Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Dziewczyny nie wiecie ile kosztuje szminka Max Factror Lip Finity? Słyszałam, że jest bardzo wytrzymała. Ja kupiłam wczoraj taką zwykłą za 4 zł ale nawet kolor mi się za bardzo nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam pojecia, mam małe usta i nawet ich nie maluję - ostatnio kupiłam (trwały, odnawiający się) błyszczyk do ust - ale owszem odnawia się ale tylko przez pierwsze 3 godziny ;) a co do pożyczonego i starego... hmm licze na moje kochane koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka - ale wiesz co wyprobuj lepiej szminke trwala na swoich ustach zanim kupisz... one strasznie wysuszaja , mialam kiedys tego probke i pomalowalam sie, na ustachzrobila sie skorupa, taka maska sie zrobila a potem nie moglam tego niczym zmyc, zeby nie wygladalo na maske... moze kup normalna szminke, tylko lepszej marki, taka która bedziesz mogla co jakis czas zetrzec chusteczka i nalozyc nowa warstwe, aby wygladala swiezo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko, dzieki za rady. Ja nie używam szminek, jedynie jak jakaś okazja, ale zawsze szybko mi schodziły zwłaszcza, że będzie też \"gorzko\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - ja nie umiem się za bardzo malować i zawsze mi się twarz świeci :( więc jedyne wyjście to wizażystka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam kobitki słychać u Was ?? :D Jutro mamy spotkanie z teściami ;) Trzymajcie za mnie kciuki, oby wszystko się udało i nie było sztywno oraz milcząco, bo tego się najbardziej obawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sun!Oj nie martw się na pewno nie będzie sztywno i wszystko się uda!Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Sun a znacie się?? wasi rodzice się widzieli wcześniej?? i nie martw się - będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie ładnie słonko świeci:) A to już październik!!! Ale wieczory i poranki są zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tym problem, że jeszcze się nie znją i nawet nie wiedzą jak wyglądają :O jutro pierwszy raz ;) Dlatego nie wiem nawet czy znajdą wspólny język, moja mama już jest przejęta :) U mnie też ślonko pięknie świeci.....to dodaje człowiekowi dużo energi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na pewno przypadną sobie do gustu skoro ich dzieci sobie przypadły:)Na prawdę nie ma co się przejmować. Uda się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun niczym się martw, będzie ok - w koncu pobieracie się i to jest najważniejsze- że Wy się kochacie :) u mnie też pięknie :P mam ochotę spadac stąd - zaraz tak zrobię a co!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym najchętniej uciekła ale nie mogę:( A słonko za oknem swieci:( a ja tu się kiszę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dwa miesiące przed, żeby goście mieli miesiąc na zastanowienie się, no i odpowiedź - na miesiąc przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej umieram :( gardlo mi zaraz wypali :( buuuuu!!! :( płukam sola, babka w aptece mi coldrex dala ( a mowilam cos mocnego, a ona chyba zrozumiala taniego )i nie pomaga:(:(:(:((:(: i kupilam syrop ( taki fajny, bo gesty i lagodzi moje gardziolko ) ale w ciagu godziny wypilam pół :) ide wstawic pranie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj współczucia, wiem jak to jest, bo często mam anginę:( A woda i sól fujjjjjjjjjjjjj, wolę tabletki, zazwyczaj mi dawała Sebidin Plus. A syropu chyba nie mozna tak dużo pić co??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam zaproszenie od kuzynki w styczniu, a ślub brała w sierpniu. Od kuzyna zaprosznie dostałam pod koniec listopada, ślub miał w czerwcu. Ja chyba też będę roznosić w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! To Sun szybciutko dostawałaś zaproszenia aż 7 miesięcy na przód!!!!! Ja bym tak szybko nie roznosiła bo jakby coś broń Boże nie wypaliło to musiałabym odkręcać wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co miałoby nie wypalić ?? Jak masz datę w Kościele i salę zarezerwowaną, ja nie biore takiej ewntualności pod uwagę. Też myślałam, że na 3 miesiące przed, ale rodzinka stwierdziła, że to za póżno, moja koleżanka powiedziała, że kiedys równiez dostała zaproszenie o wiele wczesniej. To dla znajomych i rodziny jest wygodniej, bo mają więcej czasu na przygotowanie. Moja babcia jak jej powiedziałam to się trochę oburzyła, bo stwierdziła, że juz jej póżno powiedziałam, a ślub mam aktualnie za 8 miesięcy :O Dla niektórych wczesnie, dla innych jest to za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się tego Sun, że nie zdązymy zebrać pieniędzy na to wesele, ale wtedy chyba jednak zdecydowalibysmy się na kredyt, bo ile można odkładać tę uroczystość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×