Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

wolalabym zeby wreszcie chcialo popadac. z tego goraca nie ma juz czym oddychac nawet.. ja chce burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ja chyba tez taką jak wczoraj ale dłuższą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w pracy hehehehe ale juz ide. NOMA !!! chcez to masz ! hehehe u mnie grzmi za oknem az milo :) papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu od bardzo dlugiego czasu nic... ciagle tylko to slonce i slonce, do tego zero wiatru, newet przeciagu nie da sie zrobic... wczoraj chyba tylko gdzies bardzo daleko raz zagrzmialo i to wszystko. wrzesien jest no.. ja chce deszczu! gosc... zazdroszcze... szczerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie juz po deszczu, troche zrobilo sie chlodno, ale spac sie chce jak nie wiem...mam chlapnac kolejna kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simi z wisnioweczka? :D A nie pilam jeszcze... Palce sobie poparzylam...cos pechowy ten tydzien. Wroce jak dojde do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i do domu nareszcie... a moze odwrotne pytanie. znacie cos po czym mozna szybko zasnac? mam ochote dzis sobie w koncu pospac porzadnie, tylko z moja bezsennoscia to nierealne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sen polecam podręcznik do Filozfii Tatarkiewicza:) efekt murowany, pół strony i śpisz smacznie do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia jak mowisz to musze sprobowac ;) niestety nie mam akurat pod reka... na razie chyba wezme sie za \"przygode z owca\" :) ale wiecie co? cudownie sie zachmurzylo i zaczelo wiac... :) zeby tak wszystkie moje marzenia na zawolanie sie spelnialy... albo chociaz niektore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu deszcz... noma, dobrze sie śpi po seksie:P \"głupie pytanie....\", nie spinaj się, tylko z nami pogadaj:) co do biletów - rzeczywście, trzeba wysłać smsa z Idei na specjalny numer, mnie się udało po czterech smsach zdobyć bilet. a raczej dwa biletu, bo też dla osoby towarzyszącej. punia, czyżbyś była tak samo łakoma, jak ja, jesli chodzi o kawę? zawsze sobie język parzę:D a propos ksiażek, mam ostatnio taką fajną \"pociągową\" (bo czytam ją tylko w pociągu i się zaśmiewam, aż ludzie dziwnie patrzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny deszczyk i burza tylko krotki :) jakies ciekawe rozmowy na tym topiku sa prowadzone kiedy mnie nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa no z tej propozycji to akurat nie mam jak skorzystac.. i przyznaj sie co czytasz :) no a za oknem mam przyklad w jakim tempie rozwiewaja sie moje marzenia. ani deszczu, ani burzy, za to zrobilo sie okropnie zimno... i to byloby na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie popadało... mało powiedziane, było oberwanie chmury, ale co z tego jak dalej jest duszno no to leszczynowa miałaś więcej szczęścia niż mój brat:) on też wysyła smsy ale jakoś mu się nie udało jeszcze zdobyć biletów, a szkoda bo poszłabym na koncert Stinga, szczególnie, że miałabym tak blisko:) ale cóż, nie można mieć wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka :) cos od wczoraj sie pusto zrobilo znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, widzę, że rozkwitacie od nowa :)...co do deszczu - no niby wiem że powinno popadać, ale z drugiej strony wolałabym aby w najbliższych dniach chociaz w tatrach ma być sucho. No nic, życzę ciekawych rozmów i oby topic istniał jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze tlumow nie ma ;) sami sie witamy narazie czyzby wszystko takie pracusie byly ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Z palcami dzieki Bogu juz ok :) moge pisac Tak jak juz wczesniej pisalam bede sie wyzalac..:( Moj facet niespodziewanie dostal oferte pracy w Anglii (przez agencje) no to wszystko wywrocilo sie do gory nogami :-/ Zycie potrafi zaskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah hej :P Gość no niestety trzeba pracować...ja to juz w ogóle ostatnio mam mase roboty, ludzi już mówią, że w pracoholizm wpadam :P PUNIA no proszę, a moge zapytać jaka to agencja?? My z Zapomnianym wyjeżdżamy do Anglii w styczniu :P Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana, powiem Ci szczerze ze nie wiem..znalazl miesiac temu w necie agencje, sprawdzil ja (nie wyglada to na naciaganie bo nic sie im nie placi na miejscu tylko po miesiacu pracy) Przetlumaczyl podanie po angielsku i wyslal do nich mailem. Juz raz dzwonili ale mial wylatywac za dwa dni, a wtedy nie mogl. Dzis dzwonili ze za dwa tygodnie ma rozmowe i jak sie Anglikom spodoba to na poczatku pazdziernika leci... A ja sama w Polsce zostane...nie moge jechac z nim bo musze chodzic jeszcze przez pare miesiecy na kontorle po zabiegu. Przynajmniej do lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszyscy inni tez zapracowana od samego rana.. i szczesliwa jestem, ze mam co robic, bo inaczej siedzialabym i rozpaczala... teraz zrobilam sobie przerwe i popijam pyszne capucino z kawalkami czekolady... ehhh ale sobie dogadzam ciagle ostatnio... pozdrawiam wszystkich i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNIA jeśli mogę Cię prosić zapytaj jaka to agencja, może podałby konkretne namiary i czy nie chca od Niego zadnych opłat?? my zamierzamy również skorzystać z jakiejś agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie robi Zadumana :D maila do niego pisze (jest w pracy) Z tego co mi mowil, to ma sobie tylko sam oplacic przelot. Mieszkanie zapenia mu agencja. Na miejcu po miesiacu pracy placi im 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję PUNIA :) widziałam już oferty najróżniejszych pośredników, ale z płaceniem w odroczonym terminie jeszcze się nie spotkałam...przelot to pikuś bo teraz tanie linie maja super oferte i do Londynu płaci się mniej niż 100zł już z wszystkimi opłatami :) więc choćby w jakieś weekendy będziesz mogła Go odwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×