Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość szareczek27
Aga z tego wyniku przewiduje na jakiś 3 tydz a dziwne że test ciążowy nic nie pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Justa27a mi lekarz przy wyjściu ze szpitala powiedział żebym wynikami się nie denerwowała bo będą dobre. W każdym bądź razie poinformował mnie. Miał rację. Bądźmy dobrej myśli. Ty masz jakaś torbiel surowiczą więc chyba wszystko będzie ok. Nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No test powtórzyłam jak wróciłam do domu i tez jedna krecha wyszła,moze za krótko czekałam sama nie wiem. Wogóle nie wiem co mam o tym myslec i czy sie cieszyc? Widocznie zabieg żylaka powrózka nasiennego męża sie powiódł :) wogóle to do mnie nie dociera hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No test powtórzyłam jak wróciłam do domu i tez jedna krecha wyszła,moze za krótko czekałam sama nie wiem. Wogóle nie wiem co mam o tym myslec i czy sie cieszyc? Widocznie zabieg żylaka powrózka nasiennego męża sie powiódł :) wogóle to do mnie nie dociera hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Aga w Super-Pharm możesz kupić bardzo czuły test ciążowy Pink-test. Ponoć wykrywa ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia. Ja go używałam. Trzymam kciuki. Fajny byłby kurczaczek na święta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaraczek27 Jutro po pracy pójde do apteki i kupie jakis lepszy test. bo te testy kupiłam w auchanie za 4 zł hehe;p Ale byłby prezent na świeta dla nas :) a powiedz mi jest to normalne ze pobolewa mnie podbrzusze??i co moze oznaczac orientujesz sie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Zaczynam toszkę fiksowac. Okres powinnam dostastac wczoraj. Ale to pomińmy, po laparo moze inaczej będzie, i czasem mi sie wahał tak o 3 4 dni. Ale bolą mnie jajniki od okolo 5 dni, mam uderzenia gorąca, kręci mi się w głowie. I jestem strasznie zmęczona, nawet w pracy jak podopiweczny moj lula to ja razem z nim musze bo nie daje rady, teraz tak samo bym usneła. Mam temp, rosnącą od 36.6 potem 36,8 dzis 37,3. Powiedzcie mi czy glupieje czy moze by się cos udało ? Jak myślicie... z testem poczekam do piątku, 4 rocznica z moim M. moze uda się niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ja tez wariowałam strasznie,mi sie okres spóznia 3 tygodnie juz,ale myslałam ze dostane hehe ale wybrałam sie do lekarza,stwierdził ze sluzówka jest strasznie duza,ale musze zrobic bete i od poniedziałku wariowałam,dzis bałam sie odebrac ten wynik,a jak zobaczyłam to az mi sie słabo zrobiło i musiałam usiasc hehe ;p Bedzie dobrze zobaczysz :) trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psikusekxxx Wogóle miałam objawy jak na @ bolał mnie brzuch jajniki,i piersi,potem przestały a @ sie nie pojawiłam.Teraz odczuwam czasami ból jajników i jakies tam takie delikatne kłucie jajników,i podbrzusze mnie pobolewa czasami,i co chwile latam siusiu hehe ;p strasznie duzo mam białej wydzieliny;p i od pewnego czasu mam smak kawy chodzby była spleśniała hahaha ;p a od soboty znów zaczeły mnie bolec piersi.Jestem troche słaba ale zawsze se wmawiałam ze to pewnie po pracy jestem zmeczona i tyle.a tutaj prosze taki wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Piskusek trzymam kciuki !! Aga mnie bardzo bolał brzuch i w dole i cały. Ale myślałam że dostane okres. Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym jak mnie bolał później jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży. Kilka nocy w ogóle nie spałam. Bałam się że zaraz zacznę krwawić i będzie jazda. Później przeszło i przyszły wymioty ale teraz już prawie funkcjonuje normalnie. Czasem jeszcze trochę pobolewa. Wiesz, my jesteśmy po zabiegach i to świeżych więc ból to chyba normalne. W środku poruszane wszystko a tu nagle jeszcze macica robi sobie miejsce i wszystko rozpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaraczek27 No mnie wczoraj w nocy tak bolał brzuch i dzis rano,i byłam przekonana ze dostane @,nawet do pracy załozyłam juz podpaske ale nic.A co to czesto pobolewa mnie głowa. Wiesz mysle ze bedzie wszystko dobrze i nastepne badanie bety hcg bedzie wyzsze niz te co teraz mam :) a tak pozatym w którym tygodniu albo miesiacu jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Jestem w 10 tygodniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Będzie dobrze zobaczysz. Tylko uważaj na siebie teraz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Folik jedz taki zwykły z apteki 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to fajnie :) juz masz potwierdzona ciąże :) Dobrze ze jutro ostatni dzien do pracy ide :) a jak beta wzrosnie to od razu na l4 ide.a tak na marginesie to 4 lata staran o dzidzie. No jak bratowa przyjedzie to podjade do apteki bo jadłam juz wczesniej ale mi skonczył i od tygodnia chyba juz go nie biore.ale dzis go kupie.zawsze brałam raz dziennie tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
A teraz jedna dla ciebie a jedna dla dzidzi ;) Przynajmniej mi tak lekarz zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak powiedział Ci Twój lekarz to bede tez tak brała :) przeciez mi to nie zaszkodzi. bo dopiero na wizyte chyba pójde w piatek albo dopiero po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Aga po mnie ju z bardzo widać ciąże. Mimo że dopiero 10 tydz a brzuch mam jak bym w 6 miesiącu była. Nie wiem czemu tak ale czytałam, że to zależny od ułożenia macicy. Jak ułoży się bardziej z przodu to będzie widać od razu. Czasem sobie żartuje że może lekarz się pomylił z tymi tygodniami i już jestem na wylocie ;) Piersi mam duże żaden biustonosz już nie pasuje. Ale teraz mam problem bo nie mam się w co ubrać na te święta wszystko ciasne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja szwagierka jest w 3 miesiacu a ma brzuch chodzby była w 7 juz,a w pierwszej ciazy brzuch dopiero jej wybiło pod koniec 4 miesiaca hehe. Kule to masz naprawde problem z ubraniami hehe ;p no nie gadam bo ja pewnie bede miała to samo,chodz ja uwielbiam chodzic w leginsach i tunikach hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Z letnimi ciuchami nie mam problemu bo mam bardzo dużo sukienek odcinanych pod biustem. Ale na pogodę w święta w Rzeszowie nie ma co liczyć. Zimnooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Agnieszka gratuluje wysokiej bety. Trzymam kciuki aby wszystko było ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
Aga super,niesamowite.Brzuch może pobolewać, może być też takie uczucie ciągnięcia w pachwinach.Ja na początku ciąży(mam już jedno dziecko) miewałam okropne bóle głowy takie nie do zniesienia które trwały czasami dwa,trzy dni z rzędu.Branie foliku dwa razy dziennie lepiej skonsultować ja brałam tylko raz.SUPER WIADOMOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia81
Asik74 nie ma co się rozmyślać tylko trzeba działać, szukać nowych dróg ,zmienić lekarza jak trzeba itp.Wokół mnie też pełno bobasów, cztery dziewczyny u mnie w pracy w ciąży, zaszły prawie w tym samym czasie.Ostatnio jak nosiłam bobasa kuzynki na rękach,jak poczułam jak pachnie,jak dotknęłam jego główki to łzy same napłynęły mi do oczu . Nic na to nie poradzimy jesteśmy dziesięć razy bardziej wyczulone na tym punkcie niż kobiety które nie miały problemu z zajściem. Będzie dobrze musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Mimo iz beta jest jeszcze niska to juz wskazuje na ciaze :) bardzo wczesna, ALE CIAZE :d Trzymam kciuki zeby beta ladnie rosla! Test nie wyszedl bo te ogolnodostepne z reguly wykrywaja bete dopiero od 20-25 mIu. Zapytaj w aptece o jakis najczulszy i nasiusiaj na niego rano jak wstaniesz :) Daj koniecznie znac co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
Mamusia81 dzieki,tymi słowami jakos mnie tak zmobilizowałas ,zeby przestac marudzic .... :) wczoraj wzięlam ostatnią tabletke anty, teraz czekam na @ i zaczynam od nowa :) oby skuteczniej :) Aga, ja tez trzymam mocno kciuki , bo takich wiadomosci potrzeba nam tutaj jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana,dostałam w pracy jakiegos plamienia i wziełam przepustke,zadz do lekarza i powiedział mi ze to ciąża chemiczna jest,kurde tak sie boje i po 14 jade do niego na wizyte.obawiam sie najgorszego :( i mówił ze beta jest strasznie niska,i na usg nie bylo nic widac w poniedziałek.co ja mam robic i myslec sama juz nie wiem,leze i płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×