Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość malma26
WITAM WSZYSTKICH , ZACZYNAM DZISIAJ DIETę KOPENHADZKą, MUSZę WYTRZYMAć I MAM NADZIEJę żE BęDZIECIE MNIE WSPIERAć A MOżE KTOś TEż OD DZIś POSTANOWIł ZASTOSOWAć Tą DIETKę. WłAśNIE ZAJADAM SIE KURCZACZKIEM ALE DO POTRAW DODAJęODROBINę VEGETY,NO I OCZYWIśCIE DO TEGO ćWICZENIA 3 RAZY W TYGODNIU, WAżę DZISIAJ 72,5KG,BęDę WAS INFORMOWAć NA BIEżąCO,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena...
hej dziewczyny...ja musze przyznać, że już drugi raz jestem na tej diecie...za pierwszym razem schudłam ok3 kg, a teraz jestem już na 11 dniu i czuje, że tym razem jest wiecej kg=) za pierwszym razem gdy ją stosowałam nic mi nie było, tylko na 2-3 dniu byłam bardzo głodna a potem było z górki...teraz do połowy diety byłam strasznie rozdrażniona a w dniach 6-8 słaba-ale już sie dobrze czuję i wogóle nie jestem głodna...najważniejsze jest dla mnie by po tej diecie nadal jeść dosyć rygorystycznie i nie objadać się ( mam słabość do wypiekówww....;P) trzymam za was wszytskie mocno kciuki...powodzenia dziweczyny=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropik
czy ktoś zaczyna od jutra ze mną dietę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od poniedziałku bo w sobotę mam imprezę. Czytałam ten topik i śmiać mi się trochę jak ją sobie modyfikujecie a potem narzekacie ,że tylko 2-3 kilo chudniecie. Ta dieta jest tak skonstruowana i nie można jej modyfikować bo nic nie da. Nie warto tego wogole robić. Pomyślcie . 13 dni się tak męczymy i nie miałoby to mieć skutku? Znalazłam forum gdzie dziewczyna świetnie opisała tą dietę http://kopenhaska.com/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=926&pid=13801#post_13801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. joanna 71 ja też zaczynam od poniedziałku,bo mam w sobote imprezke.Z jakiej wagi startujesz?? ja 71 kg. wzrost 175cm. ;/ 13 dni to bedzie wielka sobota.Chciałabym schudnąć do 68 kg. zobaczymy co to bedzie bede pisał co jakiś czas jak mi idzie . buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivamorka
przepraszam ze nie pisalam, ale moj misiek przyjechał na 2 tygodnie i jakos tak nie mialam czasu wejsc na neta szczegolnie na te stronke... co do ojej diety to schudlam 7kg czyli wychodzi 0,5 na dzien. Najbardziej widze to po ubraniach. Chociaz od ostatniego dnia minelo juz ponad tydzien mam zamiar rozpoczac ja jeszcze raz we wtorek. waze 62 na dzis dzisiejszy przy wzroscie 170cm moj cel to 55 kg. Mam nadzieje ze sie uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinkowe_baby będę baczne śledziła jak Ci idzie:) znaczy wszystkie was będę bacznie obserwowała(na forum) ale malinkową najbardziej bo zaczynałam z takich samych parametrów jak ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdex22
Witajcie Ja jutro mam ostatni 13 dzien :) na dzien dzisiejszy mam 7 kg mniej :) i bardzo sie ciesze a od niedzieli przechodze na diete kapusciana :) Trzymam kciuki za was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia4
witam jestem na tej diecie 4 dzien i nie schudlam ani 1 kilograma przestrzegam diety bardzo rygorystycznie i nie wiem co jest nie tak . Ogólnie jestem osłabiona i zmęczona. Od 4 dni nie byłam w toalecie. napiszcie czy Wy macie albo miałyście takie objawy aha zaczęłam tą diete po kapuścianej na której schdłam 3 kg a póżniej jeszcze 3kg pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josia4 ja wypróżniłam sie dopiero po 6dniach-to jest chyba normalne,organizm dostaje mało jedzonka to nie ma czego wydalać,osłabienie ahh przez pierwszy tydzień to też raczej normalne i ciężkie do przetrwania.na pewno cos tam schudniesz, najcięższe już za Tobą,teraz będzie już tylko lepiej, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek- Smutasek
Witam wszystkich! Ja tez postanowilam zaczac od poniedzialku i stwierdzilam, ze z kims zawsze razniej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-Smutasek
Tylko mam powazny problem, bo nigdy w zyciu nie pilam kawy, a na sam zapach chce mi sie wymiotowac:(:(:( Czy dieta sie nie uda jesli zamiast kawki wypije herbate czerwona lub zielona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek-Smutasek kawa ma za zadanie pobudzić organizm,spala do obiadu to co zjesz poprzedniego dnia,a więc herbatka raczej odpada. a nie wolisz diety kapuścianej?? tam nie ma żadnej kawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-Smutasek
A co to za dieta? Cos o niej juz slyszalam ,ale nie wiem na czym polega:( ale domyslam sie, ze jak sama nazwa wskazuje trzeba jesc kapuste! bleeeee. Jak mozesz to napisz mi dokladniej i ile dni trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek-Smutasek dieta trwa 7dni i je sie taką zupkę(ja uważam że całkiem smaczną) i masz tu cały rozkład co i jak:) Przepis na zupę. -główka kapusty -6 cebul,najlepiej ze szczypiorkiem -2zielone papryki -2 puszki pomidorów -pęczek selera naciowego przyprawy;pieprz,pietruszka,bazylia,koper,czosnek,carry< br /> NIE WOLNO ZUPY: SOLIĆ DODAWAĆ TŁUSZCZU,BULIONÓW Podczas diety NIE WOLNO: PIC ALKOHOLU WODY GAZOWANEJ JEŚĆ CHLEBA kapusta może być zarówno surowa jak i kiszona Dieta kapuściana - rozkład na 7 dni: Dzień 1 Zupa kapuściana i owoce z wyjątkiem bananów. Dzień 2 Zupa kapuściana i warzywa gotowane lub na surowo. Nie wolno jeść fasoli, kukurydzy, groszku i grochu. A najlepsze będą warzywa zielone. Nie wolno jeść owoców. Na obiadokolację dwa ziemianki ugotowane bez soli, ewentualne z dodatkiem masła. Dzień 3 Zupa kapuściana, owoce i warzywa. Pomijamy banany i ziemniaki. Dzień 4 Zupa kapuściana i trzy banany. Do tego można wypić dowolną ilość odtłuszczonego mleka. Dzień 5 Zupa kapuściana, wołowina lub pierś z kurczaka i pomidory. Można zjeść o,25 - 0,5 kg mięsa i około 6 pomidorów. Z mięsa może to być także indyk bądź chuda ryba. Mięso należy ugotować lub zapiec bez tłuszczu. Zupa kapuściana musi być zjedzona chociaż raz. Dzień 6 Zupa kapuściana, wołowina i warzywa głównie zielone. Wołowinę można zastąpic chudą rybą, piersią z kurczaka czy indyka. Dzień 7 Zupa kapuściana, jarzyny oraz ugotowany ciemny ryż. Soki warzywne i woda do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdex22
Witam Ja dzisiaj zaczynam pierwszy dzien kapuscianej ...zupa nie jest rarytasem wiec jem ja tylko 2 razy dziennie ..cieszy mnie to ze owoce mozna jesc i warzywa w poszczegolne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdex22
Nikt tu juz nie zaglada...no nie ladnie Wpadlam sie pochwalis ze juz mam 9.5 kg mniej jestem szczesliwa ...piszcie jak tam z wami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
ja tez jestem na diecie i mam 10 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betik29.
hej ja mam za sobą już drugi dzień. mam nadzieje ze jak najdłuższej wytrwam, mimo świąt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaW
Dzisiaj mija mój 4 dzień, dzisiaj sie czułam najlepiej. Kupilam sobie dziś Pluszz zeby dostarczyc witaminy i nie wiem czy to mozliwe ale po nim mnie trzustka zaczela bolec i brzuch. ;P Może to być wynikiem tego, że przez te pare dni mój ogranizm się troche przestawił i taka bomba witaminowa mu zaszkodziła? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snejana
5 dzień za mną i całe 4 kg mniej. Nie czuje się za dobrze, ale da się wytrzymać! Przestrzegam wszystkiego bardzo, czyli żadnych odstępstw jak np. gumy do żucia. Jeszcze tylko 8 dni. Dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdex22
ja najpierw kopenchaska stosowalam a potem kapusciana tydzien a teraz 1000 kcla mam 12 kg za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miawallece
zaczynam jutro kopenhadzka, kto ze mna zaczyna?? Prosze osoby ktore juz przeszly przez te tortury:) o zdanie relacji...ile schudly itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miawallece
zaczynam jutro kopenhadzka, kto ze mna zaczyna?? Prosze osoby ktore juz przeszly przez te tortury:) o zdanie relacji...ile schudly itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×