Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kerstin

czy można w ciąży stosować kremy antycellulitowe

Polecane posty

Gość Kerstin

Mam takie pytanie czy krem antycelulitowy np z avonu nie zaszkodzi dziecku jestem w szostym miesiacu i bardzo bym chciala wiedzieć bo jedną tubkę już zużyłam. Oczywiśice nie na brzuch ale na uda ipośladki proszę o rozsądne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia bo ja też się zastanawiałam i zrezygnowałam, tym \"brzydkim \" problemem cellulitu zajmę się po porodzie a tymczasem dbam żeby się rozstępy nie porobiły, stosuję Vichy, to na pewno można . co tam cellulit ważne żeby dzidziorek zdrowy był. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelia
ja uzywalam Fissan do dla kobiet w ciazy i karmiacych na cellulitis polecam skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna stosowac, nawet ten z Avonu, ale dopiero po trzecim miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.odradzam stosowania jakichkolwiek preparatow na cellulit,gdy jestes w ciazy,poniewaz wszystkie te balsamy,kremy i inne,zawieraja skladniki ujedrniajace,co powoduje napinanie skory i dalej jej pekniecia-rozstepy.cellulit sam ci zniknie jak urodzisz i gdy bedziesz tracic na wadze.NA 100%!!! co do rozstepow-najpewniejszym skladnikiem jest zwykla oliwka dla dzieci,bo powoduje zmiekczenie skory i gdy sie rozciaga,nie peka,a przynajmniej nie tak bardzo.oliwke trzeba stosowac 2 razy dziennie i problem z glowy.i pamietaj-PRECZ Z BALSAMAMI UJEDRNIAJACYMI I NA CELLULIT,BO BEDZIESZ POTEM PLAKALA. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Po pojawieniu się cellulitu próbowałam wielu sposobów na pozbycie się problemu i nawet chciałam skontaktować się z klinika kosmetologiczną, lecz znalazłam NIVELE na stronie internetowej i od razu kupiłam. Zaskoczyły mnie rezultaty, gdyż moja skóra zyskała nieco zdrowia, stała się świeża i gładka, teraz jest dużo bardziej miękka i jedwabna. W dwa tygodnie 70% problemu zniknęło, dlatego też wciąż go stosuję i nie myślę o zabiegach chirurgicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×