Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

zadumka - czy ty może jesteś juz z swoim zapomnianym ? ? ? walka się powiodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co prawda ostatni wpis jest z 30.09 ale może topik znowu ożyje. Jak czytałem ostatnie kilka stron to aż załowałem że nie miałem czasu, pisałem prace. Mogę sie pochwalić, że wczoraj zostałem mgr inż budownictwa Noma, drobna sugestia zawodowa, za każdą zmiane w projekcie gotowym sie płaci. Może taniej wyjdzie projekt indywidualny zwymażoną kuchnią wg Twojego projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Aseko moje najszczersze gratulacje 🌻🌻🌻 Simi jeśli chodzi o Zapomnianego nic sie nie zmieniło, ale co tam ja cierpliwa jestem, widocznie chłopak na starość wystraszył sie zobowiązań :P póki wszystko jest prawie jak kiedyś ja niczego nie zmieniam, bo i po co skoro On lepiej czuje się ze świadomościa, że jest wolny jak ptak...cóż po 4 latach związku zapragnął nieco odpoczynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dawno mnie nie bylo...Co slychac? :) 11 pazdziernika ide na zabieg laserowej korekcji wzroku. Boje sie, ale nie tego czy sie uda ( o tym staram sie nie myslec) tylko tego ze bede na to wszystko patrzec :// Niech dziekuja Bogu Ci ktorzy maja sokoli wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy trzymac kciuki i na pewno bedzie wszystko okay ! kolorowego spojrzenia na świat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No wiec tak: sam zabieg byl bezbolesny, ale zaczely sie pozniej komplikacje...jak na zlosc miesiac temu przeprowadzilam sie za Wroclaw i musze codziennie na kontrole dojezdzac..:( Jeszdze dluga droga do dobrego widzenia. Cos sie cicho zrobilo na topiku..dobrze simi ze chociaz Ty zagladasz. Dobra ide bo z ostroscia nie jest za dobrze i literki mi sie zlewaja. Odezwe sie jak juz bede widzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzacik dzieki! Wybacz ze nie uwzglednilam Cie w poprzednim poscie, ale jak widzisz jeszcze nie jestem u szczytu formy dobrego widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAGNIONA MILOSCI
no tak i ja zapisac sie musze...samotna23latka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik1980
witam po raz pierwszy... mam 25 lat(za chwile 26)....od kilku miesiecy jestem sama...we wrzesniu dostalam rozwod...mezatka bylam 2 miesiace...facet okazal sie gnojkiem i nie zaluje decyzji o tak szybkim odejsciu...(ale temat mojego malzenstwa chyba nikoga z was nie zainteresuje).ciesze sie ze mam to za soba..problem w tym ze stracilam wiare w milosc w szczescie...czuje sie samtna wsrod tylu ludzi(bliskich mi ludzi)...to troszke dziwne bo jestem bardzo pogodna wesola osobka...ale gdzies w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracone szczeście
droga rocznik1980!wiem co czujesz ja przezywam właśnie rozstanie z moim księciem z bajki!co gorsza przeraża mnie samotność jaką teraz czuje!nie wiem co ze soba zrobić!tone we łzach!przez 3 dni nawet nic nie jadłam!obawiam sie ze nawet nie przeczytasz tego co napisałam bo jakoś ludzie opuścili to forum!najgorszy jest dla mnie czas który tak wolno płynie a ja nie mam pomysłu jak go zapełnić!może gdybyś zechciała ze mną porozmawiać Ty lub ktokolwiek inny kto to przeczyta byłoby mi łatwiej!Najgorsze ze jestemzupełnie sama,nie mam z kim wyjść porozmawiać o problemach!może ma ktoś jakiś pomysł na zapełnienie pustki w mym sercu!podaje nr gg9997344!prosze o jakiś kontakt bo samotność i smutek mnie zabija!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia
egh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia
gogusia tez sama :( ale jakos se daje rade z tym - chyba sie przyzwyczaiła to tego!!!Ale samotnosc tez ma swoje plusy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze ktos tu jeszcze jest! witaj punia :) moze pora zrobic jakas reaktywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrzebuję perły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wygrzebane, byleby pająków nie było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja....
tak samo chcialabym dolaczyc.. - jeszcze jedna 24latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa tacy... - dopisuje sie kojejna 24latka:D Tylko chyba tutaj juz nikogo nie ma... Ale fajnie, ze w koncu znalzliscie swoje polowki;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlbhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×