Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Dziewczyny bardzo dziękuję za słowa otuchy. Naprawdę lepiej się robi na sercu :) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i że ten zabieg pomoże bo już czekam tak długo. Oczywiście napiszę zaraz po. Jeszcze raz wielkie dzięki. Będę cały czas śledzić to forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unaa
*edytko* ja się nie starałam zaraz po laparoskopii, gdyż wolałam poczekać aż troszkę się zagoję. Próbowałam dopiero po pierwszej miesiączce, która nastąpiła 25 dni po zabiegu. Wtedy się nie udało, ale po kolejnej miesiączce już pełen sukces - czyli dokładnie równe dwa mesiące po laparoskopii. Jednak czytałam na którymś forum ( kto wie czy nie na tym) że dziewczyny starały się zaraz po zabiegu, także już nawet nie dostawały po nim miesiączki, bo zachodziły od razu w ciąże. Pewnie to kwestia organizmu, jak szybko powróci do formy i będzie piękna owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unaa coraz mniej boję się tego zabiegu . Mam nadzieję że później nam się uda po zabiegu. A próbowałyście jakiś naturalnych metod jeśli tak to jakich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unaa
Po laparoskopii pomagałam sobie testami owulacyjnymi, żeby wiedzieć kiedy nadchodzi ten ważny dzień. Poza tym brałam magnez z wit B6 oraz Oeparol - na poprawę śluzu. Znalazłam kiedyś taką stronę internetową, jest na niej sporo ciekawych informacji na temat naturalnych wspomagaczy, takaż podrzucam Wam link, może się przyda: http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Ja nie wierzyłam że po tej laparoskopii tak od razu zaskoczę. Byłam bardzo zaskoczona jak lekarz stwierdził że to 4 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja laparoskopie miałam tydzień temu- naprawdę nic strasznego. Najgorszy jest chyba Foltrans do wypicia (chociaż nie w każdym szpitalu stosowany)- stokroć lepsza lewatywa ;) a no i mała uwaga jeżeli masz problemy z wbijanem w żyły to poproś o wenflon przed podaniem leków przeczyszczających . Gdy organizm się trochę odwodni znacznie trudniej jest znaleść żyłę- nade mą "pastwiło" sie 3 piguły i po wielkich trudach im się udało. Moje ręce teraz wyglądają dużo gorzej niż brzuch - bo na brzuchu mam 3 male słady a na ręku lewym jeden wielki siniak praktycznie od dłoni do lokcia , prawa wyglada ciut ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siniak zejdzie będzie ok. To nie taki diabeł straszny?? Powiedzcie mi brałyście jakieś naturalne lekki zioła jak starałyście się o dziecko?? czy odrazy laparoskopia i inne pigułki ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadnych naturalnych nie brałam- na laparoskopię dostałam skierowanie po ok 15 cyklach starań gdy zawiodły już wszystkie inne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Ja dostałam po 8 cyklach ponieważ miałam cysty na jajnikach i przy okazji mieli posprawdzać co tam się dzieję. Miałam wykonany zabieg elektrokauteryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Witam Dziewczyny ja w czwartek do gin ide i sie okaze czy serduszko zaczelo bic, ale mysle pozytywnie , ze w koncu bede miec swoje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
bARBE TO CZEKAMY NA WIADOMOŚCI. Do dziewczyn przed laparoskopią. Wszystko będzie ok. A o lewatywe się nie martwcie bo ona po mału wychodzi z mody. Czopek dostaniecie, same zaaplikujecie i po 2 h wszystko czyste.' Też miałam laparo w styczniu 2011, a w ciąże zaszłam w 12.2011r. Z niedrożnym 1 jajowodem. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *edytja*
to bardzo gratuluje ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szareczek, Barbe... Mocno trzymam kciuki, bo wasze wizyty juz jakos teraz chyba beda? Czekam na same dobrwe wiadomosci :) Innej opcji nie przyjmujemy i juz! U mnie juz 12 tyg i 4 dni czyli 13 tydzien koncze w piatek :) No i brzuszek juz okraglutki ze hej! Werka, Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowych dziewczyn... Nie traccie nadzieii! Ja zaszlam w ciaze po tym jak uslyszalam, ze w moim przypadku tylko invitro moze cos zdzialac, a i tak gwarancji nie bylo ze wzgledu na podejrzenie hydrosalpinxa w jednym z jajowodow. Przy czym drugi byl juz calkowicie niedrozny. Dwa miesiace pilam ziolka i teraz wbrew wszelkim naukom i diagnozom jestem w ciazy! uda sie i wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka, Ja pilam Mieszanke nr 1 Ojca Klimuszki. Pisalam o niej juz na tym topiku. Calkiem niedawno podawalam tu tez linka z bardzo dokladnym opisem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi kupowałaś jakieś mieszanki czy sama kombinowałaś szukam teraz na neciuk i nie widzę nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowcow niestety nie ma, ale jesli mieszkasz w Polsce to nie powinnas miec zadnego problemu z zebraniem wszystkich 9 skladnikow. Sa one pakowane wlasnie tak po 50g. Ja mieszkam w USA a w koncu udalo mi sie znalezc apteke ziolowa ktora mi je skompletowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Ja jutro mam wizytę u gin i też może już serduszko usłyszę. Porobiłam badania i wszystkie są ok tylko okazało się że toksoplazmozy nie przechodziłam. W domu mam kocurka mojego najcudowniejszego i muszę go wyeksmitować do końca ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szareczerk, A dlaczego do konca ciazy masz go sie pozbyc? przeciez toksoplazmoze mozesz nabyc tez w trakcie ciazy. A skoro do tej pory jej nie przechodzilas to moze nie ma co panikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Plotka moim znajomym urodziło się ślepe, głuche dziecko, ma tez inne wady rozwojowe. Ma już dwa latka chociaż lekarze twierdzili, że długo nie pożyje. Po badaniach w Warszawie okazało się, że za te wady odpowiedzialne jest właśnie ten wirus. Dodam że lekarz w ogóle nie zlecił badań na toxo w czasie ciąży. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szareczek, może zanim oddasz kota porozmawiaj z lekarzem, co o tym sądzi. Jak długo masz kota? Jeśli dłużej niż parę miesięcy i nie przechodziłaś toksoplazmozy to może oznaczać, że kot nie jest nosicielem. Dla pewności możesz zrobić badanie kotu i wtedy nie będziesz musiała go oddawać. A kot jest wychodzący? Moim zdaniem warto zrobić badanie kotu jeśli chcesz mieć 100%spokój i nie sprzątać kuwety do końca ciąży. Poza tym trzeba pamiętać, że nie tylko koty zarażają toksoplazmozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Kociak jest tylko w domu. A na ten czas przygarnęli by go moi rodzice. Także krzywda mu się nie będzie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Szareczek i jak tam po wizycie u gin? zdaj relecje jak wejdziesz dzis jeszcze :)Ja nastepna jutro i zaczyna mnie dopadac panika, ze cos moze nie tak juz wiecej nerwowa zas chodze i nie wiem co ze soba zrobic, juz chce zeby bylo jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Serduszko bije jak szalone !!!!! Lekarz zadowolony i ja też. Wyniki są w porządku więc żadnych leków nie przepisał. Tylko folik dwa razy dziennie. Kurczę super widok dziewczyny jak u takiej kruszynki takie duże serducho ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×