do tego piję jeszcze ziółka ojca sroki,może pomogą a na pewno nie zaszkodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Diala-zobaczysz uda nam się,doczekamy się tej chwili kiedy na teście zobaczymy dwie kreseczki:).ja już 4lata staram się o dzidzie a laparoskopia dała mi nową nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
witacjcie dziewczyny głowa do góry, cierpliwości (wiem łatwo mi mówić, ale cuda sie zdarzają). Ja miałam laparskopie w lipcuu 2009 do tej pory sie staralismy o dzidzi , a tu więc 2-kreseczki jestem w piatyn tygodniu poczatki.Jestem z męzusiem przeszczęśliwa. :) Oby wszystko było by tlko dobrze bo to przeciez najważniejsze. wybieram się w najblizszym czasie na zwolnienie nie chce pracowac w czasie ciąży . Po tylu staraniach same wiecie jak to jest nie chce narażać siebie i fasolki:) A teraz dziewczyny mam do Was prośbe jak to jest, jak się jest na zwolnieniu lekarski L4 i płaci ZUS(jak oblicza się wynagrodzenie). pozdrawiam i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dastinka
A jednak ta blado - różowa kreseczka okazała się cudem...Bardzo się cieszę, że do mnie dołączyłaś:-D A u mnie 25-ty tydzień, maluch szaleje i dokucza szczególnie w nocy i jak widać ( to dla Nowych dziewczyn ), laparoskopia okazuje się skuteczna:-) Ja zaszłam w ciążę pięć miesięcy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Gratuluję Wam dziewczyny!!!dajecie nam nadzieję:)!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diala
Ja również gratuluje!!! Zazdroszczę wam, że macie juz swoje maleństwo w brzuszku, muszę wierzyć ze mi sie też uda, ale nieraz mam takie wrażenie że wszystkie zachodzą tylko nie ja, co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
hej Dastinka jak wogóle się czuujesz, bo mnie starsznie mdlli piesi bolą - masakra.Ty pracujesz czy jestes na L4.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dastinka
:-D ehhh te piersi...będą Cię boleć jeszcze długo i powiększą swój rozmiar ( ku uciesze męża pewnie :-) )...A mdłości jak to mdłości na początku ciąży, choć ja nie miałam wielkich i minęły bardzo szybko. Teraz jestem na etapie zgagi, no i mały czasami jak się rozepchnie to ehhh, ZABOLI! Ale co to za cudowny ból ;-) A jeśli chodzi o pracę to nie pracuję i nie jestem też na zwolnieniu, jakiś czas temu musiałam zrezygnować... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diala
Ja niestety dostałam dziś okres i to o 7 dni za wcześnie, nie rozumiem tego bo mam regularne cykle (28dni) i nigdy mi sie tak nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🖐️ dziewczyny za tydzien bede miala robioną laparoskopie oraz droznosc jajowodów, mam prosbe czy mozecie napisac jak sie do tego przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
moniq123-ja miałam laparoskopię 3 tyg temu i już nawet nie pamiętam o zabiegu:).mi lekarz zlecił badania tj grupa krwi,krzepliwość,morfologia i inne.zabieg miałam robiony w sobotę,natomiast w piątek wieczorem lewatywa i jeszcze rano w sobotę,po za tym byłam na czczo.a sam zabieg oki,nic nie czułam bo spałam a po zabiegu wiadomo troszkę boli ale dostaje się środki przeciwbólowe.zostałam na noc a rano w niedziele już mogłam iść do domu.tydzień później pojechałam na ściągniecie szwów.wszystko zależy od organizmu,ale nie martw się strach ma wielkie oczy;).powodzenia,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!! Dawno tu nie zaglądałam, ale jak widzę trochę dzieje na topiku - trochę zafasolkowanych i czekających na fasolki ;) Mam pytanie do zaciążonych - kiedy najlepiej zrobić test ciążowy. Wiem że można robić w dniu spodziewanej miesiączki, ale tyle razy się zawiodłam.... Okres spóźnia mi się 4-5 dni, cykle miałam 26-27 dni, przedostatni cykl był krótki 22 dni. Tempka 36,7 - 36,8 . Zawsze przed okresem od 16 dnia cyklu miałam powiększone i obrzmiałe piersi a teraz pod koniec tak od 26 dnia, jestem ciągle senna. Parę dni temu lekarz rodzinny przepisał mi leki uspokajające, ale takie średnie i w działaniach niepożądanych nie ma wzmianki o braku @. Gdyby okazało się że jestem w ciąży byłabym przeszczęśliwa - a tak boję się rozczarowania i koło się zamyka. Doradzcie coś bo oszaleję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
Witaj julka 73 Ja osobiście zrobiłam test tdzień po spóźnieniu okresu (wyszedł niewyrazny ale potem po kilku dniach sprawdziłam jeszcze raz i wyszły 2 kreseczki:)). Tobie jak spóźnia sie okres 4-5 dni możesz zrobić test ale może wyjśc nawet negatywny spróbój(z tego co wiem zalezy od jakiegos tam stężenia w moczu), najwyżej za kilka dni powtórzysz. Ja na poczatku starsznie tżźe sie czułam wszystko mnie bolałao i bym tylko spała. Obecnie jestem 2 meisiącu ciąży czuja się...lepiej nie mówić . długo sie staracie o dzidzi? Zycze powodzenia i pozdrawiam p.s odewij się jak zrobisz teścik.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Do madkein-mam pytanko czy długo czekałaś na efekty po laparoskopii??ja już 4lata się staram o dzidzię i mam już dość!!!wcześniej trafiałam na konowałów a nie lekarzy:(,jestem dopiero 4tyg po laparo mam PCO!!tak bardzo chciałabym zobaczyć te dwie kreseczki na teście...z góry dziękuje za odpowiedz,pozdrawiam i gratuluję:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
Hej kasiula ja miałam laparoskopie w tamtym roku lipiec. Starajcie sie o dzidzi od razy nie czekajcie, wiem ze po operacji troszkku boli bo tez przez to przechodziłam.pozdarwiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Dziękuję za odpowiedz:).tak też żeśmy zrobili:).tylko że ostatnią @ miałam 12.12.2009 i do tej pory jej nie mam:(.już prawie 4tyg po laparo a tu nic a w ciąży też na pewno nie jestem:(.robiłam test i niestety,jedna kreska.już nie mam sił:(.narazie nie liczę na ciążę,bo przecież niedawno miałam zabieg,ale tą @ mogłabym w końcu dostać wtedy wiedziałabym przynajmniej na czym stoję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka1985 , najprawdopodobniej przyczyna moze tkwic rowniez w poziomie prolaktyny. zrob sobie badania krwi na ten hormon i id z nimi do gina . ja rowniez nie moge zajsc w ciaze, ostatnia @ mialam w listopadzie 2009 r , mialam miec laparoskopie na udroznienie jajowodow, ale praktycznie mowieac dopoki nie obnize prolaktyny to moje problemy z okresem i zajsciem w ciaze nie znikna tak latwo po laparoskopii. dla swietego spokoju spytaj lekarza o badania hormonalne, zrobis je i bedzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Layla1985-robiłam prolaktynę i mam w normie.owszem mam za wysoki testosteron:(i androstendion ale gin widział te badania i mimo tego zrobił laparo,po zabiegu powiedział że jest wszystko oki i żeby jak najszybciej brać się do roboty i tyle:(.czyżbym znów nie trafiła na dobrego lekarza??mnie boli cały czas brzuch tak jakbym już miała dostać a tu nic:(.jak byłam na zdjęciu szwów to się pytałam gina kiedy dostanę @ to on powiedział żeby czekać bo na pewno teraz dostanę.po zabiegu miałam 5dni krwawienie ale to chyba normalne po laparo.sorki że się tak rozpisałam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka w takim razie nie wiem w czym tkwi przyczyna, mi poki co lekarz powiedzial ze laparoskopia nie jest potrzeba( oczywiscie 3 lekarzy powiedzialo co innego, ale wiem ze ten co mnie teraz prowadzi jest bardzo dobry i kobiety zjezdzaja do niego z calego wojewodztwa). jesli okaze sie ze leki nie pomoga to bede oczywiscie chyba musiala miec laparoskopie-sama bym chyba nawet teraz to wolala, ale zobacze jak to wszystko sie ulozy. wiem ze caly proces jest meczacy dla nas wszystkich, co inny lekarz to inna diagnoza, leczenie itp. specjalnie tu zjechalam zza granicy, ale mysle ze w ciagu miesiaca kolejne badania wykaza ze w koncu moge wracac do meza, bo przechodzic te stresy tutaj sama wcale mi nie pomagaja.zycze Tobie oraz innym dziewcynom powodzenia . Pisz o wszelkich nowosciach, moze to tez zmieni jakos moje nastawienie bo to roznie bywa teraz z motywacja.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madkein - dzisiaj rano zrobiłam test i wyszedł niewyraźny, ale wydaje mi się że jedna linia jest blado różowa, może tylko mi się wydaje bo chcę ją zobaczyć, ale mam cichą nadzieję że może nareszcie się udało.... Zrobię powtórny test za parę dni albo beta hcg i będzie bardziej wiarygodny. A staramy się z mężem o dzidzię tak około 3 lat, od laparo upłynęło 18 miesięcy. Trzymaj za mnie kciuki!!!! Mam pytanie: czy Ty też miałaś bóle brzucha jak na okres i ból piersi???? Bo ja mam taki dziwny ból jakby skórcze, on w zasadzie nie jest bolesny i ustaje, miesiączki dalej nie mam, tylko wczoraj miałam dwie plamki i nic więcej, tempka też 36,8 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madkein
Witaj julka 73 Ja też jak robiłam 1-test wyszła jedbna ktreska bladoróżowa. W pierwszej chwili pomyslałam że to jakiś błąd, ale czułam się starsznie bolał mnie brzuch, piersi, senność i złe samopoczucie. Dopiero po tygodniu zrobiłam 2-test i wyszły 2-kreseczki czerwone bardzo wyraźne. Nie mogłam w to uwierzyć bo tez czekaliśmy z mężem jak na zbawienie:). Potem wizyta u lekzrza i potwierdziła że bedzie dzidzi. Trzymam za Ciebie kciuki. Duzo wypoczywaj:) Teraz jestem w 2- miesiący czuję sie strasznie boli mne brzuch i żołąek cały czas jest mi niedobrze czy to normalne objawy? Proszę napiszcie jakie macie objawy w ciąży. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
layla85-oczywiście,że będę pisać:).moja koleżanka też ma wysoką prolaktynę,ale @ ma co do dnia,więc może jednak zdecyduj się na tą laparoskopię,wydaje mi się że czym szybciej tym lepiej,przynajmniej jedno będziesz miała z głowy a w między czasie będziesz brała leki na zbicie prolaktyny.ja życzę Ci szybkiego powrotu do męża,dobrych wyników i szybkiego zafasolkowania:).3maj się.u mnie dalej nie ma @.poczekam do końca mies.jeśli nie dostanę to pojadę do gina.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny..Jestem tu nowa i mam pytanie.Czy po laparoskopi jajowodow jest jakas szansa na dzidziusia?U mni oba byla zapchane,dosc porzadnie ale i oba udalo sie udroznic ale lekarz powiedzial ze lepiej nie ryzykowac bo zwykle konczy sie to ciaza pozamaciczna i najlejlepiej In Vitro.Nie zgodzilam sie z nim i postanowilam najpiew sprobowac naturalnie.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny..Jestem tu nowa i mam pytanie.Czy po laparoskopi jajowodow jest jakas szansa na dzidziusia?U mni oba byla zapchane,dosc porzadnie ale i oba udalo sie udroznic ale lekarz powiedzial ze lepiej nie ryzykowac bo zwykle konczy sie to ciaza pozamaciczna i najlejlepiej In Vitro.Nie zgodzilam sie z nim i postanowilam najpiew sprobowac naturalnie.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Hej Vanesso-powiem Ci że ja nic nie słyszałam aby po udrożnieniu jajowodów zalecane było in vitro.czytałam wiele wypowiedzi dziewczyn które są po udrożnianiu jajowodów i zaszły naturalnie w ciążę!wydaje mi się że powinnaś próbować naturalnie zajść w ciążę.najlepiej wpisz na google "ciąża po udrożnianiu jajowodów"lub idź do innego lekarza po opinie!!pozdrawiam Cię i 3mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasiulaa1985...No widzisz,tak mi powiedzial moj lekarz bo uwaza ze zbyt mocno byly pozapychane i lepiej nie probowac.Ale ja sie nie dam imam nadzieje ze uda mi sie naturalnie.Czasem wydaje mi sie chodzi niektorym tylko o poeniadze.Ja mialam robiona laparoskopie tydzien temu w niemczech a doktorek wysyla mnie na in vitro do polski..Powiedz mi czy poza laparoskopia powinnam teraz zrobic jakies dodatkowe badania hormonalne,czy na owulacje itd.bo nic mi doktorek nie powiedzial.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1985
Vanesso-napisałam Ci wiadomość na priva!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×