Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny...

Dla Ciebie..

Polecane posty

Gość a to dla Ciebie...
Jestem, a tęsknota rozrywa me serce... Z nastaniem wiosny zakwitł bez; Czekałam cię stęskniona, W oczach mi drżały krople łez, Serce się rwało z łona! Lecz czas wszystkiemu znaczy kres, I wiosna uleciała... Nie było cię, przekwitnął bez, Tęsknota pozostała. Ja śniłam znów, że róży woń Przynęty ma niezłomne, Że o twą pierś mą oprę skroń I tęsknic mych zapomnę; Lecz przekwitł jaśmin — bledną już Szkarłaty róż jaskrawsze... Nie było cię w godzinę róż, Ja kocham, tęsknię zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Witaj... Jesteś cicha jak śnieg, Który pada na kwiaty jesienne... Dłonie twoje, jak lek, Koją usta pragnieniem bezsenne... Lecz mi nie pić z twych łask... Dusza siedmkroć tęsknotą otruta Ociemniała na blask... Noc ma każda ciężka jak pokuta... Szczęście wątłe, jak mgły, Wicher mi stargał... jako mgły rozwiejne... Najpiękniejsze me sny Czyż być muszą zawsze beznadziejne? Śpiewam o tobie co dzień długo w noc... A gdy nad ranem zasnę, Mam w śnie swym słońce i radość, i moc, I twoje oczy jasne... Lecz gdy się zbudzę, nie widzę twych rak, Co pierś mi chcą ogrzewać... I wiecznie musze żyć tak sam wśród mak, Bym mógł o tobie śpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to nie ty Jerzy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dalej co bedzie dalej z
tym topikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie.....
czy to Ty ? .... Zeby cos sie zdazylo Zeby moglo sie zdarzyc I zjawila sie milosc Trzeba marzyc Zamiast dmuchac na zimne Na goracym sie sparzyc Z deszczu pobiec pod rynne Trzeba marzyc Gdy spadaja jak liscie Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliscie Trzeba marzyc W chlodnej, pustej godzinie Na swoj los sie odwazyc Nim twe szczescie cie minie Trzeba marzyc W rytmie wiecznej tesknoty Wraca fala po plazy Ty pamietaj wciaz o tym Trzeba marzyc Zeby cos sie zdarzylo Zeby moglo sie zdazyc I zjawila sie milosc Trzeba marzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczny topik
często go czytam . Co znim będzie dalej ?:( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie....
Napisałam to myśląc o Tobie..... Dobranoc kochanie... Tyle mogę Ci powiedzieć, to tak niewiele i dużo tak. Dobranoc kochanie... Tyle mogę Ci darować, na tyle pozwolił mi świat. Dobranoc kochanie... Chcę choć raz zobaczyć jak ogarnia Cię błogi sen. Dobranoc kochanie... Poczuć jak zasypiasz w mych ramionach i szczęśliwym staje się dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Dziękuję, myślę o Tobie... Przychodzisz do mnie we śnie Czuła i delikatna, piękna jak tęcza Twe usta słodkie Zniewalające swym smakiem Serce Twoje gorące Topi lód serca mego Nie odchodź, zostań Tak bardzo Cię potrzebuję Tak bardzo Cię kocham Zostań ze mną Nie we śnie Na jawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie....
Jak dobrze, że jesteś....🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie....
Niestety wydaje mi się, że nie dla Ciebie... Na pewno też masz kogoś, kto myśli o Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla mnie
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Nie smuć się , proszę....bo i ja będę smutna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Tak bardzo sie cieszę, że jesteś... Ma dusza utęskniona woła do Ciebie Przyzywa Cię z oddali Jest jak puste naczynie Czeka aż je wypełnisz Czy możesz...? Czy potrafisz...? Czy chcesz...? Odpowiedz, jeśli możesz Odpowiedz, jeśli potrafisz Odpowiedz, jeśli chcesz Ona czeka Czeka tylko na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Dobranoc, słodkich snów... Widzieć Cię... To jak światło dla moich oczu Prowadzące mnie w ciemności Dotykać Cię... To jak balsam na poranione ciało Łagodzący ból niemożności Być z Tobą... To jak spełniać marzenia Te najdalsze i te niewypowiedziane Kochać Cię... To oddać życie Połączyć dwie zagubione dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Mogę i chcę, ale czy potrafię ? Tęsknię za chwilą, gdy weźmiesz mnie w swe ramiona. I pozwolisz krzyczeć, że nie jestem osamotniona. Za Twą dłonią namiętnie błądzącą w mych włosach. I miłością szaloną biegającą z nami w kłosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKUJĘ ZA UDNE
PIEKNE WIERSZE CHCĘ JESZCZE JESZCZE JESZCZE :D:D:D:D:D:D🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Proszę nie myśl, poczuj smak tego doznania... Jak cicha nuta w niebios przestrzeni, muska muzy wyciągające dłonie, jak życie nasze nadzieją wciąż płonie, jak ster, który prowadzi nas ku nowym lądom... tak zmysły nasze ulegać będą ciepłym prądom... Zapamiętaj już teraz wiatr nocą szumiący, cień, śladem deszczu płynący, niech imię Twoje niczym szkarłatny ptak, posmakiem – zakwitający kwiat... Kochaj, kiedy słowo milczy, kiedy się śmieje i muzyką zawieje, kiedy o duszy rozum wspomni..., gdy czas chwilą zapomni... kiedy stoisz, kiedy biegniesz, kochaj, zanim z serca zabierzesz... kiedy prawdziwą wartością dostrzeżesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie....
Nie ma słów, a serce zabiło mocniej... Ileż to lat, ileż to lat trzeba chodzić po dniach, po nocach, po schodach, po piętrach, do ilu łomotać drzwi, w ilu szukać książkach, światłach, muzycznych instrumentach ! Po jakich drogach, co się w deszczu mylą, zaplątują w niebieskich zachmurzeniach, w ilu miastach z latarniami ! o , w ilu nieskończonych próbach, oczekiwaniach, doświadczeniach. ażeby znaleźć jedno zdanie, które do serca Tobie wejdzie i zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Bez słów... Te wszystkie słowa, które wypowiadasz W mym sercu znajdują przystań Te myśli, błąkające się po głowie Które nie dają spać. Ty, która jesteś cząstką mnie Obraz twój przed moimi oczyma Jak żywe lustro. Płonące żarem miłości W tobie chcę się zapomnieć Z tobą przemierzać życia drogi Oddać ci serce i dusze całą Połączyć się I stać się jednością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Z czułością.... Chciałabym być Twym ubraniem... Które nosisz na sobie każdego dnia... Lecz nie jestem... Chciałabym być promykiem słońca... Tylko po to by widzieć jak rano się budzisz... Lecz nie jestem... Chciałabym być chociażby gwiazdami na niebie... Które oglądasz co noc... Lecz nie jestem... Chciałabym być Twoją poduszką... Tylko po to by gładzić Cię po policzku... Lecz nie jestem... Chciałabym być kołdrą... Która otula twe ciało w zimne wieczory... Lecz nie jestem... Chciałabym być deszczem... Który tańczy na Twojej skórze... Lecz nie jestem... Chciałabym być wiatrem... Który chłodzi Cię w upalne dnie... Lecz nie jestem... Chciałabym być wodą... Która gasi Twoje pragnienia... Lecz nie jestem... Chciałabym być filiżanką kawy... Tylko po to by muskać Twe usta... Lecz nie jestem... A najbardziej chciałabym być blisko Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Dobrej nocki i spokojnych snów... Jesteśmy tak daleko od siebie A jednak tak blisko Gdy zamknę oczy widzę Cię Jesteś tuż obok uśmiechasz się do mnie Twoje włosy rozwiewa lekki wietrzyk Deszcz chłodzi twe rozgrzane ciało Oczy twe pełne są blasku Serce pełne miłości Jesteś mym snem Snem, z którego nie chcę się obudzić Chciałbym, aby trwał przez całe życie Bym, chociaż to mógł mieć Kochać Cię i dotykać Całować Cię całą I tulić do snu Choćby tylko we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Też śpij spokojnie i śnij o mnie... Gdy idę spać i zamykam oczy... Ciągle Twa postać wnet za mną kroczy... Nie mogę zasnąć myślę nieprzerwanie... Czy tęsknisz wtedy i Ty Kochanie... Chcę zasnąć ,a nie mogę coś mi nie pozwala... Słyszę Twe imię to ono mnie tak zniewala... Marze o Tobie od nocy do rana... I pragnę być tylko przez Ciebie Kochana... Świt już nadchodzi, z wyczerpania padam... Więc mówię dobranoc i pocałunek na Twych ustach składam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Witaj... Zaczaruj deszcz by spłynął letnią strugą gdy zmoczy mi włosy usta ramiona będę chłonąć srebrzyste krople jak Twoje pocałunki Zaczaruj słońce by muskało mi skórę jak Twój dotyk Zaczaruj wiatr niech szepcze mi do ucha Twoje słowa od których zapłonę z zachwytu Wiesz? Jaka dziś zmysłowa pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Witaj... Siedzę sama patrzę w niebo wiatr szumi włając Twe imię Zamykam oczy czuję Twój dotyk Namiętny pocałunek skradziony ukradkiem niewinne muśnięcie niby przypadkiem słyszę słowa czule szeptane do ucha wypełniające wnętrze tak spragnione uczucia piękna ta miłość której nigdy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Dzisiaj wolny dzień, więc myślę o Tobie i czytam... Rozmyte powietrze Ukłute kroplą słonego deszczu… Wsród szarówki jednostajnego poranka Niepostrzeżenie pojawia się światło przymierza… Niebo, przemierzane przez tysiące istnień, Nabiera blasku W oddali - nowe twarze Zroszone radością kolejnego dnia… Na przestrzeni życia, Gdzieś u progu traktatu nadziei Stoją szare postacie codzienności. By dać nadziei szansę, By spojrzeć własnymi oczyma, Sięgają do upadających świtem gwiazd…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Kolejny raz domyśliłam się zbyt późno.... Myślę o Tobie.... Nie boję się Twych zdrad Juanie ani miłości balkonowej z sztucznym cyprysem w drugim planie I zapalczywość co Otella pchnęła do porywczego czynu skłania mnie do uśmiechu tylko Jeżeli spotkam gdzieś Hamleta zanim zaleci mi chłód celi zdążę oddalić się przezornie Więc się nie musisz bać Tristanie możesz zaufać swej Izoldzie sama wymyśle i ułożę miecz między nami na tapczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Późno?.. Ja ciągle czekam... Słyszę, jak w kwiatach tańczy wiatr niesfornie, gdy je zrywam dla Ciebie pełne rosy szepce cichutko i prosi przekornie, żebym wpiął jego powiew w Twoje włosy Ty też to lubisz, gdy bawi się nimi, tarmosi i pieści w rozwianych włosach wolności się przecież jeszcze więcej mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Ja marzę o tym co niespełnione.... Będę Cię kochać po cichu miłościa niespełnioną Będę Cię kochać w tajemnicy Przed światem i samą sobą Będę brać wszystkie ręce za Twe cudowne dłonie Będę każdemu dawać swe ciało jakbym dawała je Tobie W twarzach swoich kochanków Twoją twarz będę widzieć Wszystkich ubiorę w Twoją skórę i nadam im Twoje imię Będę Cię kochać dyskretnie będę Cię kochać szeptem Nikt nie odgadnie nikt się nie dowie czyja naprawdę jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee....
czy Wy sie kochacie...wirtualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×