Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość nie czytałam was wyżej
dzięki.:) to już za parę dni.długo się zastanawiałam nad wyborem,ale w sumie wracam do pigułek.są bardzo skuteczne,a spiralki zwyczajnie się bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie pigulki wczesnej stosowałas i jak długo? chcialabym wiedziec czy robiłas potem jakies badania i jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam was wyżej
brałam marvelon,przez 7 lat z półroczna przerwą.próby wątrobowe były b.dobre.przed drugą ciązą,jak gin poradził po odstawieniu na 3 miesiące jak w zegarku zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam was wyżej
tylko tu wcześniej bzdurę napisałam,przerwa trwa u mnie 2 lata.żle mi się pisało bo miałam małą na kolanach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria...Mnie też:o nie czytałam was wyżej...Tak. A Ty byłaś teraz u lekarza, czy dalej chcesz brać te same co wcześniej bez obecnej konsultacji z lekarzem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, czemu zawsze jak zadajesz pytanie, to dajesz \" !? \". Nie znoszę jak ktoś krzyczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Laski mam pytanko : Dziś po raz ostatni biore tabletke (CILEST) z pierwszego opakowania ale gdzieś od tygodnia mam małe plamienia ... czy wszystko jest ok ? Mogę kupić sobie kolejne opakowanie (mam przepisaną recepte na dwa opakowania) czy muszę koniecznie iść do ginekologa ? Pozdrówka ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek, przeczytaj dokładnie ulotkę. Podczas pierwszych trzech opakowań, Twój organizm będzie szalał, bo się przyzwyczaja. Plamienia, to zupełnie normalna rzecz. Możesz iść po drugie opakowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Arianka - Dzieqje Za Rade, Tak Myślałam Ale Lepiej Się Upewnić "Przezorny Zawsze Ubezpieczony" Buźka ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarzucilam tematem:P na tylko my:P wchodzic:P i nie denerwowac tylko pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
Hej dizewczynki :):):):) tak sie martwie bo juz mam ten okres cale 8 dni i wiem ze to nie mogla byc plamienia bo ten okres mialam na poczatku jak i teraz taki sam...wiec co ja mam myslec? Moze tabletki zle mi lekarz dobral? Jeszcze ten brzuch jak przy okresie mnie boli ciagle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok, tez tak miałam, MUSISZ zwyczajnie to przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
aa...no mam nadzieje, ze to minie po pierwszym opakowaniu...bo teraz wyjezdzam pod namiot a tu leci i leci...a siano idzie na te wkladki itd:P szkoda gadac...jakbym nie mogla miec normalnie od razu odkad zaczelam brac...........poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod znakiem zapytania..
dziekuje wam dziewczyyynyy :) teraz jestem pewniejsza ze nie moglam zajsc.. no ale przezorny zawsze bezpieczny prawda:)? Kasiula18 nie martw sie wszystko jest dobrze pewnie :) tylko my to sie lubimy na zapas pomartwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka...Hehe, to nie krzyczenie...Ja po prostu od jakiegoś czasu tak piszę, sama nie wiem czemu, tak jakoś...Nie traktuje tego jako znak interpunkcji jaki oznacza, tylko jako sam znak zapytania:P Ewusek...Tak, ponieważ to dopiero 1 opakowanie...Jeszcze 2 przed Tobą z różnymi dziwadztwami... Możesz wykupić kolejne...:) Kasiula18...Jak wyżej...3 pierwsze mieszki... A Ty jesteś po pierwszym, tak!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Dziewczyny zapomniałam wziasc wczoraj wieczorem 12 tabletki :( dopiero teraz ja wziełam ..czyli ok 12 godzin za pozno... no i co teraz :( ? A nastepna mam wziasc o norlamej porze czyli ok 22 jak zawsze ? Pytam..niby wiem o tym..ale nigdy nei zapomniałam ...wieć.. i ulotke tez gdzies wyrzuciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axd
macie może ulotke harmonetu? Pisza cos o działaniu tabletek podczas brania lekow na depresje? Depresyjne osłabiają działanie anty? O ile? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinuś, Jeśli nie minęło więcej, niż 12h, to skuteczność jest zachowana. Jednak jeśli więcej, to skuteczność może być zachwiana i lepiej stosuj przez kilka dni (ok. 7) dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinuś, Jeśli nie minęło więcej, niż 12h, to skuteczność jest zachowana. Jednak jeśli więcej, to skuteczność może być zachwiana i lepiej stosuj przez kilka dni (ok. 7) dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katama
Cześć dziewczyny. Mam takie pytanie. Jeszcze nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych i teraz mam zamiar zaczac je zazywac. Moje pytanie brzmi nastepujaco : czy juz pierwszego dnia po zazyciu tabletek moge sie nie bac wspólzyc bez prezerwatywy? Prosze o odpowiedz...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo:classic_cool: Dinuś...Jak mogłaś wyrzucić ulotkę!!!???:o Przecież to najważniejsza rzecz podczas przyjmowania tabsów oprócz tabsów... Jakie bierzesz tabletki, bo to jest różnie jak zauważyłam...W mojej ulotce jest napisane tak:\"W razie nieprzyjęcia w odpowiednim czasie jednej tabletki (pod warunkiem, że okres od przyjęcia poprzedniej tabletki jest krótszy niż 24 godziny) należy przyjąć ją jak najszybciej. Następną tabletkę należy przyjąć o zwykłej porze. Oznacza to, że w ciągu jednej doby można podać dwie tabletki. W przypadku, gdy w ciągu pierwszego lub drugiego tygodnia cyklu pominięto przyjęcie dwóch tabletek należy przyjąć dwie tabletki w dniu, w którym przypomniano sobie o konieczności zastosowania preparatu oraz dwie tabletki w dniu następnym. Następnie należy przyjmować po jednej tabletce na dobę zgodnie z zaleceniem do momentu zużycia wszystkich tabletek w opakowaniu. Ponadto w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie, siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną, niehormonalną metodę antykoncepcji. W przypadku, gdy nie przyjęto dwóch tabletek w trzecim tygodniu stosowania preparatu, nie należy przyjmować kolejnych tabletek z tego opakowania, wyrzucić je i w tym samym dniu rozpocząć przyjmowanie tabletek z następnego opakowania. Ponadto, w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie, siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną niehormonalną metodę antykoncepcji. W przypadku, gdy nie przyjęto trzech tabletek w okresie pierwszych trzech tygodni stosowania preparatu, nie należy przyjmować kolejnych tabletek z tego opakowania, wyrzucić je i rozpocząć w tym samym dniu przyjmowanie tabletek z następnego opakowania. Ponadto, w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną niehormonalną metodę antykoncepcji.\" axd...Ty też nie masz ulotki!?!?!?:o A moja rada jest taka:)Wejdź na google i wpisz nazwę...Wejdź w lek i będziesz mieć tam ulotkę całą... katama...Tak:)Jeśli przyjmiesz ją w pierwszy dzień okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katama...Tak jaśniej Ci napiszę:) Jeśli pierwszą tabletkę( nie tabletki jak napisałaś:) ) zażyjesz w pierwszy dzień okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katama
A według Was, jakie tabletki są najlepsze i mniej wiecej z jaka ceną powinnam sie liczyc? I czy jest to bezpieczne jesli mam 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
hejka dziewczynki! A ja biore pierwszy raz tabsy od soboty i czuje się źle( boli mnie brzuch, piersi i w ogóle jestem nie w sosie), ale jak czytam wasze wypowiedzi to wiem że to normalka i nie ma się czym przejmować, dzięki że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katama- najlepsze dla Ciebie wybierze lekarz nie my, ale wszystkie są tak samo skuteczne pod względem zabezpieczenia, a ceny są różne od 3 zł (refundowane) przez 10zł, 20 zl, aż do 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katama
Dziekuje bardzo za odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katama...Nie ma lepszych i gorszych, wszystkie dobrze działają...Ja płacę za Cilest 15 zeta, ale wszędzie oprócze tej jednej mojej apteki kosztują 22-23 zł....A czy to jest dla Ciebie akurat bezpieczne i jakie są najodpowiedniejsze dla Ciebie stwierdzi lekarz, po badaniach...:) M tv...No narazie nie masz czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Dobra...dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×