Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

A halka???? Jak myslisz????Warto za 60 złotych,czy to za duzo????? A rękawiczki bardzo mi sie podobaja.Sa długie i prawie nowe,bo ona miała je tylko na slubie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:):):) Taka jestem zaaferowana notatką,którą pisze,że przeoczyłam Wasze wypowiedzi z góry:):):) chyba ta halka będzie dla mnie dobra:):):) Dziewczyna wysłała mi zdjecie swojej sukni i jest bardzo podobna fasonem do mojej.Myslę,że bedzie pasować:):):) Jak tyle kosztuja te halki t chyba sie zdecyduje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No marta taniej nie kupisz :) Ja bede szukac welonu, bo nie kupie nowego - chciałabym długi i bez lamówek, taka mgiełke... No chyba ze któras z was bedzie miała taki na slubie, to chetnie odkupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rękawiczki, które Ci proponuje nie są drogie, ja kupiłam nowe ze salonu za 49 zł, ale to są rękawiczki pez palców , chyba wiesz o co mi chodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te,które ma ta dziewczyna są z palcami:):):) ale fajne sa bo dokładnie koloru mojej sukni:) A na takie będzie ciężko trafic,bo to biel bianco,czyli jasniejsze od ecru,a ciemniejsze niz biel.Sama nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najprawdopodobniej oni beda nocować u cioci Tomka, ona ma duży dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) W ten bardzo wczesny poranek, zmykam do pracy, a nos mam zapchany i na to zimno nie chcę się wyjść :O Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie też zimno:( I śnieżek z deszczem popadywa:( I ciemno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dostałam dziś miesiączkę i umieram z bólu brzucha😭. Już wzięłam No-Spę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie dopadło przeziębienie :( nie mam zamiaru iść na zwolnienie póki co... bo to się zwyczajnie nie opłaca... dziś jest tak cholernie zimno :o brrr marzę o ciepłym łóżeczku i nie mogę się doczekać mojego ulubionego serialu - jak co tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko, jeszcze ktoś by pomyslał, że się od siebie zaraziłyśmy:P. Oj tak ja też marzę o łóżeczku i tv. A jaki masz ulubiony serial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko - zaraziłyście mnie wszystkie ;P a mój serial to Gotowe na wszystko - uwielbiam Brie szczególnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, to ja jeszcze nie oglądałam:) Ja czasem oglądnę \"Pierwszą Miłość\", \"Samo życie\", \"Pensjonat pod Różą\" i \"M jak miłość\" ale nie regularnie:) Lubię oglądać w środy filmy na faktach na jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze muszą wkońcu zacząć się uczyć, bo już czas strasznie ucieka a ja co zaczynałam się uczyć to po 2,3 zdaniach przerywałam, bo to takim językiem pisane, że chyba normalnie na pamięć będę się uczyć:( A jeszcze do tego te wykresy:( Nienawidzę makriekonomii, bleee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też nienawidzę ekonomiczych przedmiotów, w ogóle ścisłych nie wiem jak przetrwałam te obie szkoły, które były ekonomiczne... no do trzeciej muszę pójść tez takiej - przecież nie zacznę od początku np. medycyny ;) a wracając do seriali - ten jest świetny, czasem oglądam jeszcze M jak M ;) i na więcej czasu mi brakuje, chyba że późno w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię liczyć zadania:) Np. matematykę lubiłam, ale nie cierpię teorii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, ja matematykę lubiłam tylko w podstawówce :) ja w ogóle nie wiem do końca co mnie tak pasjonuje dlaczego mogłabym się tak poświęcić... dziś mam marudny nastrój mój Mordek nazywa mnie od rana ZNP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle dołuję się szkołą zamiast się wziąc do nauki:( I wogóle to chyba zimowa depresja jakaś.to wina tej pogody okropnej, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś coś nie widać innych dziewczyn. :( A my mamy zamiar kupić na początku grudnia cały alkohol, napoje i soki a po sylwestrzepołowę składników. Ale i tak jeszcze zostanie nam do zebrania trochę pieniędzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację domenko... jakoś dziewczynki pochowały się ;) ja wiem tylko, że zaliczkę za restaurację mamy zapłacić w lutym, 500 zł - tatuś mój zapłaci no a potem resztę ale to już po ustaleniu liczby gości :) no i ta sukienka zaczyna mi sen z powiek spędzać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×