Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

busia

co dziś gotujecie na obiad??????

Polecane posty

Gość jola w pończoszkach
może sobie zrobię zupkę brokułową ... jum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
ja nie moge najesc sie botwinki, pozatym moje dzieci tez lubią , wiec niech sobie pojedzą. Rano, przed pracą wstałam i ugotowałam, wiec wróce po południu i bedzie można poleniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
poza tym w cieplejsze dni chyba zupka lepsza niz mięcho i pyry czy kluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kotleta z piersi kurczaka, młode ziemniaczki i mizerię. Pyszności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gotuje młode ziemniaczki, kalafior, i jajko sadzone!! uwielbiam takie jedzonko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam głodóweczkę ale chętnie bym zjadła to co robią busia i misia123456 !!!!!Zwykłe ale jakie smaczne...ach...gołąbeczki też bym sobie zjadła z ziemniaczkami i sosem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busia tak zresztą mam bulimię i prubuje się wyleczyć ze słych nawyków żywieniowych...wiem że przy stresie mogę i tak zjeść za pięciu ale narazie staram się zmienić mój sposób jedzenia...wczoraj miałam taka/wymioty/przeczyszczacze...a Chcesz ze mną się pogłodzić?Zawsze jakoś raźniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię pstrąga z grilla:) ale pierwszy raz więc niewiem czy mi wyjdzie, a może ktoś mi doradzi jak go zrobić narazie sparwiłam pokropiłam cytrynka posoliłam i popieprzyłam:) dodałam też sól cytrynową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
a ja ugotowałam sobie piers z kurczaka i zrobiłam surowke z kapusty pomidora i przyprawe dodałam pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żurek śląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrowany Motylku bardzo Ci współczuje!!! życze szybkiego powrotu do zdrówka, żebyś mogła wcinać same pyszne smakołyki!!:) pozdrawiam cieplutko. do jooasiaa: polecam do pstrąga włożyc do środka dużo koperku i pietruszki, pychotka i koniecznie zostawić na dwie godziny w lodówce!!! acha i posypać przyprawą do grilla!!życze smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooasiaa włoż do środka korzeń pietruszki przekrojony na pół!!sorki zapomniałam wcześniej uściślic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busiu dziś niestety znowu-niby głodówka ale miałam dziś atak..jednak jutro się zmobilizuję bo ciągle popełniam jeden błąd-chodzę do kuchni...a jak nie widze jedzenia to wtedy mi dobrze idzie :D To co Busia chcesz głodówkę ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta28
ja dziś zrobiłam pierś z kurczaka - w środku pieczarki podsmażane z cebulka i serem, sałatę ze szczypiorkiem i śmietaną i ziemniaki. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z kompleksami
Młode ziemniczki z koperkiem polane orobiną tłuszczu , grubszy kotlet z piersi kurczaka i do tego zasmażana kapustka albo fasola szparagowa z bułką tartą to jest to co uwielbiam najbardziej szkoda tylko , że mama będzie musiała to wszystko zrobić bo ja jestem noga w gotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lukrowany Motylku!!raczej nie skorzystam z Twojej propozycji głodówki!! pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lukrowany Motylku!!raczej nie skorzystam z Twojej propozycji głodówki!! pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×