Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość noma
kciuki trzmane ostro :) dużo pozytywnego myślenia życzę :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 23
Ja również jestem sama ! Czy tak juz bedzie !wszyscy na około mają swoja drógą połowe a ja nie ! ale gdzie jej szukac tez chciałabym z kim wyjsc na spacer czy do kina.Wiem że nie tylko ja jestem sama powinnismy sie wspierac pozdro -Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
witam kolejne Panie :) a może napiszemy cos o sobie, tak dla rozeznania? może zacznę od siebie. mam 25 lat jak już pisałam. pracuję sobie spokojnie w małej firmie gdzieś niedaleko Poznania. tu tez mieszkam i tu też zamierzam zostać i zbudować sobie swój własny dom. choćby i sama, ale otoczony drzewami, pod lasem w ciszy i spokoju z dala od hałasu wielkiego miasta. z miast zreszta uciekłam. praca jak praca, nie narzekam. 8 godzin za biurkiem. zwykła normalność. a po pracy dom i cisza. więc postanowiłam znaleźć sobie hobby. kupiłam aparat i wzięłam się za fotografowanie. zaczynam na razie, uczę się, czytam, podglądam. teraz trochę grafikę komputerową chciałabym poznać, albo chcoiaż zwykłego retuszu się nauczyć. i czytam. uwielbiam czytać mnóstwo, poszukiwac, odnajdywać, zapominać się w tych światach. i film mnie czasem wciągnie i mzyka. na brak zajęc nie narzekam. co to, to nie. zawsze sobie coś znajdę. i tylko wrażeniami nie ma się z kim podzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma...
nie tylko panie tu sa ;) ja juz sie tu produkuje od poczatku hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
a bo ja dwie ostatnie kobitki witałam ;) to tak teraz żeby nie było: Panie i Panowie produkuj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas studiow nie czulem tego, że jestem samotny. Codziennie spotykalem sie na uczelni ze znajomymi. Podczas ostatniego semestru (obecnie) zaczęlo mi brakować towarzystwa. Wszyscy sie zajeli swoimi sprawami, praca magisterską nie spotykali sie codziennie na zajeciach. Nie pochodze z Lublina wiec nie mam tutaj przyjaciół z dziecinstwa. Dobrze, że przynajmniej istnieje kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze Lublin .....
jakos reprezentowany liczniej. rozumiem aseko bo teraz wlasnie jest najgorzej kiedy wakacje. paradoks . no ale. nasza wspaniala noma rozkreca ten klub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
wiatj aseko :) mam nadzieje, że tu towarzystwo się rozkręci :) kurcze studenci ale wy macie dobrze no :) aż wam zazdroszcze szczerze dosłownie :) ehh gdzie te lata się podziały no i wychodzi, że ja tu to już "starsza" babka jestem ;) bo w kompleksy wpadne jeszcze :) no i z tym Lublinem to racja ;) zaraz topic przemianują jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myst 20
Czy singiel to samotny? chyba nie. Choc sam nie wiem jaka jest moja sytuacja do konca ;) Rada? Znajdzcie swój cel w życiu bo nie dobrze jak jest nia tylko zycie uczuciowe. Pasje, chociaż hobby. Rozumiem samotnych, ale jak taka osoba zobaczy ze jestem "interesujacy" facet to z samotnosci zaczynaja mnie meczyc codziennie. Teraz sie nie dziwie, ze niektore kobiety zostawiaja mezczyzn dla ktorych kobieta jest calym zyciem, zwlaszcza na poczatku. Odruchowo biore nogi za pas :) Wyluzowac sie, odprezyc, zajac czyms w zyciu (jak nie masz celu poza facetami to marnie ;) no i moze w wolmym czasie zacznij szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noma
co to znaczy starsza babka ? i ze studenci hehehe ja mam 25 lat i tez jestem studentem wiec nie upadaj na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
napisałam się napisałam i mi ucięło. powtórzę się ;) studia to mi się z nic nie robieniem kojarzą. lata słodkiego lenistwa. ehh jak miło to było ;) a starsza bo niedługo to mi nalepkę "stara panna" przykleją na czoło wszystkie te szczęśliwe małżonki trzymające swych mężusiów za krawat i rozprawiające jakie pieluchy najlepsze i w czym doprać mężowkie tygodniowe skarpetki ;) aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl ;) Myst 20 ja nie narzekam ani na brak celów w życi ani na hobby. pisałam kilka postwó powyżej zresztą. i męża to ja też nie szukam, bo wtedy bym się za biuro matrymonialne zabrała a nie za kafeterię. brakuje mi ludzi takich jak ja. żeby pogadać, pośmiać się, pożalić, żeby wysłuchać i zostać wysłuchanym. chcę ruszyć do przodu a w towarzystwie raźniej ponoć. a dlaczego samotnych? bo tacy mnie szybciej zrozumieją niż ci wszyscy szczęśliwi w parach, dla których nic innego poza partnerem się już nie liczy. a przecież w życiu można robić mnóstwo rzeczy. i to ma być taka mała grupa wsparcia co robić, jak żyć, i jak się nie poddawać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wszystkich samotnych. Przyłączam się do was. Mam 22 lata i ciągle spotykam nieodpowiednich facetów. Mam nadzieje, że już niedługo spotkam gdzieś moją drugą połówkę i się wszystko zmieni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wolni w takim wieku płci obojga są w jakimś sensie nieatrakcyjni. Ich samotność nie wynika z fizycznego braku potencjalnego partnera, tylko z niewłaściwego postrzegania siebie. Wiele osób ma trudności z zaakceptowaniem faktu: \"jestem nie atrakcyjna i mój partner też prawdopodobnie będzie nieatrakcyjny\". Samotni szukają niewiadomo kogo, a wśród samotnych płci przeciwnej są tacy sami nieudacznicy i brzydale jak i oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahab
to mnie rozbawilo :))) dac mu(jej) wina :);) chyba sie powiesze po tym co przeczytalem hhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
witaj Kajana :) całe życie przed Tobą. gdzieś tam ponoć zawsze jest ta druga połówka i czeka sobie na nas. na pewno ją spotkasz. życzę Ci tego z całego serducha. a póki co serdecznie zapraszam :) do osbnika ---- a mogę spytać z jakiego skrajnie prawicowego ugrupowania jesteś? czy to tylko kompleksy jakieś? zastanwia mnie na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? może z własnego doświadczenia? bo jeśli to prowokacja to bardzo marna :) nie wyszło Ci coś. a tymczasem otwórz szeroko oczy i porozglądaj się trochę. zdziwisz się bardzo, gwarantuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, sorry! Ale sie pomyliłem! Samotni są zazwyczaj najwspanialszymi partnerami i sam Bóg tylko wie, czemu są samotni. I napewno kiedyś, nastąpi ten pamiętny dzień, gdy pojawi sie ów Wasz książe (księżniczka) z bajki, a ja wygram w totolotka. :D Ta wersja bardziej sie podoba? :classic_cool: PS jestem bezpartyjny, a swoje kompleksy mam jako i wszyscy mamy. Amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
i tak sobie myśle ilu w tym necie desperatów co leczą swoje kompleksy ujeżdżając na innych. jeszcze nam tu do towarzystwa satanisty jakiegoś brakuje do spijania krwi dziewiczych i świętych nawracających na jedyną słuszną drogę. aż się boję co będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myst 20
noma "brakuje mi ludzi takich jak ja. żeby pogadać, pośmiać się, pożalić, żeby wysłuchać i zostać wysłuchanym. chcę ruszyć do przodu a w towarzystwie raźniej ponoć" Brzmi strasznie nie? Jakby nie mozna normalnych przyjaciol znalezc. Niestety troche prawdy w tym jest (boje sie napisac duzo ;) , bo to optymistyczny topic ma byc ) A co to za przyjaciele co tylko mysla i maja czas dla swojej polowki? Skandal, po prostu. Ale o dobrego przyjaciela rownie trudno prawie jak o prtnera. Pocieszenie? Masz ok 6 000 000 000 kandydatow i kandydatek na przyjaciol i powiedzmy 1 000 000 000 kandydatow na partnera (wylaczylem starych i glupich ;)) wiec..........szansa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, też się uśmiałam z wypowiedzi nieznajomego osobnika. Śmieszny jesteś. Ja mam o sobie dobre zdanie zarówno na temat swojego wyglądu, atrakcyjności jak i mojego charakteru, osobowości itp. Każdy kto mnie pozna uważa mnie za atrakcyjną i mądrą osobę. Po prostu to już tak jest, że nigdy nie ma tak jakbyśmy chieli. Nie można być z kimś na siłę. Może kiedyś spotkam tego wymarzonego, dla którego ja będę tą wymarzoną. Noma - dziękuje za zaproszenie :) Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bog tu nie ma nic do rzeczy
samotni wiedza dlaczego sa samotni ale tacy ograniczeni umyslowo nie zawsze. a zapytala kolezanka z jakiej prawicowej... bo oni patrza na swiat czarno bialo z klapkami na oczach. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
WRÓCIŁAM!! JESZCZE tu troche dziś pobędę! Nauka o tej porze nie ma najmniejszego sensu! Juz sie szykuje na wrześniową poprawke:) ale co tam!! Nie samą sesją człowiek żyje! Noma --> ja też zaczynam fotografować ale to są dopiero początki i jakoś czasu brak! Teraz jak jest ładna pogoda to od razu chce sie wyjść z aparatem na świeze powietrze i popstrykac!!Ale to dopiero od nastepnego tygodnia!! :):) Pozdrawiam wszystkich którzy wstąpili do naszego klubu!! Robi sie ciekawie!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka21
i ja się do was przyłączę, jeśli macie jeszcze miejsce:) ja jestem z Mysłowic, mam 21 wiosenek i studjuję politologię. Pozdrawiam wszystkich bezparowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajana, \"Ja mam o sobie dobre zdanie zarówno na temat swojego wyglądu, atrakcyjności jak i mojego charakteru, osobowości itp. Każdy kto mnie pozna uważa mnie za atrakcyjną i mądrą osobę.\" Myśle, że dlatego niekogo nie możesz sobie nikogo znaleźć, tymi słowami potwierdziłaś to co napisałem w tej pierwszej wypowiedzi ale z tego pewnie sobie sprawy nie zdajesz. Ale oczywiście myle sie, a Ty masz racje - Ty jesteś wspaniała, a ewentualni partnerzy są do kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
czesc kasieńka21 mysle ze jest dla ciebie miejsce i nie tylko dla ciebie, bo zapraszamy wszystkich którzy czują sie samotni :) mam nadzieje ze Noma( załozycielka) nie obrazi sie ze napisałam jakby w jej imieniu bo to przeciez ona jest "prezesem " naszego klubu. :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
no proszę SAMOTNA_21 i już się zbierają osoby z takimi samymi zainteresowaniami :) coraz lepiej :) i nie mysl zaraz o wrześniu, będzie dobrze, a przed egzaminem zawsze lepiej wypocząć niż uczyc się do rana. no nie pisałam, że zaraz ktos nas zacznie nawracać no i znalazł się. wykrakałam ;) a prawicowo to mi tu pachnie i to ostro. zwłaszcza takimi jednymi co sie nietolerancja nie raz i nie dwa wsławili, no ale czego wymagać względem niektórych ;) ale pośmiać się mozna przynajmniej ;) Myst 20 brzmi strasznie. serio. pisałam już. byłe towarzystow się zrobiło pieluchowo praniowe. i nic na to nie poradzę, że nie nagle nie pasuję. oni poszli w jedna stronę jak w drugą. dla nich jestem "dziwna" nagle. i cała logika pojawienia się na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma
kasieńka21 witaj serdecznie :) miejsca nie zabraknie dla nikogo :) o i na prezesa awansowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNA_21
łubu dubu łubu dubu niech żyje "prezes" naszego klubu (tak to chyba leci ) :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze...
ze sen zmorzyl topikowcow ;) mam nadzieje ze inicjatywa nie upadnie i przyniesie ciekawe owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×