Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość Kummeik
Ja mam 41 i okropnie mi się nie podoba, gdy zalożę rurki (innych nie nosze) i do tego normalne buty, bo wygladaja jakby mialy przynajmniej metr dlugosci :(:( jakie buty? moze ma ktos jakies konkretne modele? i eleganckie i takie na codzien? :) Pozdrawiam Płetwalki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marletina
Witam, Kieruje swoja wypowiedz do kobiet o rozmiarze buta 41. Osobiscie preferuje bardzo elegancki styl ubioru i prawie zawsze nosze wysokie szpilki. Jesli rowniez macie takie upodobania to serdecznie polecam buty z River Island i PrimaMody. Ceny nie naleza do najnizszych ale za jakosc warto zasami zaplacic. Mam rowniez rozmiar 41 ( 27cm) i przez wiele lat zrozpaczona podobnie jak wiekszosc z Was szukalam sklepu z odpowiednia numeracja. Buty sa dobrze wyprofilowane, wygodne i wytrzymale. Mam nadzieje, ze moja podpowiedz bedzie pomocna i rowniesz jestem bede wdzieczna za namiary na inne sprawdzone sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1984
jak czytam że ktoś ma rozmiar 39- 40 to zaczyna mi się krew gotować!! A ja co mam 44 - 45 to co mam powiedzieć??!! A najgorsze że mam 179 cm a stopa wygląda jak płetwa :( w Daishmanie znalazłam kiedyś nawet ładne buty, ale oczywiście to było nie w Polsce a tutaj nic nie mogę znaleźć żeby dobrze leżało. Parę dni temu zamówiłam buty na pewnej stronce chwilowo jedyny minus że muszę czekać jeszcze do poniedziałku bo niby są sprowadzane z obcych krajów. ja tylko mam nadzieje że będą pasowały!! http://www.andypola.pl/tienda-a/AM239CHAROLNEGRO/ficha/Salonowe-Lakierowane-Czarne-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunda
ja korzystałam a andypoli, mam kilka par butów od nich...na pewno trzeba sprawdzać jaki dany fason ma numerację bo długość w każdym bucie inna...ja mam od nich buty od 43-45. Poza tym są fasony bardziej i mniej udane. Jeśli chodzi o niektóre balerinki to materiał tak sztywny że jak dla mnie to sie nie da chodzić, ale kozaki zamszowe np albo za koturnie pantofelki też zamszowe są bardzo fajne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz
zapraszam mam duza ilosc butow od38-44 meil bukmacher96@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adita1988
wiem co czujecie podczas kupowania butów bo sama nosze rozmiar buta 40-41 i czesto jest tak ze 41 jest dla mnei za male. Ostatnio szukalam jakichs fajnych niskich butow zeby móc zalozyc je do sukienki kupilam sobie przez allegro baletki na niskim obcasiku w rozmiarze 41 i okazalo sie ze sa ciut za duze i nie bede w nich chodzila. Może ktoras z WAS by chciala je ode mnie odkupic? podam linka: http://allegro.pl/szare-balerinki-na-3cm-obcasiku-rozmiar-41-i1996124651.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eo
ja mam 173 i rozmiar buta 40-41. czytając to, co piszecie widzę, że nie mam aż tak źle, ale i tak bardzo nie lubię moich stóp, uważam, że są bardzo niekobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania skórzane 9 skóra naturalna ) lakierowane kozaczki rozm 42.5-43 rozm ( długość wkładki wewnętrznej to 29 cm ).Obcas to 3cm.Ręcznie szyte, ocieplane misiem, na tęższą łydkę. FILIPCZYK z paragonem i rokiem gwarancji. Cena to 330 pln. Po zdj oraz dokładne wymiary i więcej info zapraszam na email : monika.domagala@gmail.com lub na allegro znajdź mnie jako monika_domagalaa Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parciara
Po prostu zamawiajcie buty na wymiar. Np. oni takie projektują - http://www.unibut.net/ Mogę po sobie powiedzieć, że tylko takie buty będą rzeczywiście wygodne. Inaczej się nie da kupić naprawdę dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don't understand
Mnie denerwuje prostactwo ludzi, którzy zwracają uwagę "ale duża stopa". Bez przesady. Ja mam akurat 40, a też jestem wysoka i tu a propos wzrostu (w granicach 169-173) też słyszę jakieś przytyki. Nie wiem o co takim ludziom chodzi. Czy to kurduple mają kompleksy czy co... wkurza mnie to. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELLENAA
Przykre to ale problem z dużą stopą mam od zawsze. Czytam komentarze i jak widzę że czasem znajdzie się osoba z ironicznym uśmiechem na widok dużej stopy, to myślę że mój problem to nic w porównaniu z problemem " Tej osóbki" która ma małą bądź w zgrabną nóżkę ale brak rozumu. Odnośnie sprzedawcy który podał komentarz "kajaków nie produkujemy" jest skończonym ciemniakiem. Nauczmy się tolerować wszystkie rozmiary bo żyć trzeba i w czymś chodzić trzeba. Producenci też niech pomyślą o dużych rozmiarach i różnych fasonach, z pewnością będą mieli więcej utargu bo przecież o to chodzi. Szpilki na obcasie 6 cm w rozmiarze 43-44 też się sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Znam ten problem bo mam stopę 42 - nie da się butów kupić. Ale mam do sprzedania przepiękne buty skórzane-lakierowane z firmy Lacoste. To mokasyny na koturnie 8cm. Rozmiar 41-42. Całkowicie nowe, przepiękne. Może któraś z Was jest zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku , Wy piszecie że macie rozmiar 41 i że to jest " duża stopa" (?). Ja mam 185 wzrostu i 44 rozmiar buta i żyje :) :) Kupuje buty na allegro lub tak jak piszecie w Deichmanie .Teraz jak myślicie "jezu jakie ona musi mieć gigantyczne stopy to wyobraźcie Sobie dziewczyne 185 i 37 bucik :D powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 156 i 38,5 rozmiar nogi mam12 i strasznie chude nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 156 i 38,5 rozmiar nogi mam12 i strasznie chude nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 24 lata 174 cm wzrostu i stope 26 cm, najgorsze, że mam strasznie wąską w najszerszym miejscu tylko 7,5cm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, byłam ostatnio w kinie i widziałam reklamę nowego sklepu z dużymi rozmiarami dla kobiet, niby do 45 rozmiaru:) na grunwaldzkiej 60 w Poznaniu:D otwierają pod koniec stycznia i ja na pewno tam zajrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon111
Ja mam rozmiar buta 51 i znalezienie butów graniczy z cudem. Najczęściej szukam czegoś na all. Ostatnio trafiłem na http://1but.pl/tag/buty,duze,rozmiary i widziałem, że mają sporo fajnych butów w moim rozmiarze. Kupię jedną parę na próbę. Jak dobrze się spiszą to zamówię kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autre Poznań
Witam wszystkich, zapraszam bardzo serdecznie do nowo otwartego salonu obuwniczego Autre na ulicy Grunwaldzkiej 60 w Poznaniu. Duży wybór damskich butów w dużych rozmiarach ( numery aż 45 ) z możliwością zamówienia danego buta z katalogu w dowolnym rozmiarze. Dobre ceny i rewelacyjne wzory :)) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam kobiety o dużych stopach jest co pieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro24
Moja laska ma stopy 41, na początku byłem przerażony, ale jak mi footjob zrobiła, to nie wyobrażam sobie mniejszych .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plague003
Ja mam 20 lat i stopę 34 i PÓŁ, więc też ciężko mi znaleźć buty. Ale komicznie to nie wygląda, bo jestem dość drobna, ważę 39 kilo przy wzroście 155.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123456
Tez mam duża stopę , niedługo chciałabym pojechać na wycieczkę gdzie będzie potrzebny numer buta i trochę się boje tego pytania. Pewnie odpowiecie żebym nie jechała ale ja chce bardzo. A wracając do dużych stop to wsumie się tym nie przejmuje , dużo osób tak mówi, ale tak naprawdę każdego to w głębi serca boli nawet mnie. Jestem jeszcze młoda dlatego mam nadzieje ze z czasem mi się wyrówna ta stopa i będę miała mniejsza. Dużo kobiet ma ze w wieku np.14 lat mają rozmiar buta 41 a w wieku 21 mają rozmiar buta no.39. Mam taką nadzieję że mi się zmniejszy ta stopa , wy też miejcie taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PŁETWA
Witam długosc to jedno a szerokosc to jest masakra ja mam dł24,5 a szerokosc 11,3 macie szerszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przy wzroście 174cm numer buta 41 to dużo? Mam 16 lat jestem dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia881
Tutaj https://www.butyotmet.pl/buty-meskie-duze-rozmiary są dostępne buty męskie duże rozmiary . Jeśli wasz facet ma naprawdę sporą stopę, to uważam, że warto tam robić zakupy. Sklep posiada bowiem obuwie skórzane wysokiej jakości, ale w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam dosc duze stopy 42(kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×