Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Gość bleeeeeeeeeee
mądry czy nie to co pisze to jeden wielki bełkot! to oczywiście opinia wyłącznie na podstawie tego co przeczytałem nie znam go i nie chcę znać koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie odezwal jeden z gentelmanow o ktorych wspomnialem. Dobrze miec zawsze zywy dowod, ze sie mowi prawde, bo niektorzy nie wierza ze prawda moze byc az taka dziwna. A Ty milli sie nie przejmuj bo to tak jak z ta karawana co idzie dalej. Moze jestes elf a moze dobry czlowiek. Wtedy to nie ma roznicy i mozesz sie nazywac jak chcesz. Elfy nie sa specjalnie przywiazane do nazw. Wazna jest dla nich tylko tresc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odezwe bo wpadam tu co pewien czas jak mam przerwe w uczeniu sie algebry liniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaliczyłeś egzaminu
i dlatego się uczysz? na wrzesień? okropność! A gdzie się uczysz? I czego dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że choć Ty jeszcze tu jesteś... :) Inni dziś pouciekali albo nie chcą ze mną rozmawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy już śpią ? A ja zrobiłam taki numer, że będę długo miała kaca moralnego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ...upiekłam dzisiaj ciasto, przyjęłam gości,byłam nad rzeką, gdzie objadłam się brzoskwiniami,wróciłam, zjadłam gigantyczną kolację, wykąpałam się, odpisałam na emalie i cóż...zawitałam tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu ostatnio ten kac moralny taki popularny? Nowa moda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - a co takiego zrobilas? Czy mozesz powiedziec czy takie straszne ze nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że jesteś elfie...może Ty dasz mi rozgrzeszenie...:( Zrobiłam coś strasznego...nie wiem co mnie napadło...a wiedziałam, że nie powinnam tego robić...:( To taka ciekawość i teraz źle się z tym czuję.... Ty wiesz co ja zrobiłam!!!!!! Poszłam na czat i o rany , co tam się dzieje .... To straszne i uciekłam...już nigdy tego nie zrobię, nie wiem po co tam poszłam... A teraz naprawdę źle się z tym czuję, bardzo źle...jak przestępca...:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 1977--> normalnie chce mi się płakać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie chce Ci się płakać z jakiego konkretnie powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jestem taka głupia i już się popłakałam...nie wiem co we mnie wstąpiło... Naprawdę.... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie --> chodzi o to, że poszłam na czat...tam nie chodzą normalni ludzie i tacy co się szanują...ja nie wiem co we mnie wstąpiło...:( Wam wyda się to śmieszne, a ja czuje się źle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak nie spałam, pójdę spac za chwilę. Kto płacze i dla czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam głupia od razu, nie rycz tylko powiedz co się stało milli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęli mnie zaczepiać i opowiadać takie rzeczy....a ja uciekłam i teraz źle się z tym czuję... Ja chyba jestem z innej planety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weszła na czat i się zaczaciła :D Sorry, jestem niewyspana i moge głupio gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uciekłaś, to chyba nie zrobili Ci krzywdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to witam wszystkich nocników :D Na maile pewnie odpowiem w dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz jakie to uczucie? Jestem dorosła, chyba nawet starsza od Was...poza elfem , oczywiście... i nie mieści się to w mojej głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×