Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj swieczko ja też:( normalnie ta praca wogóle mi nieodpowiada a zwłaszcza szefostwo:(normalnie bym je rozstrzelała, ale się cieszę, ż enie mam ich tak na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) zaraz wychodzę... to znaczy o 17:00, bo o 18:00 ta rozmowa ;) i muszę dotrzeć na czas... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świeczko za godzinkę wychodzisz, jak ja! Życzę ci abyś dostała tą pracę(o ile chcesz);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ten mój czas do ślubu chyba stoi w miejscu:( I co najgorsze jest najdłuższy z was wszystkich:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie:):):) Czas do ślubu minie zanim sie obejrzysz:P:P:P:P:PI już będzie po:):):) Cierpliwości. Ja to jakos się boję,że to tak szybko mija,a my mamy tak mało rzeczy pozałatwianych:( Bedzie dobrze-głowa do góry:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta! Na 1 programie byl albo jeszcze jest program dla ciebie - o rozmwach kwalifikacyjnych :) Wiecie co bo az mna zatrzęsło !!! Slyszałam własnie w telewizji, ze 2 pielegniarki z jakiegos szpitalu, z odzdziału dla noworodków w inkubatorach wyciagały wczesniaki 1 kilogramowe, podrzucaly, wkladaly sobie do kieszeni fartucha i robily im zdjęcia !!! Wczesnaki te urodzily sie ważżac 0,5 kg, nia mialy jeszcze wykształconych płuc i innych organów ... ja nie wiem jak one to mogły robic, przeciez wiadzaialy ze grozi to nawet smierci i tak maluszek sie strasznie męczy :(:(:( sprawa wydala sie bo oddaly zdjecia do wywolania i ten kto wywolywal dal znac policji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się skóra zjerzyła jak to przeczytałam.Boże jak tak można!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie są bez serca:(:(:(:(:( Biedne dzieciaczki:):):) Na miejscu ich rodziców to nie wiem,bo bym zrobiła!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pomijajac to, co zrbily i ze krzywdzily i tak biedne dziecko, to jaki mialy w tym cel, no bo po cos to robily - dla zabawy ? Brawo dla tego kto wywolywal tez zdjecia, ze zareagowal :):):) Tylko pytanie, co jeszcze robily, a sie nie wydało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:):):) I jak przeczytałam w artykule chciały mieć zdjęcia na pamiątkę:(:(:(:( To jakiś koszmar!!!!!!!!!!! Tacy ludzie nie powinni pracować wśród chorych,zwłaszcza wśród dzieci!!!!!!!!!! Powinny za to iść do więzienia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, miałam zaległości w czytaniu. Jeśli chodzi o te pielęgniarki, to te jest szpital z moich okolic :O Zresztą miał bardzo dobrą opinię, która pewnie teraz się zmieni. Cieszę się, że ten fotograf wywołując zdjęcia zgłosił ten fakt do gazety inaczje sprawa nie zobaczyłaby światła dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kupiliśmy wczoraj garnitur dziubkowi. Czarny klasyczny, ale dodatkowo kupiliśmy złotą(kremową) kamizelkę z takim samym musznikiem(wygląda jak krawat tylko ładniej) i butonierką. Koszulę kupiliśmy białą w delikatne wzorki. Za całość płacilismy 590zł. Facet zjechał nam z 730zł, także duża promocja.:) No i też dał pokrowiec gratis.I mówił też, że widział identyczne komplety za 3000zł.Dziś kupimy mu buty i w tym tygodniu obrączki:) Świeczko jak tam rozowa kwalifikacyjna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej domenka ! Ciesze sie, że kupiliście juz garnitur ! Niedrogo was wyszło ! I fajny kolor - ja tez bardzo chcialabym czarny :) Tylko, że moja mama twierdzi ze w czarnym bedzie wygladal jak kelner :( Ale mi sie tez czarne podobają - bardzo :):):) Tylko ja chcialabym do kamizelke i musznik srebrna, bo do białej sukni.... Swieczko jak tam po rozmowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten facet pokazywał nam też srebro ale nie bardzo mi sie podobało i gdy spytał o kolor mojej sukni to właśnie zaproponował kremowo-złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) no... na rozmowie było bardzo fajnie, mili młodzi ludzie, firma wchodzi na rynek polski z innowacyjnym pomysłem - praca bardzo ciekawa i przyjemna, samochód służbowy, ale... oni są początkujący i nie wiem czy kwaota jaką podałam nie jest za duża jak dla nich, bo zapytali się dlaczego zmieniam pracę :) ale odpowiedziłam satysfakcjonująco o pan powiedział, że na pewno będzie mi się u nich podobało - odezwą się do piątku, bo mieli 200 kandydatów - a jak znam życie wybiorą kogoś o podobnych kwalifikacjach, za mniejszą kwotę :( a ja nie chcę zmieniać na te same warunki albo odrobinę lepsze... no nie ma co uprzedzać - zobaczymy (ale przyznam szczerze, że wątpię by się zdecydowali na mnie - oni dopiero wchodzą z tym interesem)... O pielęgniarkach - brak słów...:o dziewczynki dziękuję, że trzymałyście za mnie kciuki tak jak ja przejmujecie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie świeczko, że było miło.A nóż może się uda! Myśl pozytywnie! Ja trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki domenko - zobaczymy :) na pewno nie omieszkam Was kochane poinformować ;) obrączki - bardzo ciekawe, przyznam że nie bardzo lubię wzorki, ale te są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja uwielbiam wzorki:) I mój dziubek też:) Świeczko to czekamy na informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, najważniejsze by Wam się podobały :) super, że macie juz niemal wszystko... u mnie jakiś zastój się zrobił :( muszę ruszyć z miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×