Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

widze Zadumana, ze praktykujesz drzemki popoludniowe. bardzo fajnie ;) jakies fajne sny ? Ja tez sie melduje noma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, ze jestem jedyna ktora nie robi sobie popoludniowych drzemek ;) same spiochy tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość staram się tego nie robicz, bo szkoda dnia, ale dzisiejsza pogoda zaprowadziła mnie prosto do łóżeczka:) niestety snów nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam marnowac, spanko jest dobre ;) Ale faktycznie dzis jakas dziwna pogoda. U mnie sie zbieraja chmury wiec moze moze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic podniesiony czyli spokojnie moge sobie odejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma no wiesz my tutaj zbudzeni z letniego snu a Ty nas chcesz opuścić?? ładnie to tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy juz po wypoczynku to teraz moja kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana - wyglada na to że spimy o tej samej porze w tej czasoprzestrzeni na razie zgadza sie czas, zobaczymy czy przestrzen kiedys sie pokryje ;) chcialem wypoczac w wakacje, spokojnie sobie pomyslec, a dzis znowu jakies zamieszanie mi wyszlo - jak zwykle kobiety chyba jestem na nie skazany hehe pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Zadumana, to tylko ja się rozmijam od paru dni z Wami wszystkimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka>> ze mna sie nie rozmijasz :) pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
gosc --> miło, że jesteś. Faktycznie, z Tobą się rozmijam najmniej :D Ale generalnie mam wrażenie, że nie trafiam tutaj w porach największej oglądalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie moze masz racje :) ale ciezko stwierdzic kiedy te pory sa. ludzie tutaj dynamicznie zyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Jeśli chodzi o polecane książki, to zgłaszam "Rodzinkę" (Guareschi). Bardzo miłe opowiadanka, zdecydowanie krzepiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fionka tu chyba caly dzien cos sie dzieje, choc sa jakies godziny szczytu moze ;) ale u mnie pada - hoho spokojnie ale bardzo gesto uderzaja krople o liscie drzew dobrze ze nie mam psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
gosc, jakby każdemu z nas narysować wykres pór "życia", to oczywiście wykresy różnych osób będą się różniły, ale osobista krzywa będzie zawsze taka sama, myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Myst, FIONKA? No to już tylko Shrek mi pozostaje :D U mnie chyba nie pada, a szkoda, bo podlałoby mi kwiatki na balkonie (już prawie zczezły :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje filifionka, ale u mnie zalezy to od wielu rzeczy. teraz mam inny ten wykres niz w czasie roku akademickiego, ale podobno ludzie sie jakos dziela pod wzgledem czasu wstawania spania itd. nie znam sie na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Ano tak, zapomniałam o studentach. Wszystko przez to, że już pracuję i mój wykres jest cholernie jednostajny od paru lat :o Jeśl chodzi o ten podział: sowy i skowronki jako ekstrema i jeszcze typ pośredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna zapominac o studentach ??!??!! to kwiat narodu hahahah tak o ten podzial mi chodzilo filifionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Przepraszam, gosc, kwiecie narodu, jak mogłam ;) Jeśli chodzi o ten podział, to nawet było jakieś fajne opowiadanie S-F, w którym się ludzie podzieli czasem (doba na 3 kawałki i zależnie od upodobań - jedni działali do południa, drudzy budzili się na dzień, a trzeci żyli w nocy). Oczywiście nie pamiętam autora ani tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka dzieki za polecenie ksiazki :) juz myslalam ze nikt tu nic nie czyta ;) z tym czasem to juz jak kto lubi, tylko czasem nie ma sie wyjscia i trzeba sie dostosowac, a i ponoc samo sie zmienia nawet kiedys, albo zewnetrzne czynniki tak to warunkuja ze sie zmienia. gosc za moich czasow to studentow nazywali imprezowiczami i darmozjadami. no widze czasy sie zmieniaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Noma! Witaj :) Wydaje mi się, że w sprzyjających okolicznościach każdy wybierze "naturalny" czasowy rytm. chociaż możliwości adaptacyjne organizmu są niesamowite, to fakt. Kiedy sobie przypomnę, że chodziło się do szkoły na ósmą... Brrr, przecież o tej porze to nie kontaktuję :o Biedne dzieci... no ale każdy musi przez to przebrnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka ja do pracy tez na 8 :( poranki bywaja okrutne, zwlaszcza jak tu juz 3 w nocy a czlowiek gapi sie w suft i zasnac nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
noma, przykro mi, że tak o tych dzieciach napisałam, skoro Ty musisz na tę samą godzinę :( Ale jeśli chodzi o mnie, to naprawdę nigdy mi nie było "timingowo" gorzej niż w szkole... Teraz mam na 9-10 (luźno) i zdecydowanie wolę tak. Współczuję problemów z zaśnięciem. A czy próbowałaś w takich przypadkach wstać, wziąć sobie coś do picia i książkę? Zwykle po paru stronach lektury sen przychodzi sam. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z ranka :) sloneczko przebija przez chmurki i robi sie calkiem milo za oknem. slonecznego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem, pytalem skad sie wzialem ornitolog powiedzial - bocian cie przyniosl botanik - w kapuscie cie znalezlismy urzad stanu cywilnego - nagle pojawiles sie w papierach rodzice wciskaja mi kit ze ja ich dzieckiem jestem ale ja wiem musialem przybyc z innej planety K-PAX - bardzo dobra ksiazka do poczytania noma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Dzis zupełnie inny nastrój jak troszke jaśniej na niebie:) Myst widzę, ze od rana dowcip Ci sie trzyma :) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie zawsze mam dobry humor, czy pada, czy swieci pogoda jak dzisiaj ladnie :) jestem stabilny emocjonalnie....zasadniczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×