Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Witam wszystkich:) A ja Edypowi zazdroszczę, bo tak jak napisał, nie musiał przechodzić przez bolesne rozstania i wszystko co piękne jest jeszcze przed Nim:) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pisał nasz wieszcz narodowy : \"kto nie zaznał goryczy ...\" sorka , ale mam dzisiaj specyficzne poczucie humoru pozdrawiam wszystkich gorąco goraco gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) widzę, że nie tylko ja dzisiaj jestem w kiepskim humorze:/ jutro może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej, bardzo lepiej znowu czuje że kocham i jestem kochana poza tym full pracy - a to lubie najbardziej co u Ciebie - nadal zastępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cieszę się, że już lepiej:) ja cały czas na zastępstwie, ale dzisiaj spokojnie bo dyrekcji nie ma, albo na urlopie albo w delegacji więc jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyp
dziś postanowiłem że sobie strzele w łeb🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia Edyp
tylko nie spudluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepczarek
a co ma sie dziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę tutaj pusto się zrobiło:/ ale cóż poradzić:( nawet nie ma komu się pochwalić, że się było na koncercie Stinga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja się nie mam czym chwaliś bo ten koncert to nic specjalnego, zawiodłam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepczarek
sting to wiochmen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do samotnych
smarujecie dupe smalcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cholernie ZDZIWIONA!! dlaczego oceniacie koncerty Stinga, Jarre\'a na minus? może bardziej, niż zdziwiona, jestem zawiedziona... tym, co piszecie :O rozumiem - własne zdanie... ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Jarre`a byłm bardzo zadowolona, było to niesamowite widowisko, no i oczywiście trzeba pochwalić organizację w Gdańsku, natomiast Sting pomimo, że Go lubię nie zrobił na mnie wrażenia, było bardzo smętnie i nudno, kiepskie nagłośnienie, telebimy wysiadały albo nie były zgrane z głosem, trzeba było czekać po supportach 40 min aż się łaskawie przygotuje, już nie wspomne o beznadziejnej organizacji w Warszawie!! Takie jest moje zdanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaligulator
Edyp...?ty miales sobie strzelic w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się koncert podobał:) nie spodziewałam się jakiś specjalnych fajerwerków (bo wiadomo koncert za darmo:)) ale było ok:) co do przygotowania Warszawy do takiego najazdu to specjalnie nie odczułam jakiść niedogodności:) ale to pewnie dlatego, że na koncert przyszłam sobie spacerkiem z domu:) dla mnie było ok:) co jedyne mi się nie podobało to to czekanie między występami ale dało się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pewnie po koncercie Jarre`a już żaden koncert nie będzie odpowiadał :P tamten był fenomenalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek kolasa
no polemizowałbym...chyba ze jestes "dzieckiem disco polo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiadam sie na temat koncertow bo nie mieszkam w Wawie a tymbardziej w Gdansku, a jak wiadomo telewizja nie odzwierciedla za bardzo rzeczywistego stanu. Looknelam na koncert Stinga w tv i powiem tylko tyle ze piosenki faktycznie mial troche smetne... Zreszta...opuscilam sie troche w chodzeniu na jakiekolwiek koncerty bo zazwyczaj pracuje w sobote i niedziele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek kolasa
sting to stary pierdziel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - dzień chłopaka WSZYSTKIEGO NAJ NAJ miluskiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u-u-u jesteś pewien/na że nie da sie nic już zrobić?? ja jestem za walka do upadłego, niekiedy przynosi pozytywne rezultaty, ale niekiedy może kompletnie wyniszczyć człowieka!! Powiem jedno, z cierpieniem można nauczyć sie żyć, bo na pewno ono nie mija!! Głowa do góry! Chłopcy najmilsi wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×