Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość filifionka
Myst, to jesteś prawie jak Lord Eomer (który chlubi się tym, że ma "niesamowicie silną psychikę" :D ) Zadumana, niestety mam tak jak Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Myst, pardon, ale jesteś męską szowinistyczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w ten czwartkowy (zdaje sie :)) poranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lord eomer to chyba przesadzil, no moze on jest Panem Eomerem..... chyba zartujesz z ta meska szowinistyczna? to oczywiste ze kobiety sa generalnie mniej stabilne emocjonalnie - taki ich urok powiedzmy......... :) zadumana - przepraszam za wulgarne okreslenie :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) widzę, że jesteście, nareszcie udało mi się trafić na jakiś ruch na topicu, bo zwykle podnosiłam, a potem znowu spadał:) miło was widzieć, zwłaszcza, że mam dziś, na to wygląda, luźniejszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widzę:) ale cieszy mnie bardzo, że ten topik nie zrobił się chamski jak większość tematów na kafe. filifionka pięknie uzmysłowiła mystowi, że nie zyczy sobie takich aluzji, ale nikt nikogo nie obraża. kultura przede wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze u wiekszosci luzik dzisiaj :) wlasnie sie zajmuje przesluchiwaniem plytek. jak ja lubie czasami swoja prace ;) no ja sie z mystem zgodze po trochu ;) wiekszosc kobiet badz co badz jest troche rozchwiana emocjonalnie, ale za to jest wesolo ;) ale tylko troche i nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie luzik totalny, ale też nie do końca, bo cały czas może zadzwonić telefon i sie luzik skończy:( ale póki co ciesze się tym spokojem, bo od bardzo dawna takiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma dlatego też zartuje sobie tutaj, bo częściowo Myst bądź co bądź ma rację :P paolla kultura przede wszystkim :) całe szczęście, że nie dotarły tutaj żadne chamskie osóbki i nie psuja tego kulturalnego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla wiec poki co korzystaj z luzu i nie przejmuj sie telefonem :) Zadumana czyzbysmy przyznawaly racje facetom? ;) niedobrze sie robi na tym swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu kobiety pozwalaja facetom wierzyc, ze to oni maja racje wiec mozemy choc raz byc mile i im ta racje przyznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma jest madra nota bene zawsze mam racje :P to oczywiste ze kobiety sa \"zasadniczo\" mniej stabilne emocjonalnie fionka moze mi mowic co chce :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma i widzisz jaką Myst ma radość :) niech się cieszy chłopaczek, że kobitki przyznały Mu rację :P mała rzecz a cieszy co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst no ja wiem, ze jestem madra ;) ale milo, ze zostalo to zauwazone przez faceta heheh Zadumana bo im zawsze trzeba przyznawac racje i juz sa w siodmym niebie, nawet jesli jest to tylko slodka kobieca manipulacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikooooo
noma skad dokladnie ejstes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziś przeczytałem w kalendarzu myśl J.Newtona \" Ludzie są samotni, ponieważ częściej budują ściany aniżeli mosty\" Coś w tym jest-może warto śie otworzyć i pobudować mosty do innych ludzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękicie bardzo mądre słowa, chyba muszę popracować nad swoimi murami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zajęciach z komunikacji interpersonalnej miałam podręcznik \"Mosty zamiast murów\" serio coś w tym jest... a że miałam program z komunikacji wyraźnie okrojony, to teraz za to płacę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błękit nieba - a propos Twojego posta - polecam książkę \"Mosty zamiast murów\" pod red. Johna Stewarta, trochę katolicka;) (gość - :P ) ale po przesianiu tych rozdziałów - jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błękit--> chyba zamiast murów miało być mosty, nie?:) ach, te freudowskie pomyłki... może w tym tkwi problem? ze burzysz ścianę a na jej miejscu wyrasta mur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla ale mówią, że na naukę nigdy nie jest za późno więć jeszcze zdążysz pobudować mosty-i to takie o jakich nie śniłaś-czego Ci ja życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×