Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

alez Ty wyczerpujaco piszesz leszczynowa :) zgadzam sie z Twoimi spostrzezeniami oczywiscie. zreszta ja sie zawsze PRAWIE heheh z Toba zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wszyscy dobrze sie bawia i opychaja slodkosciami :) leszczynowa :) uwielbiam taka pogode, a jesienia cudo do tego jeszcze jakis parszywie silny wiatr i czlowiek jest w siodmy niebie patrzac sobie w okno. latem obowiazkowo do deszczu burze. bez tego nie ma zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma i leszczynowa Wy wiecie co dobre w zyciu ;) fajnie spotkac takie osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa to nie jest gust, znam lub znalem kilka osob, ktore podporzadkowaly sie takiemu niedowartosciowanemu \"facetowi\" i to zle o nich swiadczy wszystkie mialy podobna diagnoze, mlodosc moze tlumaczyc taka desperacje i podporzadkowanie sie takiemu szkodliwemu, zakompleksionemu facetowi ale jak jest to osoba powiedzmy dwudziestoparoletnia to IMHO zle to o niej swiadczy nigdy nie mialem takich problemow, ale moja historia jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym wstąpić do klubu :) mam 23 lata więc podstawowy warunek spełniam :) pozdrawiam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kitten:) jak dobrze ze mamy tutaj tak madrego czlowieka jak Myst. juz nigdy nie popelnimy bledow w zyciu hahahahah ciekawe jak Twoj zwiazek wygladal Myst ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh te poobiednie drzemki trwaja az do 21 :) Witam wszystkich szczególnie nowych forumowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - siadz pod lipa i odpocznij sobie dzieki za komplement nie sil sie z ironia, bo nie ja pisalem, ze gdyby nie net to tylko kolezanki by mi zostaly i z nich musialbym wybierac partnerke - nie komentowalem tego dosadnie mistrzu :P co do moich zwiazkow - pisalem wczesniej chcesz cos wiedziec konkretnie spytaj witam nowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc no pewnie ze wiemy, co jest dobre :) spiochy z was straszne, nie ma co ;) Myst jeszcze nigdy zwyczajnie nie byl zakochany i nie popelnil bledow.. zdaza to sie kazdemu niezaleznie od wieku, wyksztalcenia, kultury, itp. poczekamy sobie spokojnie az Myst kogos pokocha i sam sie przekona jak ma sie teoria do rzeczywistosci. ladnie pieknie sie mowi ale potem to juz inaczej wyglada. czlowiek zakochany to czlowiek odurzony i to odurzony bardziej niz po niejednym narkotyku, wiec za wiele wymagac nie mozna i wszystkiego po takim spodziewac sie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam Twoje zwiazki nie byly zb\\yt imponujace hahahah no nie dziwie sie. kto by z bufonem wytrzymal. ja akurat na brak zainteresownia wsrod kobiet nie narzekam i wlasnie dlatego nie sile sie na jakies zarciki denne w Twoim stylu zeby zaimponowac tu komus albo na pseudo psychologicze dywagacje:). no coz tak to jest kiedy czlwoek bez doswiadczenia sie bierze za doradzanie. jakos sobie nie poradziles sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy macie zamiar sie klocic teraz? przestac prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jest i odważny aseko, który nie bał sie przyznac, ze \"Władca pierścieni\" nie dla niego:P kitten, heloł;) Myst, riplej na specjalne życzenie: tak, jak gust to sprawa bezdyskusyjna (kto zna łacine, żeby przytoczyć w oryginale to przysłowie?), tak nie możesz kwestionować, czyli poddawac w wątpliwość, ze ktoś się zakochał w tej, a nie innej osobie. Może ktos sie zdziwi, ze akurat ja cytuję słowa księdza Twardowskiego, ale, Myst - nie wierzysz w miłość? poczekaj, łupnie Cię, to uwierzysz... i nie będziesz myślał, gdzie ją poznałes, czy Tobą rządzi, czy nie.. życze szczęscia (cytat oczywiście nie był dosłowny :O ). Aha, Myst, przypadek Zadumanej byl dla mnie tylko przypadkiem wyjściowym do szerszych rozważań (nie powiem \"głębszych\", bo to nieprawda:P ), zauwaz, że nie pisałam o takich szczegółach, jak to, ze on ją sobie podporządkowywał, że był niedowartosciowany. Żadnych szczegółów! hmm, muszę mieć chyba mocniejsze okulary, bo nie zauwazyam, żeby gość \"silił się\" na ironię - co więcej, przychodzi mu to z łatwością i bez wysiłku. Jego ironia to rzeczywiście ironia, a nie - nieudolne próby obrażenia czy wykluczenia kogoś z dyskusji przez wskazanie mu miejsca pod lipą. Podkreślę - my tu tylko dyskutujemy, im więcej róznych opinii, tym, moim zdaniem, ciekawiej:) a swoją droga - ciekawa próba zdyskredytowania kogoś przez rzucanie do niego tekstem \"mistrzu\" :D:D:D gość, chłopcze;) :P Twoja zgodnosc z tym, co napisalam i tak Ci nie pomoże:P noma, burze? jak najbardziej jestem za! poza tym, łał, dobrze napisane, noma, w ostatnim poście:) mówię Ci to, jakem socjo.:P gość - ostatni wpis :O hmm, powinnam sie wycofac z tego, co napisałam wyżej do Mysta... przynajmniej częsciowo:( a przy podejmowaniu decyzji weź pod uwagę to, co sam napisales: \"tak to jest kiedy czlwoek bez doswiadczenia sie bierze za doradzanie\" noma, trzeba panów rozdzielić.. skupić ich uwagę na czymś innym.. zdejmujemy klubowe koszulki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej ci gosciu? jak ktos ma niska samoocene to czasem mu pomaga takie uzewnetrznienie swoich emocji i uswiadomienie sobie ze jest sie lepszym wierz w co chcesz mistrzu Mam nadzieje, ze poczules sie lepiej Ja nie musze sie podbudowywac komentowaniem ciebie i twoich wypowiedzi. Pozdrawiam cie moj maly przyjacielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De gustibus non est disputandum. --- o to chodzilo leszczynowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje leszczynowa subtelnosc goscia mnie porazila i to ze wcale mnie nie chcial obrazic przyzwyczailem sie do takiego traktowanie mnie przez niektorych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa koszulka w gore bo myst nie przestanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wielki przyjacielu Myst 20 . heheh wielki pod jakim wzgledem tylko ciekawe. bardzo mi pomoglo ze powiedzialem co mysle o takim bufonie. a Tobie lepiej ? ale po tobie sie nie spodziewalem Myst 20 zadnej innej odpowiedzi niz to co napisales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Myst ze nie tylko ja Cie tak traktuje jak piszesz. a wiec wiecej madrych facetow Cie zna. ulzylo mi i to bbaaardzo bo myslalem juz ze sie pomylilem moze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mistrzu\", \"mały przyjacielu\" - Myst, przestań, bo umrę ze śmiechu... poza tym, panowie, bufonada i mistrzostwo, albo raczej - obrzucanie sie inwektywami, to nie argumentowanie :O gość, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć:) przynajmniej w tej sprawie;) oby Ci się to nie PRZYŚNIŁO:P ;) noma, Ty pierwsza:D i bufona, i przemądrzałą okularnicę, i mistrza, i nudziarza - można pokochać... jest dla nas wszystkich nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego sie spodziewales? ze cie nie obraze? tak, znam wielu niedowartosciowanych facetow jak ty, jesli o to ci chodzi i podobnie jak ty wielu mowi szczerze, ze kobiete moga poznac 1 jak im ktos ja przestawi - kolezanke 2 z neta - bo maja odwage otworzyc czata i co mistrzu wychaczyles jakas 15 latke na czacie? mysle ze zbudujesz z nia dlugi zwiazek, jak z twoimi poprzednimi dziewczynkami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah zostawie 15 latki Tobie Myst to dla Ciebie odpowiedni niedojrzle kobietki:) a kobiety sam poznaje ale wiudze teraz jak Ty to robisz bo wyszlo wlasnie:) a ch wiec musisz przez kolezanke albo na necie to sie nie dziwie ze krotkie Twoje zwiazki byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, Myst, ciekawy temat na nową dyskusję podałes - \"jak ktos ma niska samoocene to czasem mu pomaga (...) uzewnetrznienie swoich emocji\" i jeszcze wersja dla mnie kumatych ( 🖐️ tu wstawić nicka ): zmieńmy temat, blagam!! albo przynajmniej koniec z obrzucaniem sie błotem :O no, chyba, ze byłyby to jakies zapasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zyje Myst pozeracz serc 15 latek :) ktory w swoich baaaaardzo dlugich zwiazkach nabyl tyle doswiadczenia ze teraz mistrzu mi mowi ironicznie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc mam ci przypomniec? napisales w tym topiku internet poszerza horyzonty, bo nie bede sie szukal dziewczyny tylko wsrod kolezanek tym samym wypowiedziales sie jasno, ze jestes nieudacznikiem i nowa dziewczyne mozesz se znalezc tylko w neta skleroze masz mistrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa i mowia, ze to kobiety sa bardziej zapalczywe w boju. ale jak dorwa sie faceci o roznych pogladach to juz strach sie bac :) i naprawde nie wiem, co wszyscy maja do tego neta. dlaczego to taki okropny sposob. jedynego faceta, ktorego naprawde pokochalam poznalam wlasnie przez net. spotkalismy sie i wiedzialam, ze to jest wlasnie to. i nie czuje sie przez to ani gorsza, ani bardziej gamoniowata, ani nic z tych rzeczy. i wcale tego nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie zdziwilbym sie jak gosc mialby teraz opuszczone spodnie takie osobniki maja dziewczyny z czata, albo o nazwisku konczacym sie na JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Myst ja nie mam sklerozy :) moje kolezanki to oosoby ktore poznalem niekoniecznie przez siostre inteligencie hahahahah wiesz ja nie mieszkam w lesie i wiem co to lokale i wyjscie z domu ale widze ze Ty nie skoro jakos ci sie te 15 latki kolacza po glwoie. no wiecei Myst to ma panienki w calym miescie juz xzaliczone tylko nie chce narazie sie angazowac i dlatego wlazl na ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie Twoje argumenty o 15 latkach i panienkach z sieci mowia o Tobie wiecej niz chcialem wiedziec MYst :) no ale kazdy mowi o sobie bo mi nie przyszlo do glowy to o spodniach :> no wiesz Myst jak mozesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myst, obrazasz nie tylko goscia, ale i mnie i wiele innych osob w tej chwili. prosze cie zastanow sie troche nad tymi inwektywami. bo to co robisz to nie jest dyskusja a zwyczajne dziecinne zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc jedyne co potrafisz zrobic to 3 raz powtarzac to co tobie zarzucilem? zaraz 4 raz powiesz, ze umawiam sie z 15 latkami jestes zalosny PS zaloz spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×