Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

___ dziwny jesteś, najpierw dobrze przeczytaj to co Ty napisałeś i pomyśl trochę nad tym, a potem zacznij analizować wypowiedzi innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybitny tautolog
raczej plewy i jałową dyskusje o niczym:D takie ubudubu jak powyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
no niestety chyba wszyscy mieli ciężki dzień i poszli spać :) ale nasz "klub" nie kończy swojej działalność Dobranoc śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
widzę że "Miś" ciągle popularny ;) na mnie pora bo (jak spiewał mis uszatek) już księżyc świeci ;) ale jutro od samego rana relacja prosto z pracy ;) dobranoc wszystkim i miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajana, mówią, że jakość używanych przez kogoś argumentów świadczy o jego inteligencji. A o czym świadczy brak jakich kolwiek argumentów w Twej powyższej wypowiedzi?:P PS. Gdyby to o czym pisałem było Ci obojętne lub faktycznie uznawałabyś to za bzdure nie pojawiłoby sie u Ciebie takie wzburzenie. Pomyśl o tym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkaa
i ja tez sama 27 letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mowi o wzburzeniu
hahaha wisza mi Twoje argumenty :) niestety wiem ze niektorzy przeszli w zyciu tragedie np Ty i sa bardzo na iinych zli. z tego powodu laza po topikach takie zrozpaczone ludziki zrzedliwe i psuja humor. ale nie martw sie Twoje zycie tez sie poporawi. bo nie wierze ze bedac szczesliwym czloweiem mozna byc az tak nastawionym negatywnie do wszystkiego i zrzedliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wypowiedź świadcząca o Twej nadprzeciętnej inteligencji. Wycieczki osobiste do kogoś kogo absolutnie nie znasz:classic_cool: Kajana, jesteś bardzo mondra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko stwierdzam fakt
nie musze kogos znac zeby wiedziec ze jeslki zachowuje sie jak duren i wypisuje glupoty ktore nijak sie maja do rzeczywistosci to jest albo durniem albo osoba bardzo zraniona. nie trzeba byc psychiatra zeby na to wpasc - a Ty podbno taki racjonalny jestes w mysleniu. ale cos czuje ze raczej humnaista bo nie bardzo to idzie Tobie. szafowanie falszywymi faktami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze.
ktores z was odpusci i wtedy pokaże ze jest mądrzejszy!!! zreszta to nie jest topic na takie sprawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajana, zachowujesz sie właśnie tak - jak \"durniem albo osoba bardzo zraniona\". Nie widzisz tego? Jakby 2metrowy usłyszał, że jest kurduplem to by to olał. Jakby atrakcyjny usłyszał, że jest nieatrakcyjny - też by to olał. PS Twoje wzburzenie sięga zenitu, również nie trzeba być psychiatrą, by to zauważyć. Najpierw były próby wyśmiania, potem wycieczki osobiste, a teraz już wyzywanie od durni:classic_cool: Ewoluuj dalej, to ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze jednak
zle sie wczuwasz hahahaha smieje sie w glos to czytajac. heheh jak to latwo ktos sie daje sprowokowac i udaje madrego :) ale faktycznie pachniesz mi polityka bo tylko oni klamia rzucaja fakty niezgodne z rzeczywistoscia a potem sie glupio usiechaja z naiwnych ludzi, bo za takich chyba uwazas tu obecnych nie ? jakos tak czuje. jaki ja madry a te dziwaki wypisuja glupoty. hhahahah zyj dalej w nieswiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że jednak nie ewoluujesz:( może jednak powstanie cykl - wróciłaś na pozycje pierwszą - wyśmiewanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiesz
z kim piszesz. no coz :P baw sie dalej ;) za duzo myslisz. ale zawsze ktos taki na forum sie zdarzy. nie ma rady. ktos kto uwaza ze zjadl wszystykie rozumy hehehe. zyccie zludzeniami jednak jest przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz, tak samo - chcesz za wszelką cene być mądrzejsza, by Twoje było na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
ludzie! człowiek idzie pod prysznic, wraca a tu wojna. i po co? nikt tu nikogo nie zna, nie wie jaki jest więc po co te kłótnie? o dowartościowanie się? opamiętajcie się trochę. fakt, że ____ zaczął tu wszystkich wkoło obrażać przez nikogo nie proszony, ale czy warto zaraz wszczynać kłótnie? każdy z nas zna swoją wartość, każdy wie jaki jest i czego chce, co sprawia mu radość a co nie. ale dlaczego zaraz musi narzucać swoje poglądy innym? nikt z nas nie jest ideałem i dla każdego jest ważne co innego. nie lepiej to uszanować? w ten sposób to nikt nigdy z nikim nie dojdzie do porozumienia. lepiej odpuścic sobie i tyle. nie kłóćcie się proszę bo nic to nikomu nie da. ja uciekam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___
wiem, że są przepyszne. pałaszuje je co rano:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
za ostra ta dyskusja w sumie nie wiem o czym. dobranoc noma. ale uwazam ze to swietny pomysl z tym topikiem. tlko musi sie to rozszerzyc na real ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zakładacie topik, jak nie chcecie dyskutować? I po co to zacietrzewienie? Nie podobała Wam sie moja wypowiedź - było ją zignorować. Dopiszcie, że życzycie sobie tylko jednomyślnych odpowiedzi to nie będe sie odzywał. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskutować można tylko po co zaraz obrzucać się błotem. o to mi chodziło. na spokojnie też się da. a co do trzeciej osóbki której tak wesoło tutaj się podszywać pod innych to niech się zajmie czymś ciekawszym. dobranoc osteteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana :) mam nadzieje, ze dziś już bez kłótni się obejdzie miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - przyłączam się do Was!! Mam 25 latek -przedwczoraj stuknęło mi ćwierćwiecze i jestem sama - na szczęście nie samotna bo mam kilku sprawdzonych przyjació - też samych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj śliwka :) oktawa trwa więc wszystkiego najlepszego z okazji 25 :) kiedyś przeczytałam że życie zaczyna się po 30 dopiero więc mamy jeszcze czas :) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skąd te smutne miny? uśmiechać się i zaraz będzie świat piękniej wyglądał :) i piszcie o sobie coś, łatwiej będzie nam się poznać, panów też o to prosimy, bo znowu będzie, że panów pomijam. Zadumana witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak się zastanawiam, dlaczego kobiety maja więcej odwagi aby przyznać się do samotności?? przecież samotnych facetów tez jest wielu, ale nie przyznaja sie do tego i ukrywaja sie z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×