Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Nie wiem co się dzieje, nie mogę odświetlić ostatniej strony... Nawet nie wiem co napisałeś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje, nie mogę odświetlić ostatniej strony... Nawet nie wiem co napisałeś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, chyba już nie porozmawiamy.... :( Nie mogę otworzyć ostatniej strony... Nawet nie wiem, czy to przeczytasz... Jeżeli tak, to może wejdziesz na topik \"czy faceci lubią opiekować się kobietami \" . Tam nie mam problemów, a tu nie wiem co się dzieje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie mozna dostac do ostatniej strony to trzeba recznie zmienic ostatnia liczbe w adresie na o 10 wieksza albo o kika dziesiatak wieksza i tam isc. Witaj ja__. Tu mozana zawsze wejsc i sobie pogadac jezeli ktos akurat jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry Alu zero, oczywiscie mozesz dolaczyc, tylko ze tu cos pusto ostatnio wiec dolaczysz do zera obecnych. Ale mozesz napisac wszystko co Ci lezy na sercu i niedlugo dostaniesz odpowiedz od licznych czlonkin tego topiku i pewnie odemnie tez bo ja bardzo lubie gadac. Szczegolnie z paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu narazie siedze w zastepstwie mojego blizniaka, ktory poszedl cos wrzucic na ruszty, ale juz niedlugo powinien byc spowrotem i wtedy sobie wszystko przeczyta i odpowie cos sensownego. On jest ten madry w naszej rodzinie a ja to roznie... ale zato jestem pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nowy elf w towarzystwie..no no:) ciekawe jak to się rozwinie...cała elfia rodzinka pewnie wkrótce do nas zawita ludzie jesteście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżdżownica
Wcale nie pusto! ja jestem :( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych i stałych oraz tych co zamiast rozmawiać wolą tylko czytać... ;) Nie wiem , co się wczoraj stało.... może ktoś nie chciał byśmy sobie rozmawiali, a może tak miało być.... :) Zrobiło mi się smutno, na szczęście mój aniołek czuwał nade mną i zaraz przyjechali do mnie znajomi. Prawie na siłę zostałam zabrana z domu i wywieziona na łono natury... Właśnie weszłam do domu....najzwyczajniej w świecie uciekłam im...:P :P Jak znam życie , to wszyscy jeszcze śpią...;) Zastanawiam się , czy Ktoś jeszcze ze mną kiedyś porozmawia , zamiast tylko czytać... 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko
popatrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj !!!! Już wstałeś ? A ja myślałam, że jestem sama... :) ;) Znowu będziesz tylko patrzył ? A już miałam nadzieję.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną chyba naprawdę potrafi rozmawiać tylko mój aniołek...:( Ma anielską cierpliwość... Miłego dnia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - pytalas jakie elfy sa w milosci. Czy Ci moja odpowiedz wystarczyla (ta podczas zaburzenia z ostatnia strona) czy oczekojesz bardziej szczegolowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podpuszczaj mnie błagam.....;) Bo poproszę o bardziej szczegółową odpowiedź.... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - Ty chyba nie wiesz, ze elfy to istoty bez wstydu. To jeszcze jedna cecha co je rozni od czlowiekow. Elfy, w przeciwienstwie do czlowiekow, bardzo rzadko robia cos czego by sie musialy wstydzic wiec ta cecha u nich zanikla zupelnie jako niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym elfie, żeby i ludzie tacy byli. O ile piękniejsze byłoby życie... Może otwarcie potrafiliby mówić o swoich uczuciach , pragnieniach, tęsknotach.... Inne wartości miałyby dla nich znaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie, ze kiedys przyszla do naszej norki pewna dama z przeciwka z awantura, ze jej maz caly dzien siedzi w oknie z lornetka i oglada pania elfowa i ze wedlug tej damy pani elfowa powinna sie wstydzic i cos na siebie wlozyc nawet jak to nie jest w zwyczaju elfow bo inaczej to ta dama zawiadomi policje. Z jakiegos powodu dama pewnie uwazala, ze policja ukarze pania elfowa raczej niz meza tej damy a moze jej bylo wszystko jedno. Mimo, ze pani elfowa zupelnie nie ma sie czego wstydzic nie udalo nam sie o tym przekonac damy ale dowiedzielismy sie przy okazji, ze czlowieki sa dziwne i wstydza sie nawet jak nie maja czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta, o której mówisz sama powinna się wstydzić, ale własnej głupoty... Prawdziwy mężczyzna dostrzega piękno kobiecości i nie ma w tym nic niewłaściwego. To nie była oznaka wstydu , tylko zazdrości. Bezpodstawnej zapewne... chyba, że kobieta była zaniedbana... To, że jej mężczyzna podziwiał piękne zapewne kształty pani elfowej, nie jest przecież oznaką zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dama byla rzeczywiscie troche zaniedbana, prawdopodobnie miala zwyczaj dostarczac organizmowi wiecej kalorii niz mogl przetworzyc na energie. O pani elfowej natomiast nasz znajomy, ktory znal pania elfowa od szkoly wyrazil sie na jakiejs imprezie do drugiego, ktory ja wlasnie poznal: \"to byla najladniejsza dziewczyna w Lodzi\" czym strasznie panie elfowa wkurzyl i zaraz zapytala \"jakto byla?\" "No bo teraz przeciez nie mieszkasz w Lodzi", uratowal sie przed ciezkim podrapaniem nasz znajomy. Z jakiegos powodu pani elfowa ma zwyczaj drapania twarzy tych co ja wkurzaja. Wiec jak widzisz, elfy maja tez wady (lub mozna to nazwac "zbyt zywe" temperamenty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - wstyd u czlowiekow to zostal sztucznie rozdmuchany bo okazal sie dobrym narzedziem do wychowywania dzieci, ktore nie maja jeszcze wlasnego rozumu. Mowi sie dziecku \"to wstyd, zes to zrobilo\" i dziecko sie wstydzi nawet nie wiedzac co to slowo znaczy. Wystarczy, ze to czuje, bo czuje przy pomocy hormonow. Poniewaz u czlowiekow to i dorosli nie maja jeszcze wlasnego rozumu to tez sie \"wstydza\" az do konca zycia i nawet nie wiedza, ze to sposob w jaki spoleczenstwo i kultura trzyma je zachowujacymi sie jako tako przyzwoicie. U elfow do tego samego celu uzywa sie rozumu i serca. Ale oczywiscie do tego trzeba miec rozum i ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jesteś w błędzie... W pewnym sensie oczywiście, a mianowicie ludzie też mają rozum i serce... czasem tylko zbaczają z właściwej drogi i gubią się... Zastanawiam się kim w takim razie ja jestem...nie jestem elfem, a jednak uwielbiam kąpać się nago w jeziorze...zwłaszcza o zachodzie lub wschodzie słońca... 🌼 I teraz mam problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - moze tez jestes elfem tylko tego nie wiesz bo to trudno odroznic. Musisz sprawdzic czy kierujesz sie raczej rozumem i sercem, czy tylko wstydem, i tym ze Cie ktos moze przylapac na czyms czego sie bedziesz musiala wstydzic. Elfy nigdy nie robia rzeczy, ktorych by sie potem musialy wstydzic i dlatego wstyd im do niczego nie jest potrzebny. Czlowiekom tez nie jest potrzebny, tym co maja rozum i serce. Wtedy poprostu zachowuja sie tak jak elfy. Jak naprzyklad kiedy sie kapia nago. A kto to wogole wymyslil zeby sie kapac w ubraniu i potem chodzic w mokrych lachach? Chyba jakis zboczeniec. Mozna sobie przeciez od tego przeziebic nerki. Szczegolnie niebespieczne dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dzisiaj bardzo zmęczona i bardzo smutna, to sobie tylko popatrzę, poczytam. Ale witam Was i jestem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×