Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

daglezjo - ja mam telefon od kemrzysty, który bierze 550zł i ciągle się waham, bo wydaję mi się, że to strasznie tanio i nie wiem czy jest to jakoś proporcjonalne do jakości, jeszcze nie dzwoniłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYMIARKA PRZELOZONA !!! Ciesze sie strasznie !!! Mam sie zjawic w kwietniu dokladnie ustalic termin przymiarki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć daglezjo! Fajnie, że ci przełożyli termin;) Mój znajomy kamerzysta będzie kamerował ok. 11 godzin z przerwami ale oczywiście wszystkiego nie będzie na kasecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetnie, że się udało daglezjo, ja 20 grudnia idę na przymiarkę i przypuszczam, że w styczniu już będę miała suknie. Nie obawiam się tego czy schudnę, tak czy owak chyba nie zrobi to za wiele różnicy, mam suknię jednoczęścioą, więc z tyłka mi nic nie zleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun moja już wisi pół roku i nie zmieniła koloru. Słyszałam też, że dobrze przykryc ją pościelą i na to worek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja sie boje zxe mi zmieni kolor, bo wy przynajmniej wiecie w jakich warunkach bedzie ta suknia, natomiast ja nie mam pojeci- w jakims magazynie podobno, a to nie brzmi zbyt dobrze:( No ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie, przynajmniej bede miec dopasowana :):):) zimno!!!!! chyba zaczne grzac !!! I spadam sie uczyc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to się cieszę domenko, że nie będę sama, której suknia będzie wisiała w szafie tyle czasu :O Ty masz przykrytą prześcieradłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do videorejestracji, faktycznie 550zł + 50 zł za dojazd na płycie DVD ,do tego będzie robił zdjęcia i wszystkie nam da na płycie CD gratis, jak będziemy chcieli to sobie wywołamy. Brzmi zachęcająco, cena niewielka, umówiłam się z nim, że zadzwonie do niego i przyjedziemy w jakiś dniu pooglądać co ma do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam przykrytej, ale mam zamiar to zrobić, bo mi mama doradziła.Daglezjo oni muszą ci ją dać w najlepszym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun - jak to bedzie tez robił zdjecia ? jezeli moge cos poradzic, to sie dopytaj czy to bedzie ta sama osoba filmowala i robila zdjecia - bo juz slyszalam o takich przypadkach - jedną reka filmował a drugą cykał zdjecia, nawiasem mówiac na pstrykawce :( chociaz z drugiej strony te zdjecia to za darmo, skoro za calosc 550 zł :) i ogladnij koniecznie kasete - bo ja ostatnio ogladalam taka jedną i okazalo sie ze nic na niej nie widac - ale NAPRAWDE NIC !!!! Przyjecie było na zewnatrz, i nie bylo widac twarzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo dlatego jedziemy zobaczyć jak to wygląda, powiedział również, że da nam zobaczyć jak wyglądają te zdjęcia, które robi. Teraz często jest tak, że kamaerują i robią do tego zdjęcia. Moja koleżanka na ślubie też tak miała, tyle że tamten życzył sobie 700zł. Nasz powiedział, że on nie przeywa kamerowania, wtedy gdy pstryka zdjęcia, dodał, że nie są to oczywiście zdj. profesjonalne dlatego daje nam je gratis. Więc niczego nie tracimi, zobaczymy, musze jeszcze dogadać się z moim skarbem kiedy będzie miał czas to tam pojedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy też robi zdjęcia i kameruje;)Chce 600zł razem z plenerem:) Także myślę, że tez niedużo. jednak też chcę zobaczyć jak on robi kasety, bo jednak w ciemno to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem, mam dziś lenia chyba i to takiego wielkiego.... Czyżby jesienne przesilenie ?? Za oknem szaro, smutno, liście opadają.... A ja wychodzę z domu za godzinę i idę do spowiedzi,bo dawno nie byłam i jakoś dziwnie się czuję.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem, mam dziś lenia chyba i to takiego wielkiego.... Czyżby jesienne przesilenie ?? Za oknem szaro, smutno, liście opadają.... A ja wychodzę z domu za godzinę i idę do spowiedzi,bo dawno nie byłam i jakoś dziwnie się czuję.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun ja też dawno nie byłam ale nie lubię się wyspowiadać, może dlatego, że raz ksiądz się na mnie darł na cały kościół a byłam jeszcze małym dzieckiem.I to dlatego, że powiedziałam, że nie byłam w kościele na mszy.Uraz z dzieciństwa:O U mnie też szaro, ponuro i chce się spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nic nie chcę, nigdzie chyba dziś nie pójdę mam ogromniastego lenia, a jak patrzę na tą pogodę to już w ogóle... :O Coś dzisiaj świeczki nie widać, może jest zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i ziewam normalnie nudaaaaaaaaaaa a do tego ta straszna pogoooooda:( Od tego siedzenia już mnie kręgosłup boli:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jest dzis na spotkaniu w sprawie tej drugiej pracy??? Mieli zadzwonić w piątek, może wieczoram??? Ale to by się pewnie pochwaliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już liczę minuty aż stąd wyjdę, bo normalnie zaraz usnę:( ja ci zazdroszczę, że siedzisz sobie w domku. Jak by mi się przydał taki dłuższy urlop.....Mmmm, marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co siedzą w domku, tak naprawdę by nie chcieli, a Ci nie siedzą chcą. Zawsze jest na odwrót, to tak jak z włosami te co mają kręcone, chciałyby mieć proste, a te co mają proste chcą mieć kręcone ( ja należę do tych drugich) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×