Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

A ja pije Ricore.Zawsze po tej diecie przez pare dni mam obrzydzenie do kawy ;P. Co do jogurtu to niby w internecie pisze ze 2-3 szklanki.Ale chyba nie da sie az tyle zjesc.Ja zawsze zjadam taki jeden maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
wlasnie na jednej stronce pisalo 2/3, czyli zrozumialam ze niecala szklanke.. a na innej znow od 2-3.. Ogolnie nie lubie naturalnych joturtow.. ja bede jadla 1 maly, 1% joturt naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
ja tez jeden zjem jogurt fajnie ze jest takie forum zawsze razem latwiej mimo ze tak bardzo glodu narazie nie odczowam jednyne co mi przeszkadza to to oslabienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
hello Dziewczynik!!! Jesli ktoś jeszcze będzie miał ochotę to ja zaczynam znowu 10.12 -od poniedziałku (chcę ok tydzień pobyć na kopenhadzkiej-ostatnio schudłam w tydzien bardzo ładnie :)- teraz poszaleję troszkę i przed Świetami znowu sobie dietke zafunduję ) Więc zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z tym powtarzeniem tej diety czesciej niz co 2 lata( bo tak jest zalecane).Ja robie ją juz 3 raz( w ciagu 6 miesiecy), i troche boje sie jakiś konsekwencji zdrowotnych.Narazie wszystko jest ok. Raz zrobila cale 13 dni, potem tylko 7 dni i tym razem tez chce tylko 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
Maleństwooo ja Cie nie poznaje hehe tu szybko chcialas konczyc teraz znowu chcesz zaczynac ? Ja dzisiaj mam 12 dzien i ciesze sie ze juz prawie koniec, od 3 dni spadlo tylko pol kg i przestaje byc taka szczesliwa :( choc w sumie to daje 4,5 i widze rezultaty ale jak to sie mowi "apetyt rosnie w miare jedzenia" a ja cieszac sie z efektow na poczatku teraz chcialabym wiecej i wiecej... ale dieta sie juz konczy, nie wiem potem bede sie bardzo ograniczac z jedzeniem moze cos wymysle, za 3 tyg bede sie widziala z chlopakiem pierwszy raz od 3,5 miesiaca wiec chce na nim zrobic piorunujace wrazenie :) na tym zalezy mi najbardziej :) Soko bardzo sie ciesze ze waga zaczela spadac !!!!!!! SUPER :) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Wlasnie zjadlam dosc spore jablko bez skorki :) bede jadla jedno codziennie.. Wydaje mi sie ze nie wplynie to na efekty diety :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki iviś:) a jaką proponujecie diete po kopenhaskiej? ja po swietach zamierzam powtorzyc te diete bo czuje sie fizycznie bardzo dobrze:) pozdrawiam wszystkie wytrwale dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
ivis- wracam na weekend do domciu, współlokator szykuje impreze w Mikołajki a dzisiaj mamy MEGA wyżerkę w pracy...więc po tym wszystkim na pewno skoczy mi ze 2 kg w góręl...więc MUSZĘ koniecznie do Świat jeszcze schudnąc;) a że po tygodniu spadło mi 4 kg więc nie zamierzam się tak męczyć 2 tygodnie:)) teshh czytałam, żeby nie powtarzać częściej niz po 2 latach... ale ja mimo to zrobię ją jeszcze raz..konsekwencje moga być takie, że organizm będzie niedowitaminizowany...ale to wystarczy coś łykać...tak mi się wydaje ;) buziaki ja ruszam od poniedziałku:) iviś- wydaje mi sie, że najszybiej się chudnie w pierwszym tyg i jesli wytrwam drugi to zrobię- a jeśli nie- to tylko tydzień będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Zdecydowanie chudnie sie w pierwszym tygodniu. W drugim nieznacznie, on jest chyba po to by organizm sie przestawil. Przyzwyczail do takiego jedzonka no i skurczyl. No a o tym jak drugi tydzien się ciąąąąąągnie to szkoda mówić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Didi ja mysle, ze po pierwszym tyg i tak zoladek sie kurczy. A po 2 tyg takiego mordu bardziej mam ochote na slodycze i normalne zarcie...wiec ja zdecydowanie wole tydzien dietki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
a mi sie wydaje ze po pierwszym tyg to tylko ogranizm sie odwadnia a drugi tydzien jest po to zeby utrwalic efekty wiec z tego co wiem nie powinno sie stosowac tygodniowych diet ale nie wiem :) ja jeszcze dzisiaj i jutro i koniec a wcale nie chce mi sie slodyczy ani wielkiej wyzerki :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z basenu.Jednak ta dieta osłabia.Nie zrobiłam tyle długości basenu co zawsze. Teraz jeszcze 1,5 h i pyszny gotowany filecik z sałatą :D. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Po 2 dniu 1,5 kg mniej :D :D :D Hehe jestem zadowolona :) :) :) Mam nadzieje wytrwac cale 13 dni :) Jak na razie mnie do jedzonka nie ciagnie.. ale to poczatek dopiero :P 3majcie sie dziewczyny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
cze ja lyknelam wiaminy w poludnie i czulam sie juz ok potem i nawet glodna nie jestem bardzo tylko to zarcie mi nie smakuje i wpycham je w siebie jutro 3 dzień aby jak najszybciej minelo :) to 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Oo to ja moze tez pomysle o jakis witaminkach... Bo dzis strasznie sie czulam.. Zwlaszcza z rana.. A glodu zamiast czuc coraz mniej to doskwiera mi coraz bardziej... bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze powiedziec ze teraz ta dieta jakos wolno na mnie dziala, tylko, 1,5 kg!w 6 dni.jak ja robilam 1 razem w 1 tyg 4 kg zbubilam, a glodna jestem jak cholera!chyba kapusciana zaczne, tam przynsajmniej glupia zupa ale kiedy mnie glod bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
rano sie wazylam i bylo 2 kg mnie a teraz 1kg znow do przodu dziwne wkurze sie jak nie schudne porzadnie bo to za duze katusze jak dla mnie ale czego sie nei robi zeby byc piekna :) MODNAMODA bierz witaminy bo to pomaga tylko nie po kawie z rana bo kawa wyplukuje witaminy wiec to bedzie bez sensu najlepiej lykaj na luch ja pije VIGOR i mi pomaga troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Mam pytanko. Jaka rybe wybieracie i jak ja przyrzadzacie ?? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) u mie cos ruszyło, zawsze to coś:) A jak u Was? Nie dopytałam się jak zamierzacie się odżywiac po diecie, czy znów jakas dietka czy normalnie. A czy słyszałyście o diecie 3 dniowej? co myslicie? powodzonka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Hej :) Ja w 3 dniu mam 2,5 kg mniej :) :) Nie jest zle, ale jak bym schudla tak gdzies 8 kg to bym skakala z radosci :P :P Ja po kopenhadzkiej przejde na diete 1000 kcal, ale tylko do swiat :P :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
czesc dziewczyny dzisiaj moj OSTATNI DZIEN !! jestem strasznie szczesliwa z tego powodu bo w sumie juz mi wystarczy na klatce piersiowej juz mi tak kosci wystaja ze juz sie sama siebie wystraszylam w lustrze. schudlam 6 kg nie popelnilam zadnych grzeszkow czasem jadlam mniej albo opuszczalam jakis skladnik. Jutro juz normalnie sobie zjem :) super Wam tez zycze powodzenia :) i trzymam za Was kciukii ale wiecej tej diety nie powtarzam bo moj ogranizm bardzo sie buntuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
iviś- GGRRAATTUULLAACCJJEE!! :) 6 kg to ładny wynik...ja się znowu zmuszę od poniedziałku..teraz zajadam się słodyczami... a wieczorkiem na siłownię skoczę ;) buziaczki.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rybki, to ja jem zwyke pstrąga.Takiego nieduzego.Posypuje wewnątrz wegetą, zawijam w wolie do piekarnika.Potem lekko ją otwieram zeby troche wody odparowac. Mnie coś nie idze.Tzn zadnych grzechów.Tylko mam zupelne obrzydzenie do wszystkiego w tej diecie.Jem mniej niż pisze w jadlospisie.Tylko tak zeby sie liczylo ze cos zjadłam.Dziś 3 dzień.1,5 kg mniej.Jeszcze tylko 4 dni. Jutro moj ulubiony--> czyli sałatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
iviś- podaj mi swojego maila albo nr gg- 8027257 jak bedziesz miala ochote- mozemy utrzymywac kontakt po dietce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja wlasnie sobie kurczaka gotuje :) Malenstwo napisalam do Ciebie na gg :) na ten nr co podalas :) a wysylam sprostowanie :P nie 6 kg tylko 5 haha ale w zupelnosci mi to wystarczy bo mama juz krzyczy na mnie ze wygladam jak wlasny cien hehe :) pozdrawiaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
a ja 1,5kg mniej w trzeci dzien chcialabym conajmniej 5 ale najwazniejszy efekt wizualny dopiero 3 dzien a ja juz nie mam ochoty na to zarcie drugi tydzien mnie przeraza apropo jutro tej salatki to taka z puszki w syropie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
LADYSIWA jutro jest kompocik a nie salatka :P Bo idziemy rowno jutro mamy 4 dzien ;) ;) Ale ja zamiast kompotu zjem wiecej swierzych owocow :) 3maj sie, moja mama dzisiaj dla calej rodzinki zrobila tosty i risotto :( ale dalam rade :) tez obawiam sie tych 2 tygodni.. zobaczymy co czas pokarze ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie NIE z syropu.Zwykla mieszanka, zwyklych owoców.Ja daję: banana, pomarancza, kiwi, jablko, winogrona.PYCHOTA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
didi7 a ile tego robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×