Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny...

Dla Ciebie..

Polecane posty

Gość kolejny...
Dlaczego tak pomyślałaś?...Przecież wiesz... Tylko Ty tak patrzysz Tylko Ty zawsze rozumiesz. Dziekuję za to co czuje gdy Cie widzę, za to jak się czuję kiedy jesteś ze mną. Tylko Ty się tak uśmiechasz, Tylko Ty tak przytulasz. Dziekuję za wszystkie ciepłe słowa i... te chwile bez słów Tylko Ty nosisz w sobie tyle radości, Dziekuję za Ciebie całą, za bliskość która osusza łzy, za radość którą mi dajesz i za szczęście..którym jesteś TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Wiem.... Jesteś moim niespełnionym marzeniem Snem wyśnionym w długie zimowe noce Szczęściem, co rozkoszy wydaje owoce Pragnieniem skrzętnie chowanym przed światem Miłością cudowną, co łączy kochanków Namiętnością tak głodną nocy i poranków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Świat marzeń jest drugim życiem - zamglonym i pełnym tajemnic... Dobranoc, ciepłych i miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Czy grzechem jest chęć życia w tym drugim świecie ? Przecież brak jego oznacza pustkę... :( Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
I znowu przepraszam , że.... Wybacz, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss777
kolejny... dziekuje, to mile...:-) uwielbiam smak słów... kiedys pisalam, ale odkad zabraklo tych jedynych ..przestalam... nie mam nic do powiedzenia...zostaly tylko niedomowienia, to co niewypowiedziane..zagluszone szlochem, wiec po co mialam pisac... ..zostalam niemowa z oczami pelnymi wyrazu... dobranoc wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss777
p.s. ..........moja namietnosc, stala sie moja udreka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietasz
Troche pod Galczynskiego troche pod Mickiewicza powiem CI jak CIE KOCHAM i powiem CI jak CIE bede witac.kocham CIE mocno najmocniej jak kochac tylko mozna a wital CIE bede jak PANIA JASNIEWIELMOZNA.posadze na zlotym stolku z koralami sznurem a przez te milosc bedziesz tu siedziala murem. Chcesz czy niechcesz nie wazne ja to traktuje powaznie.wiec niech rozkwita ta milosc troche pod Galczynskiego troche pod Mickiewicza...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny...
Witaj... Wydaje mi sie, że początkowo źle mnie zrozumiałaś, przecież można połączyć te dwa światy równoległe. Marzenia żyją w nas samych, naszych myślach. W jakimś stopniu decydują o naszej przyszłości... "Nasze życie jest tym, co zeń uczynią nasze myśli." M.Aureliusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że można połączyć, mnie też spotkało kiedyś coś podobnego, na początku nie mogłam uwierzyć, nie mieściło mi się w głowie! Świat się nie zmieni kochani to my musimy:) kobiety moze potrafią udawac orgazmy, mężczyźni potrafią znacznie więcej;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację
Kolejny one nie mają rąk i kochają prawdziwie, jednakowo obdzielając swym zapachem świętych i grzeszników, jak deszcz który jednakowo zrasza kwiaty i chwasty, kierujemy się chorymi poglądami na miłość stąd nasze cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Witaj.... Tak ,wiem...masz rację...🌼 Ale cóż ja , zobacz ile masz teraz wielbicielek...chyba powinnam usunąć się w cień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Ten wiersz Gałczyńskiego od lat jest moim ukochanym.... Ilekroć będziesz go czytał, ja będę niedaleko... patrzyła się na Ciebie i uśmiechała czule... A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka385
Pamiiętasz? Ten cichy wiosenny wieczór? Nasze spotkania.Niebo pełne gwiazd. I mimo ,że nas rozłączył los . Ja pamiętam i pamiętać będe Uśmiech Twój i wzrok , Który patrzył wciąż na mnie . Czułością i serdecznością, a ja jak róża otrzęsiona z rosy i snu. Ty jak tulipan zbliżyłeś się do mnie szepcząc miłe słowa ,,KOCHAM CIĘ'' ale to było dawno minęło niby sen . Nasze drogi rozeszły się. Dni i miesiące mijały szybko, a ja wierzyłam ,że w moim sercu rozpłomieniła miłość. Zostały tylko wspomnienia. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka385
Pamiiętasz? Ten cichy wiosenny wieczór? Nasze spotkania.Niebo pełne gwiazd. I mimo ,że nas rozłączył los . Ja pamiętam i pamiętać będe Uśmiech Twój i wzrok , Który patrzył wciąż na mnie . Czułością i serdecznością, a ja jak róża otrzęsiona z rosy i snu. Ty jak tulipan zbliżyłeś się do mnie szepcząc miłe słowa ,,KOCHAM CIĘ'' ale to było dawno minęło niby sen . Nasze drogi rozeszły się. Dni i miesiące mijały szybko, a ja wierzyłam ,że w moim sercu rozpłomieniła miłość. Zostały tylko wspomnienia. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka385
Pamiiętasz? Ten cichy wiosenny wieczór? Nasze spotkania.Niebo pełne gwiazd. I mimo ,że nas rozłączył los . Ja pamiętam i pamiętać będe Uśmiech Twój i wzrok , Który patrzył wciąż na mnie . Czułością i serdecznością, a ja jak róża otrzęsiona z rosy i snu. Ty jak tulipan zbliżyłeś się do mnie szepcząc miłe słowa ,,KOCHAM CIĘ'' ale to było dawno minęło niby sen . Nasze drogi rozeszły się. Dni i miesiące mijały szybko, a ja wierzyłam ,że w moim sercu rozpłomieniła miłość. Zostały tylko wspomnienia. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka385
Pamiiętasz? Ten cichy wiosenny wieczór? Nasze spotkania.Niebo pełne gwiazd. I mimo ,że nas rozłączył los . Ja pamiętam i pamiętać będe Uśmiech Twój i wzrok , Które patrzyły wciąż na mnie . Czułością i serdecznością, a ja jak róża otrzęsiona z rosy i snu. Ty jak tulipan zbliżyłeś się do mnie szepcząc miłe słowa ,,KOCHAM CIĘ'' ale to było dawno minęło niby sen . Nasze drogi rozeszły się. Dni i miesiące mijały szybko, a ja wierzyłam ,że w moim sercu rozpłomieniła miłość. Zostały tylko wspomnienia. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka385
Pamiiętasz? Ten cichy wiosenny wieczór? Nasze spotkania.Niebo pełne gwiazd. I mimo ,że nas rozłączył los . Ja pamiętam i pamiętać będe Uśmiech Twój i wzrok , Które patrzyły wciąż na mnie . Czułością i serdecznością, a ja jak róża otrzęsiona z rosy i snu. Ty jak tulipan zbliżyłeś się do mnie szepcząc miłe słowa ,,KOCHAM CIĘ'' ale to było dawno minęło niby sen . Nasze drogi rozeszły się. Dni i miesiące mijały szybko, a ja wierzyłam ,że w moim sercu rozpłomieniła miłość. Zostały tylko wspomnienia. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację
Nie bój się, to tylko sen W sen nie trzeba wierzyć Zobacz - teraz jestem tu cała z Tobą..... Dobrze, pójdę już, lecz gdzie - nie wiem Choć noc, choć mrok - dla nas wszystko już jasne Więc jak mam spać, kiedy wiem, że nie zaśniesz Wiem, że trudno jest uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie..
Dla Ciebie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka385
Jaki ten świat jest dziwny?Ludzie się poznają i nas połączył podobny przypadek........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
"Wspomnienia są śladami łez"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Dobranoc...śpij spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Nigdy Cię nie opuszczę, ale jeśli Ty odchodzisz, ja także odchodzę... Jeśli sie kogoś kocha, trzeba dać mu wolność.... Wybacz mi. Dobranoc...Nie chcę wielbicielek..Chcę być z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Poczekaj, proszę...nie zostawiaj mnie...nie chcę tego, przecież dopiero przy Tobie uczę się kochać. Proszę, zostań ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Chcę być z Tobą... Nigdy Cię nie opuszczę... Pragnę zostać przy Tobie...Pozwolisz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie...
Przecież wiesz, że tak jest...już nie chcę się bać miłości...chcę kochać i być kochaną...nie chcę samotności, która była mi tak bliską kochanką...nie chcę myśleć o tym , co będzie jutro...chcę kochać dziś...zostań ze mną i naucz mnie kochać prawdziwie, tak by moje życie nie wyglądało już fałszywie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dla Ciebie....
Szkoda, że nie zdążyłeś tego przeczytać.... :( Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny...
Zdążyłem i dziękuję za Ciebie... Teraz "Dobranoc" mówię tylko Tobie... pozwól mi kochać Ciebie przecież ja tylko chcę: słowo kocham zamknąć w złotej klatce twój dotyk przybić do ścian duszy twe serce ukryć w swoim sercu pozwól mi kochać ciebie nic więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×