Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość noma

mam 25 lat, w tym roku stuknie 26 i.. ciągle sama. a właściwie od roku, czyli od rozstania z wielką miłością. miłość minęła, samotność pozostała, znajomi zapomnieli, każdy kogoś ma i nikomu na nic ktoś samotny. kobietki zazdrosne, bo a nóż widelec "to to mi się na chłopa rzuci" a facet co fajny to zajęty. postanowiłam zreorganizować swoje życie. może poznać kogoś, kto jak ja chętnie wybrałby się do kina, na spacer, do galerii, czy porozmawiał przy kawce choćby tu na forum, a nie ma właściwie z kim. może jakiś klub samotnych po dwuciestce otworzyć? ktoś jest chętny? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich ludzie sa setki tysiecy
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko wierz mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się chętnie do klubu
zapiszę :( Samotny 26 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne...
ze sa To tylko pozory, że wszyscy są w szczęsliwych związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co tak smutno..
samotny to nie znaczy smutny i zdolowany :))) To moze byc pozytywny i radosny klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
JA TEŻ CHCE KARTĘ WPISOWĄ DO KLUBU!! Noma zupełnie sie z Toba zgadzam ! Wiem co czujesz! Ja tez chcialabym coś zmienic, ppozanc kogos ale z kim ty wyjsc. Przeciez nie bede sama wedrowac po klubach bo to w tych czasch niebezpieczne! Nie lubie samotnosc. To straszne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
takich ludzi są setki tysięcy tylko gdzie ich znaleźć? wkoło niby ludzi tłum, lato się zaczęło a nie ma nawet z kim do kina wyjść.. samotny 26 letni uśmiech proszę :) klub wita wszystkich i czynny 24h na dobę. dziś serwujemy czerwone winko. ma ktoś ochotę? jeszcze jedno. piszcie skąd jesteście, może to nas trochę przybliży. ja - okolice Poznania. pozdrwiam serdecznie samotnych tych mniej i tych bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
no właśnie pozytywny i radosny i wspierający i dawający nadzieję i może nawet coś więcej. bo skoro przecież tylu nas jest i chcemy to zmienić to przecież nic trudnego nie może być :) SAMOTNA_21 witam :) karta klubowa gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
czesc! Nawet nie wiecie jak bardzo marze o tym zeby w moim zyciu zaczelo sie cos dziac! Czekam na to od dawno! Ja jestem z okolic Bydgoszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny 26 letni
do noma---->nie będę się usmiechał, bo jest mi cięzko z moją samotnością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotny 26 letni
ja tez jestem sam ale jesli sam pozwalasz sobie na smutek a nie przelamujesz go to jest jeszcze gorzej. ja mam na swiezo rozstanei wiec nie mowie z sufitu tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
samotny 26letni ---> skad jestes? Moze jednak sie usmiechniesz do nas bo nie jestes juz sam-->masz juz nas , innych samotnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
ja tez jestem po rozstaniu! Ciezko wrocic do normalnego zycia. Teraz juz wszystko jest inne, takie puste i szare! Dzien sie dluzy Noce takie smutne I jak tu dalej życ kiedy wokól tyle par spacerujących ulicami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co czujesz....
to normalne uczucia. ale ten topik pokazuje co nalezy robic w tej sytuacji. wychodzic gdzies z ludzmi do ludzi. ja laze do kina nawet sam. teraz wakacje wiec moze ciezej ale takie inicjatywy jak ta w gruncie rzeczy moga byc pomocne. brawo dla zalozycielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 26 letni
no dobra, niech bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
ja nie lubie chodzic sama! tylko z kim isć? ta pracują, tej sie nie chce! Ten ma dziewczyna (a ona jest bardzo zazdrosna),ci nie mogą bo jada na romantyczna wycieczke za miasto, (achhhh) No i wiele innych osob które albo nie maja ochoty, albo nie maja czasu... wiec pozostaje samotnosc :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
własnie mi komputer postanowił nawalić. resetuje się co chwilę :( podkręciłam mu chłodzenie, może jemu też za gorąco? hmm do samotny 26 letni. nikomu nie jest łatwo ze swoją samotnościa, dlatego chciałam żeby spotkało nas się więcej. po to założyłam ten topic. było mi bardzo ciężko, teraz "trzeżwieje". nie chce już siedzieć sama w domu i płakać, rozmyślać, wracac, czekać na coś, co się nie stanie. chcę żyć normalnie. chcę mieć przyjaciół, mieć z kim porozmawiac. dodam, że nie szukam nikogo na siłę. nie szukam męża "bo tylko tak się mogę spełnić". chcę mieć gdzie i z kim wyjechac, z kim się pośmiać, poużalać. i stwierdziłam jedno. nie chcę już być smutna. chcę się smiac, cieszyć latem, życiem i wszystkim tym, co ono daje. samotny nie poddawaj się. jak Ci smutno pisz, jak wesoło pisz też. wysłuchamy, doradzimy, pocieszymy i rozweselimy. a co. po to tu będziemy :) SAMOTNA_21 uśmiech no. jeszcze będą i spacery i rozmowy i dni lepsze. a jakby co zrobimy spotkanie "forumowe" i pójdziemy hurtem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
no właśnie wyszłabym samej tylko... no własnie głupio mi jakoś i nie lubię. zresztą jestem do tego dość nieśmiałą osóbką i stąd pewnie te wszystkie kłopoty. odezwać się nie lubię pierwsza, i jakoś tak mi różne okazje uciekają pewnie. ale nic to. dziś powiedziałam sobie dość. koniec z tym malkontenctwem. nic samo nie przyjdzie. czasami trzeba zrobić jakiś pierwszy krok. więc robię. pozdrawiam Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo ...
swietna inicjatywa. grunt to zaczac dzialac. W gronie osob z podobnymi przezyciami jest latwiej moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_24
Ja tez.. po rozstaniu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ...
powiedzialem ze sa setki tysiecy ale jakos chyba jedza kolacje bo spada topik. trzeba go trzymac w gorze jak sztandar dla osamotnionych. ale wpadlem w patetyczny ton :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
NOMA ----> POWIEM CI SZCZERZE ZE JAK CZYTAM TWOJE WYPOWIEDZI TO JAKBYS MNIE CYTOWAŁA. Ja tez nie chce juz tak zyć, tylko nie wiem jak to wszystko zmienic. i moze pisanie na tym forum wlasnie w tym topiku cos zmieni!!moze to jakis znak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
albo jutro do pracy rodacy albo samotni tv wciągają ;) a kolacja fakt przydałaby się pewnie jakas mała :) witam nowych samotnych w tłumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
teraz zmykam ale napewno pojawie sie jutro 3majcie za mnie kciuki bo mam jutro ostatni egzamin w sesji! fajnie jakbym go zdała ale bez waszych kciuków nie dam rady ;) Do jutra!! Pozdrowienia i caluski dla wszystkich samotniaków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
SAMOTNA_21 najważniejsze są ponoć chęci i to już pierwszy krok do sukcesu! a jak będzie dalej? mam nadzieję, że grupa wsparcia będzie działać i pomysły zaczną się sypać byle razem :) będzie dobrze? będzie. bo musi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
moze spotkam kogos interesującego jutro na uczelni? kto wie? nigdy nie wolno tracic szansy i nadziei :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymam kciuki...
Egzamin juz mozesz uwazac za zdany, bedzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×