Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny...

Dla Ciebie..

Polecane posty

Gość kolejny...
Nie potrafię zapomnieć o Tobie, więc proszę Cię.... Obsyp mnie solą proszę Opatul nią moją twarz Przykryj prześcieradłem białym Bym zapomniał co to strach Z zielonego pędu śród kwiatów łąk zielonych Zmień mnie proszę w kamień Z rośliny żywej rodzącej kwiatów tuzin Zmień mnie proszę w głaz Obsyp mnie solą proszę Opatul nią moją twarz Zatop mnie w szarości choć trochę Bym skamieniał na cały mój czas Pryzmat załamuje światło Pryzmat załamał i mnie Esencję życia i ciało Zamienił w tępy strach Obsyp mnie solą proszę Opatul nią moją twarz Bym oślepł na całe życie By zapomniał o mnie świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Myślałam , że już się nie odezwiesz... Przykro mi , takie jest życie .... Kochamy i cierpimy...ale to cierpienie przypomina nam czym naprawdę jest miłość... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Wybacz i dziękuję Ci, na razie. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
co mam Ci wybaczać ? Ja rozumiem , naprawdę... 🌼 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietacie
topik Kocham Cię ---- oj biedni jesteście.Przygladam sie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
nie jest biedny ten , kto kocha nawet nieszczęśliwie....biedny ten, kto smaku miłości nie zaznał ni razu prawdziwej... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Czy wiesz, jak pachnie nadzieja? Pachnie jak ty i ja i jeszcze promyk słońca mały okruch zapomnienia podniesiony z wilgotnej trawy. Lepiej zamknę okno, nim zapach nadziei całkiem z nas ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Tęsknię do tamtych chwil gdy ty i ja i stół Na stole kawy dwie W nich cukru ziarnka dwa I wczesna jesień Tęsknię do tamtych chwil Gdy twe słowa starczały za chleb A o uśmiechy dookoła głów Przyprawiał nas ciepły koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
bywasz tu jeszcze czasem kolejny... smutno bez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Postaram się, ale praca ogranicza, niestety... Będę tęsknić wiecznie do tej chwili śnienia gdy Miła... mówisz do mnie - ja słyszę choć o tym nie wiem szepczesz: śpij nie budź się jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Jak miło Cię czytać... Cieszę się , że jesteś ... "Blask ma w oczach ale gorzkie usta. Serce rzekłbyś otwarte, ale kochać nie umie. Łatwo się skaleczyć każdą cząstką mnie, jak kawałkiem stłuczonego lustra! A lustro było piękne. Było diamentowe,czyste wielkie i dobre - moje jednym słowem..." 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Dziekuję Ci, że jesteś... Bez Ciebie jak bez uśmiechu niebo pochmurnieje słońce wstaje tak wolno przeciera oczy zaspanymi dłońmi dzień - szeptem modlę się do uśpionego nieba o zwykły chleb miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Nie dziękuj, tylko wiedz ja jestem... bądź przy mnie blisko bo tylko wtedy nie jest mi zimno chłód wieje z przestrzeni kiedy myślę jaka ona duża i jaka ja to mi trzeba twoich dwóch ramion zamkniętych dwóch promieni wszechświata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Więc jestem, to dla Ciebie... Marzę byś pewnego dnia stanęła w drzwiach Ubrana tylko w plaszcz Wlosy opadające na twarz Sprawiały byś byla tajemnicza Wzrokiem pokierujesz mnie Do swoich pragnien Pokażesz mi czego chcesz Odkryjesz sie przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Na dobranoc, miłej i spokojnej nocki... Pragnę by w noc taką jak ta Przytulić się do Ciebie By Było Ci zawsze jak w niebie, Żebyś nie martwiła się co będzie, Dzisiaj, jutro, potem, Żebyś nie martwiła się żadnym swoim Kłopotem Abyś nigdy nie czuła się sama, Od świtu po noc, od nocy do rana, Człowiek został tak pięknie stworzony, Że długo nie wytrzyma bez drugiej strony Samotny się męczy, trapi, rozmyśla, I czuje jak żal go za gardło ściska. Gdyby było to tylko moją mocą, Byłbym przy Tobie każdym dniem i nocą, Byś nigdy nie czuła się sama, Od świtu po noc, od nocy do rana Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Ja też mam coś dla Ciebie na dobranoc... Jestem dla Ciebie czuła Jak dla pszczół Cierpki zapach kwiatu Jestem dla Ciebie dobra Jak dla zmęczonych skrzydeł ptaka Rozchwiana gałąź Złoto Opadam na twe powieki Uśmiechem Odpędzam myśli — kąśliwe osy To noc Dała mi Ciebie Ogromna noc W której gubiłam rozrzucone po płótnie włosy Jesteś Jak księżyc wyraźny Świecisz Na moim chłodnym niebie Modlę się do Ciebie Jaka to religia W której czci się usta Wygiętego boga przedświtów Ach religia Wspaniali bluźniercy Jesteśmy sobie Zamkniętym czworokątnym światem Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Nie śniłeś mi się nocą ciemną, Upalną letnią nocą, Ani w księżyca blask szedł ze mną Twój duch mych pragnień mocą. Alem wyśniła Cię w dzień biały, W wiosennym słońca złocie, Szum fal, co ranne grał hejnały, Dał imię mej tęsknocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Przeprowadziłem poważną, ale krótką rozmowę, jutro czeka mnie ciężki dzień, muszę się postarać i wyjaśnić wszystko. Naprawdę nie jestem na to przygotowany. Zastanawiałem się jak to może być, Że bez miłości człowiek nie potrafi żyć. Ona jest istotą ludzkiego rozumienia, To esencja naszego ziemskiego istnienia. Bez niej człowiek nie dałby sobie rady, Ze zrozumieniem nawet najprostszej sprawy. Od tego uczucia każdy czyn nasz zależy, To uczucie każdy ból nasz uśmierzy. Ono napawa nas wielką radością, A nazywamy je wszyscy miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
wszystko się powiedzie, zobaczysz...po prostu nie trać wiary w siebie... nie jesteś mi dany do pocałunku opasuję twoje życie wzrokiem — to czysta miłość zrodzona z bólu olśnienia jestem obok ciebie jak anioł z odrzuconym ciałem kobiety możesz obdarzyć mnie swoją męką bo dojrzała miłość ma siłę ten stan przyjąć darem jest spełniona bez pustoszenia ciał pocałunkami jest taka bezkresna miłość która ciała wyklucza nie rani nie oślepia jest jak jaskółka która czas rozwesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Mam problem, prosi mnie, abym opisał jej osobowość, powiedział jaka jest naprawdę. Nigdy tego nie robiłem, nie mam doświadczenia w takich sprawach. Jesteś światłem w mroku mego istnienia, Iskierką nie dającą mi przejść w stan zapomnienia, Słowem, które pobudza me serce w rytmiczne drgania, Spojrzeniem zachęcającym mnie do śpiewania. Pozwoliłaś mi uwierzyć w siebie, Że jestem ważny jak słońce na niebie, Wprawiasz mnie tym w wielkie zdumienie, I jestem szczęśliwy mając czyste sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Spokojnie, nie denerwuj się. Kieruj się instynktem. On podpowie Tobie co masz robić . Niech serce mówi za Ciebie. Wiem, że nie przyjdziesz, w głuchą wsiąkam ciszę, Którą naokół otoczona jestem, I czekam, każdym łudząc się szelestem, Że może twoich kroków szmer usłyszę. Wiatr liśćmi lekko po sadzie kołysze I mota przędzę niebieskich obłoków... Cicho, nie słychać żadnych ludzkich kroków, Wiem, że nie przyjdziesz, w głuchą wsiąkam ciszę. Kwiaty coś szepcą, grają pszczelne roje... Puch śnieżnobiały sypie się z czereśni, Cicho, choć pełno woni, blasku, pieśni... Chociaż wiatr szumi, srebrne szemrzą zdroje. Wiem, że nie przyjdziesz, i dziwnie się boję, Bo nowy zawód czyha na mnie, czeka... Słucham... nic — tylko wieś huczy daleka, Kwiaty coś szepcą, grają pszczelne roje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonnika
Kochanie, nic z nas nie będzie, przepraszam. Dlaczego, przecież tak mnie przytulasz, czule dotykasz, wtulasz swe ciało w moje we śnie? Kochanie, nieważne...nie iskrzy,,, Nie odchodż, daj mi szansę, tak bardzo Cię kocham...Co robię nie tak? Prosiła zakochana dziewczyna, płakała nie raz...ale odpowiedziała jej już tylko CISZA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Postaram się najlepiej jak potrafię. Nie zapomnę Nigdy nie zapomnę- Ile dla mnie znaczysz, Co dla mnie robisz Jak się angażujesz Zapiszę to w pamięci. To proste. Bo jesteś kimś - Prawdziwym Szczególnym Wyjątkowym W moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia X
kolejny... jestes pewnie miłym facetem, ale nie pisz więcej "wierszy", to straszne banały :( Lepiej poczytaj innych, jak podsyła Ci ktoś tutaj, innych, którzy naprawdę potrafia to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Oczywiście, to był ostatni, jaki tu wpisałem. Dobrej nocki wszystkim, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Zostawisz mnie, odejdziesz tak po prostu ? :( Bo komuś się nie spodobała nasza rozmowa ? Czy ja się nie liczę i to co piszę ? :( Dlaczego ? Na to mi już nikt nie odpowie..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Nie! Ciebie nie zostawię. Dla mnie to ważne co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
A on konia poi, ona przy nim stoi: nie odjeżdżaj ode mnie! On konia kulbaczy, zapłakała oczy: nie odjeżdżaj ode mnie! On konia podpina, ona go zaklina: nie odjeżdżaj ode mnie! On na konia wsiada, ona ręce składa: nie odjeżdżaj ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Zostań więc ze mną, proszę... :( Ja też tego potrzebuję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×