Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Dziweczyny, ślub mam w czerwcu. Kiedy radzicie zacząć spacer po salonach sukien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade domenko:-) najlepszym znakiem jest to ze wydaje ci sie ze nic nie wiesz. Ja tak zawsze mam przed egzaminami i wtedy najlepiej je zdaję. Jak mam przeczucie ze wszystko wiem wtedy klapa :D tak wiec bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Królewno ;) ja też mam w czerwcu i już chciałabym zacząć spacer, ale... no właśnie brak czasu :( a z tego co wiem warto zacząć jeszcze w tym roku bo mają ogromne promocje i od grudnia wchodzą nowe kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a paska niestety nie moge zrobić:( bo do mojego ślubu jest jeszcze ponad rok)wiec bede go mogła zrobic dopiero w styczniu:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie świeczko powinnam się jescze pouczyć ale na dziś już mam dość aż mnie głowa rozbowała:( Angie na jednej ze stron tego forum napisalam jak zakladac jak znajde na ktorej to ci powiem. Witaj królewno, fajnie,że do nas dołączyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stycznia niedaleko :) Jejku jak ten czas wolno płynie Juz nie moge się doczekać przyszłego tygodnia. Moj misio wraca w końcu do domu i znów bedziemy razem :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko, miałam zaczynać poszukiwania od lutego z obawy, ze teraz jest za wcześnie, ale skoro piszesz, ze sa promocje, to wybiorę sie w najbliższym czasie. Niestety nie mam jeszcze upatrzonego modelu, co chwilę podoba mi się inna sukienka. Dziewczyny, czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, pasek możesz wstawić ale nie będzie na nim jeszcze widać motylka,gołąbka, biedronki, itp. Dopiero się pokażą jak dojdzie do 12 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królewno ja akurat upatrzyłam sobie jedną sukienkę i ją kupiłam. Nawet się nie rozglądałam za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz domenko nic sie nie pojawia bo jest ponad rok ale date mojego ślubu już sobie wpisałam zobaczymy czy w styczniu się cos pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko odnosnie menu weselnego. Jak kucharka mi powiedziala co zamierza zrobić to aż mnie przeraziło kiedy goście to wszystko zjedzą. Czy u Was menu też jest szeroko rozbudowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co sadzicie o butach na płaskim obcasie? Iść wygodnie, czy z klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć królewno! Zależy jaki fason ale mnie sie wydaje ze lekki obcasik powinien byc taki nawet 1,5 cm ale zeby był całkiem inaczej noga wygląda przy sukience. W przeciwnym przypadku mozesz wyglądac jak ...Przepraszam ale tak uwazam ... BALETNICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie ja menu mam też bardzo szerokie i też byłam zdziwiona jak mi kucharki powiedziały ile będą stawiać ciepłych posiłków.Królewno ja jeżelki miałabym wybierać to poszłabym na kompromis i ubrałam na bardzo niskim obcasiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 6 gorących dań + inne przystawki których wymienianie zajęloby mi troche czasu. Wydaje mi sie ze będziemy to potem jeść przez następny miesiąc chyba ze po poprawinach zrobimy poprawiny poprawin hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też będzie ok. 6 ciepłych dań:) Ale ja się nie przejmuję, najwyżej zamrożę tylko będzie problem gdzie:P A ty Angie też będziesz sama kupować składniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O której bierzezcie ślub? Ja mam o 17 myslę ze to akurat. Wesele do 6 rano a od 15 w niedziele poprawiny. Gość od sali daje nam pokój dla nowożeńców. Fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poniewaz moja teściowa jest kucharką i u niej w pracy mają z koleżankami taką umowę ze sobie nawzajem na weselach swoich dzieci gotują bez brania kasy. Wiec kucharki i kelnerki mam gratis. Nie opłaca się płacic od pary. za drogo to wychodzi. Za salę też nieduzo 2500 zł razem z poprawinami. Po poprawinach przychodzi babeczka i sprzata po nas, więc nie musimy robić tego po weselu. My mamy tylko zabrac w poniedziałek swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie tak mojej mamy koleżanki robiły z przyjęciami:) ja mam salę od środy do środy, kupuję składniki, kucharka ma swoje kelnerki,a za salę płacę ok. 500zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie w mieście to ceny tak sie niestety kształtują. Około 100 zł płacisz za salę ale musisz dodatkowo wypożyczyc sobie naczynia z jakiejś wypożyczalni. Tu gdzie my robimy mam od razu pokoje goscinne a że będe miała trochę osób przyjezdnych to jest ok. My salę dostaniemy w środe lub czwartek ale oddamy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też fajnie skoro z pokojami.:)Ja naczynia już mam w tą cenę wliczone ale pokoi ta sala nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×