Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

no witam :) już jestem mam nadzieję, że na dłużej troszkę... - u mnie będzie autobus nawet jeśli goście przyjadą samochodami - i nie zostawią ich pod kościołem tylko na parkingu :P (goście sami tak chcą) jeśli chodzi o usadzanie... jak kto chce, tak jest dyplomatyczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko, coś ostatnio tutaj puściutko nie? Może wszyscy już wolą działać a nie pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no puściutko :) ale ja byłam i w sobotę i w niedzielkę - neistety w sobotę już Cię nie złapałam :( przyjechałam po 13... jak się w ogóle masz?? lepiej się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już lepiej, kac minął a grypa tez mnie nie wzięła(na razie:P) Chciałam dziś iść kupić z dziubkiem garniturek ale niestety oszczędności w tym miesiącu na to nie pozwoiły:( Musimy poczekać do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem coś na temat brakujących pieniążków :( ale będzie dobrze - na razie jeszcze nie kupujemy póki co nic (ubranka), bo wciąż oszczędzamy na garnitur, na suknię mama mi da ;) ja źle się czuję bo ma @ - wiesz co ;) już drugi raz w tym miesiącu :( nie wiem dlaczego nigdy tak nie miałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dziwne, ale na pewno wszystko będzie ok. Ja w te dni normalnie skręcam się z bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuję prawie nic - no oprócz zdenerwowania (gderam wtedy jak najęta) :P zobaczymy, jak coś pojdę do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że jednak pójdziemy po ten garniturek:) Najwyżej za tydzień pieniądze nam się zwrócą. jestem okropnie niecierpliwa niestety mimo, że do slubu jeszcze tyle..... czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki !!! Internet mi nie dziala :( Buuuuuuuuuuuuu! :( Ale cos chyba pisalyscie o busach i o usadzaniu przy stole? Ja bede gosci rozsadzac, bo jak mi 160 osobowy tłum wlezie na sale, to potem sie okaze ze czesc osób nie bedzie miec miejsca kolo swoich znajomych, ale no ciotka helka koło mojej kolezanki :P hihihi ale by bylo :) Winietki bede robic sama, bo chce proste, zwykle, biale lub ecru, bez zadnych zdobien, za to zlotymi literami wypisane :) Pokazywalam mojej mamie te zaproszenia, ktore mi sie nawet podobają i powiedziala zebym zamowila ... Wam sie chyba nie spodobaly, bo zescie taktownie ominely temat :P Ale rozumiem, gusta sa rozne :) Mam jeszcze 1 pomysl na zaproszenia: kupie ladny papier czerpany, wydrukuje w domu tresc zaproszen, zwine w rulon i obwiaże wstażką lub rafią i na koncu przymocuje pieczec lakowa :P Mysle ze takie troszke staropolskie beda mi pasowaly do karczmy ? Jak myslicie? To bedzie cos na wzor tego, ale ladniejszemam nadzieje :P http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66108355 - to link do tych zwijanych zaproszen - moje maja byc ladniejsze i tekst ma byc taki o teatrze... a to te ktore wam sie niespecjalnie spodobaly :P http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65678627 Powiedzcie, który pomysł lepszy i prosze o szczere opinie, nawet jak sie wam nie podobaja... Bo chce zeby sie spodobaly gosciom, a wiem ze mają rozne gusta ...Wiec naprawde zalezy mi na szczerych opiniach !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daglezjo! Mi podobają się oba zaproszenia, ale w tych drugich nie jest pokazane co jest w środku.Te zwijane w rulon są świetne, a czy takie listonosz też roznosi czy bedziesz sama je dostarczac? Obie bardzo pasuja do karczmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry teraz zobaczyłam, że jest pokazany środek w tym drugim. Ale po bliższym przyjżeniu się podobają mi się te zwijane w rulon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo ten tekst jest świetny!!! Naprawdę mi się podoba!Pierwszy raz coś takiego czytam i naprawdę dla mnie extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie domenka ze ci sie podoba... Bo gdybym wybrala zaproszenie w rulonie to chcialabym ten text - myslisz ze pasuje ? czy wybrac jakis starodawny? ale ten z teatrem mi sie najbardziej podoba :) Te zaproszenia z rulonem latwo jest chyba zrobic, bo tylko kupie papier, wydrukuje, najtrudniejsza bedzie pieczec :( ale moze sobie poradze :) I taniutko mnie wyjda, bo kartka ładnego papieru na allegro kosztuje niecałe 80 groszy :)A mysle ze w hutrtowni z papierami czerpanymi taniej kupie :) Nie wiem ile lak do pieczeci, ale chyba nie wyjdzie duzo ... I jeszcze marzy mi sie zamowic gdzies pieczec do tego laku z wygrawerowanymi naszymi imionami i z datą slubu :) Ale to nie wiem czy zrealizuje... Jeszcze nie wiem czy ten pomysl, moj misiek jest za tym pierwszym... a ja chyba za drugim( rulon )... ech nie wiem co wybrac... Trzeci pomysl to ze zdjeciam , ale nie wiem jak sie zabrac do tego... A rozdawac bede osobiście - chyba tylko do warszawy jedno wyslemy... Mozna kupic podobno taka kopertr tube, ale droga, wiec nie bedziemy kupwac tylko po prostu zlozymy normalnie... Hihihi :P Fajnie bedziemy wyglądac z rulonami w ilosci 160 sztuk :P chyba w pudelku bedziemy je nosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo --> extra ten pomysł z rulonami i wierszykiem o teatrze - świetny!!!!!!!!!!! mogę ukraść wierszyk?? no poprostu jestem napalona nań ;) i chyba też zdecyduję się na rulon (jest fajniejszy niż ze zdjęciem)!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczko ty odgapiaczu :P :P :P :) :) :) :D :D :D No mi tez odpadlo chyba zdjecie, bo nie znam sie na obrobce i programach graficznych, nie wiem jak w domu to wyjdzie... Mam nadzieje ze na domowej drukarce fajnie wyjdzie nadruk... Mialam jeszcze 1 pomysl a mianowicie http://www.kaligrafia.com.pl/ ale nie wypali bo strasznie drogo wyjdzie ( 10 gr za literke ) , ale wybiore podobna czcionke ... albo dam 1 do napisania a reszte skseruje ( tylko na dobrym ksero ) Myslicie ze wyjdzie ? Swieczko a masz jakis pomysl w zwiazku z rulonami :P ktpry bym mogla odgapic :P :) zastanawiam sie jeszcze nad wyborem papieru - jedno wiem musi byc piekny :) I nie wiem czym zwiazac czy rafia ( tą sloma ) czy wstażką ????? A skad wziąść pieczen do laku ???????? bo lak to wiem skad - po 3 zl na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo --> ja dopiero od Ciebie podłapałam pomysł (obgapiłam ;)??) i będę się orientowała, najlepiej owinąć rafią (?) wg mnie - a co do laku :( hmmm drogi ten lak... jak pokombinuję i znajdę coś ciekawego dam znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy drogi? 3 zl... ale inna sprawa ze nie wiem na ile pieczeci starcza??? A do tego bede chciala wydrukowac winietki z tego samego papieru co zaproszenie i np tak jak mówilam złote napisy ( albo czarne ) i moze jeszcze wydrukuje zawieszki na wodke, bo te na allegro mi sie nie podobają... a etykiet ie chce... i zawieszic te etykietki na tej rafi ( czy jak to sie odmienia ) ...a te zlote napisy to nie wiem jak zrobie bo na drukarce sie nieda( ale cos wykombinije, sapewnie jakies specjaknedlugopisy czy pisaki i no nazwiska nasze poprawie lekko na zloto zeby sie fajnie mienily :) ale to jeszcze nie wiem... kurdeja sie uczyc powinnam, a nie nad zaproszeniami myslec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) Ja nie mogłabym zrobić takich fajnych zaproszeń bo nie mam dobrej drukarki:( Zresztą już kupiłam i też mi się podobają:) A na wódkę mam naklejki z wierszykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam wczoraj książkę kucharską:P Z przesyłką płaciłam 48zł. Jest w niej 1001 przepisów. normalnie ona kosztuje ok. 90zł:) także się opłaciło a ja chyba odkrywam powoli nową pasję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) już jestem... daglezjo --> ja chyba źle zrozumiałam myślałam, że jeden lak na jedno zaproszenie, oj chyba nie doczytałam :) domenko --> no ja lubię gotować, ale mój mordek jest 10000 razy leprzy i wczoraj zrobił nam kolacyjkę fondue serowe i mięsne - mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak cicho ????????? kaca ma :( :( :( oj straszne :( zaraz sie bede na zajęcia zberac :( ale mi sie nie chce :( swieczka - 3zl to za caly lak ale nie wiem na ile on starcza, można kupic tez gotowe pieczatki ale za 2,50 wiec sie nie opłaca :( gdzie znalezc pieczec do laku? w sklepach z pieczatkami, czy w papierniczych ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że w sklepie z pieczatkami - no i można zamówić taką jaką się chce - supcio ten pomysł - a co do wierszyka (przedstawienie teatralne) bardzo się spodobał mojejmu mordkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×