Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Ja na początku też używałam tabletek i prezerwatyw,a mój ginekolog powiedział, że przez to trace na stosunku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to widzialam... tylko przestraszylo mnie to jedno zdaniie z mojej ulotki:( i teraz nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina81
Mam pytanie o plasterek. Czy któraś z was używa właśnie plasterka a nie tabletek? Wydaje mi się łatwiejszy w użyciu ale chyba jest drogi. No i jeszcze słyszałam coś o odpowiedniej wadze, tzn. puszyste dziewczyny nie mogą używać plasterka. Proszę o więcej info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mychaaaaaa...Dziwie, że od 5 dnia... Jakiego 7 dnia!?7 dni ma nieć przerwa, czyli tabletkę się bierze 8 dnia!!!Zawsze w ten sam dzień(ja zawsze pierwsze opakowanie zaczynam w czwartek)!!!! Ja tak jak anulka nie wiem co i jak z tymi lekami! Zapytaj lekarza, jeśli ulotka Ci nie pomaga!;) Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna madou
ja tez jestem zwolenniczka tabletek martwi mnie jedna tylko rzecz. tabletki biorę regularnie o tej samej godzinie, zadnych biegunek i wymiotow, zadnej pominietej dawki. okres spoznia mi sie juz drugi dzien. czego to moze byc przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
dziewczyny ja sie tam pomyslilam nie ten klawisz wciesnelam :p mialo byc 8 dnia :p a jak wyslalam wypowiedz po prostu jej nie sprawdzilam czy wszystko poprawnie napisalam... bierze sie 8 dnia tak, tak... np. co miesiac opakowanie zaczyna sie co srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna madou a które to Twoje opakowanie??? okres może się spóźniać przy pierwszych opakowaniach,oraz przy późniejszych juz też może się przesunąć......może nie robiłaś przerwy między opakowaniami....nie wiem co jeszcze......stres,pogoda itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ziomki:) joanna madou...Nie wiem, może tego, że tym razem dostaniesz okres później niż zwykle...Masz na to 7 dni przerwy!Chyba, że dopiero zaczęłaś brać tabsy...W ciągu 3 pierwszych mieszków może być różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...Aha, to powiedz co i jak, bo będę ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziołchy...Ja to idę grilować...Życzę wszystkim fajnego weekendu👄buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara079
mam pytanie, jeśli zapomiałam wziąć tabeletki ale przypomiałam sobie o niej po 20 godzinach, wzięłam ją, to czy mam ochronę przd ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E L O 🌻 Cleo841...No to pewnie popiłaś, że się leczysz:D Ja to nie mam kaca,a wypiłam 3 piwka...;) dagmara079...Z ulotki Cilest:\"W razie nieprzyjęcia w odpowiednim czasie jednej tabletki (pod warunkiem, że okres od przyjęcia poprzedniej tabletki jest krótszy niż 24 godziny) należy przyjąć ją jak najszybciej. Następną tabletkę należy przyjąć o zwykłej porze. Oznacza to, że w ciągu jednej doby można podać dwie tabletki.\" Nie ma nic napisanego, że trzeba się dodatkowo zabezpieczać, więc masz ochronę przed ciążą! W jednym dniu wzięłaś 2 tabletki, tak!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 👄 co tam,jak tam? :D:D:D życze miłego weekendu :classic_cool: ULOTKA RZECZ ŚWIĘTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
no i po strachu, jest przyszedł wczoraj, zgodnie z planem, jak zawsze w piątek, ale co się ostresowałam to się ostresowałam, ale śpiąca dalej jestem, ciekawe, pozdrawiam (mam nadzieje, że stopniowo przestanę tak schozować :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki :) 🌻 weszlam się tylko przywitać i uciekam zaraz,bo jedziemy z moim miskiem do zoo (zobaczyc jak to robia zwierzęta hehe :D:D ). Poogoda piękna,nareszcie się chce życ :))) Mam nadzieje ze u Was tak samo albo i lepiej. Milego dnia Wam życze kochane 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość las coscha gracias
hejka. mam pytanko...otoz bralam 2 miesiace tabsy, glownie po to aby okres sie wyregulowal, nie wspolzylam w tym czasie, poza pettingiem, caly kwiecien byl bez tabsow i na poczatku maja mial byc okres..........teraz jest 20 maj a ja okresu nie dostalam!!!!jestem zalamana, nie chce ssie truc tabsami, bo podobno pozniej jest tylko gorzej,....czy znacie jakias inna metode wyregulowania cyklu bez hormonow w antykoncepcji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo moje miłe👄 Cleo841...A ja znowu wczoraj miałam poprawkę z %%% :P anulka156...🖐️:classic_cool: gosienka2809...👄 Miłego pobytu w zoo...I oglądania(podglądania:P) las coscha gracias...Przepraszam, a czym jesteś załamana, że się tak zapytam!?Przecież jeśli się nie kochałaś z chłopakiem to o co chodzi!?Bo nie kumam...Przecież plemniki się u Ciebie od tak nie wzięły, żebyś mogła być w ciąży!!!Jeśli nawet Twój chłopak się spuścił na Twoje ciało, no to sory, ale plemniki nóżek nie mają i nie chodzą sobie... Nie wiem czemu piszesz, że \"bo podobno pozniej jest tylko gorzej\"...Czemu gorzej, niby dlaczego!? Ja nie wiem, co mogłoby Ci zastąpić tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...Dzięki i nawzajem:) A ja dzisiaj okresik dostałam:)Tak jak przeważnie;)Jak w zegarku;)I nawet, że mnie nie boli w pierwszy dzionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ja dostalam dzisiaj rano okres i wzielam od razu o 9 tabletke zauwazylam ze przed wzieciem lalo sie ze mnie jak z wulkanu a po wzieciu juz nie...hmmm tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...No ja też rano dostałam;) Ja nie zauważyłam takich rzeczy, ponieważ zanim biorę pierwszą tabsę z kolejnego opakowania, to okres już mi się kończy...kolejne opakowanie zaczynam dopiero w czwartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaaa
dziewczyny ja zaczelam brac yasminelle dopiero, to moje pierwsze tabletki i mam pytanie, zaczelam je brac zgodnie z tym co mi pan doktor powiedzial czyli od pierwszego dnia miesiaczki, ale mam jaks dziwna ta miesiaczke taka jakby czarna.. brazowa ciemno czerwona.. nie jasno czerwona jak zawsze i 7 dniowa tylko 5 dniowa i czarna .. to normalne?? czy one juz moga dzilac, czy cos nie tak ze mna.. gdzies wyczytalam ze bedac w ciazy mozna miec okres i jest on inny niz zazwyczaj.. :/ seksu nie uprawialam a plemniki to chyba ze przez spodnie mojego faceta przeszly na mnie.. wiec co jest?? tez mialyscie inny pierwszy okres jak zaczelyscie brac tabletki?? jestem przy7 tabletce.. odpiszcie plis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja mama
tak to moze byc spowodowane tabsami,ja krwawiłam przez cały miesiac np,przy pierwszym opakowaniu,a wogole to i obfitosc i długosc miesiaczki przy tabletkach moze ci sie całkiem pozmieniac a jak nie jestes pewna to zrob sobie test ciazowy moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
kurcze to było moje dopiero 2 opakowanie...głowa mi wciąż pęka...takie mam bole glowy ze szok..nawet w tym tyg przerwy...moze byc od tablet? chyba je zmienie ... uzywam cyprest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLEEPINGPILL
czuje jakos wciaz mdlosci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
czesc laski mam problem dostałam jakieś dziwne upławy tabletki biore regularnie czy tez tak miałyście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×