Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Mam nadzieję, że zdam, bo to już następny rok do nauki dochodzi:( Oj mam nadziję, że się uda ale mam czarne myśli:( Nic mi się w tej szkole nie układa:( Wiecznie jakieś nerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje daglezjo :) trzymam za Ciebie kciuki domenko :) a ja mam zdjęte szwy i powoli będzie się goiło :) no i co najważniejsze do wesela się zagoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę się dowiedziałam, ze muszę do piątku napisać rozdział pracy licencjackiej. Facet wogóle nic nie tłumaczył jak to zrobić i temat też muszę sama wymyśleć:( A ja wogóle nie wiem za co się zabrać:(:(:( Pewnie tego nie napiszę. A wogóle to nie mam wogóle pomysłu na temat z marketingu:(Chyba będę ryczeć😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daglezjo ja na twoim miejscu bym skakała do nieba z radości ale niestety jeszcze nie mam powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, a ja jakos tak mam w miarę pogodny nastrój :) nie martwcie się tydzień minie szybciutko :) pomogłabym Tobie domenko, ale nie wiem jak... ja pisałam z pracę o procedury uproszczonej - forma odprawy celnej w Polsce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, mam koleżankę (siedzi obok), jej pracy tytuł brzmiał tak: Koncepcje przystąpienia Polski do europejskiej unii gospodarczo monetarnej w swietle teorii - jak chcesz to prześlę Ci jutro fragmenty tak żebyś mogła zobaczyć co i jak :) ale nie wiem czy to na temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Świeczko, ale wiesz co to chyba nie do marketingu:( Ja muszę pisać coś o reklamie, sprzedaży itp.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny {kwiatek] :) Widzę, że tamt przewodni to praca licencjacak, wiesz domenko bardzo mnie to dołuję, boja też muszę napisać pierwszy rozdział baaa mało tego ja powinnam już dawno mieć go napisany !! :O Niestety nie potrafię się za to zabrać, a o tyle jestem w gorszej sytuacji, że obronę mam w lutym :O Też musiałam sama temat wymyśleć, mimo iż nie pracuję w zawodzie i mówiłam tej kobiecie, że jest mi trudno samej coś wymyśleć> Poszukałam w internecie i znalazłam temat, kótry mi trochę moja promotorka zmodyfikował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun ja nie wiem jak się do tego wogóle zabrać:( teraz żałuję, że wybrałam tego promotora:( Inni dostali plan, wszystko im powiedział jak pisać a ten nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie to samo domenko, zły traf, inne grupy piszą już trzeci rozdział, a MY..........ehhh szkoda gadać, a boję się, że nie zdąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszę, że mam już to za sobą :) ale ok - domenko przyniosę Ci jutro (mam nadzieję) i wyślę coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Sun też się bardzo boję, że nie zdążę:( Zresztą myślę, że do piątku i tak nie zdążę:( Już mnie wkurza ta szkoła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście dziewczyny! Jedno z wcześniaków ze zdjęć z tymi pielęgniarkami zmarło!!!:(Boże jakbym była matką dziciątka to chyba bym zwariowała!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Dziś u mnie nawet słoneczko świeci ale i tak ciągle mnie głowa boli.Może przez te ciągłe nerwy ze szkołą:( Nie wiem jak tą pracę napisać a mam tylko 2 dni:(:(:( a wogóle to mama nadzieję, że mnie przyjmnie spowrotem na seminaria. Wcześniej mnie wykreślił bo raz nie byłam:( Aż się boję jechać, bo niby się wydziera i wszystkich czepia. Tych co nic nie mieli przygotowane też chciał wykreślać, a jak jedna dziewczyna miała napisane już dwa rozdziały to mówił, że kupiła pracę i też chciał wykreślić. Jakiś wariat. Nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, wybacz - ta moja koleżanka dzis nawaliła ale najpóźniej w piatek rano prześlę Ci całą pracę to sobie zobaczysz czy Ci się przyda :) przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperałam i znalazłam jedną stronkę z gotowym spisem treści do tematów, ale i tak nie wiem jak za to się zabrać:( Tak myslałam, że teraz na piątek bym wzięła jakiś gotowy rozdział a potem i tak bym pisała o czymś innym, ale niestety on pyta z jakich książek chcę korzystać itp...Także muszę coś wymyślić albo klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja juz wrocilam:) Widziałam dzisiaj Lubaszenko - starego :) chodzi na angielski tam gdzie ja :) Wogole mam dzisiaj dobry humor :) Oddalam index - pewnie mi zwroca bo zawsdze tak robia, no ale odalam :) Zaden powod do dumy ale i tak sie ciesze :) Domenka - nie martw sie:) BEDZIE DOBRZE !!! Ja powtarzam seminarium bo na 3 roku mialam 1 obecnosc za duzo - niestety nie z mojej winy, bo wtedy dojezdzalam do krakowa i pociagi mi sie spoznialy czasem o ponad godzine :( Nie moglam teraz chodzic na seminarium bo juz nie ma tego kierunku co ja, wiec bede chdzic teraz, ale nie wiem czy dziekan to zrozumie - napisalam podanie ze nie z mojej winy chodzilam ale on robi problemy !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daglezjo! Ale co to ty jak masz jedną obecność więcej to musisz powtarzać seminarium??? Nie rozumiem???U nas jedynie się powtarza jak się nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie pomyślę, że w tym tygodniu ani jednego dnia nie odpocznę to wariuję:( W piątek po pracy jadę na seminaria, w sobotę i niedzielę mama zajęcia w tym poprawkę:(:(:( Codziennie dojeżdżać to koszmar:(I w poniedziałek na nowo do pracy:(:( Buuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×