Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość asija
ej mi już 2 razy :) ale wchłonęły sie PEWNIE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej juz idz :) i nam napisz od razu bo sie martwimy !!! papa i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asija...Wchłonęły się...Ale mnie nie stanęła tabletka, tylko coś czuje tam sugestywnie:P...Ja biorę o 21, więc wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie bralam tabsów to miałam raz cykl 50 dni a raz 21 wiec wiecie... dla mnie termin okresu byl zawsze tajemnicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
ok dziękuje dziewczyny :* ja o 20 :) Jutro musze iśc bo nie jestem pewna a dzidziusia nie chce miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zaczelam brac mercilon:) poki co jest wszystko super, zero skutkow ubocznych, ale wzielam dopiero 2 tabletki... mam nadzieje, ze jesli do tej pory nic sie nie dzialo to juz nie zacznie...bo troche sie naczytalam, ze dziewczyny maja migreny, bola ich piersi itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni... ta dopiero sie zacznie :P tez biore mercilon, piersi bolały ale to dobrze bo rosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak dzieki za pocieszenie:P:P:P w poprzednim cyklu bralam escapelle (niestety :|) ,mam nadzieje, ze nie ma to dalszego wplywu na tabletki i moge sie juz normalnie kochac bez dodatkowego zabezpiecznia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak tylko na forum wyczytalam gdzies, ze po wzieciu escapelle czy postinorze nastepny cykl jest bardziej ploodny ( jak to mozliwe podczas brania tabletek:|?) i trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc.. ja odczekam 7 dni i mam nadzieje, ze potem juz bede normalnie zabezpieczona..i nie bede musiala stosowac prezerwatywy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinsonka
dziewczyny zaczęłam brac yasminelle w sobote pierwszy raz i cały czas mam okres. czy jest ze mną wszystko ok?? bo słyszałam że sie nie ma okresu w czaasie brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam ci w temacie o yasminelle :) przy pierwszym opakowaniu niestety mozesz tak miec cały czas, ale to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
mam pytanko i to dość ważne bo jak już wspomniałam biorę 1 opak. tabsów i w zasadzie już zostały 3 tabletki ale zaczęła boleć mnie wątróbka testy było i było ok jest zdrowa ale czy profilaktycznie mogę ją chronić i czym aby to nie zakuciło pracy antykoncepcji. Więc co stosować na wątrobę bo one przecież ją zaj ... niszczą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
wczesniej pisalam ale wzielam to skopiowalam: wiem wiem znow mam te same glupie mysli... biore teraz 5 miesiac tabletki w tym ze dopiero 2 harmonet jakies 2 tyg temu skonczylo mi sie krwawienie ale czuje sie dosc dziwnie bo mam jakies mdlosci i nudnosci... ale wiadomo to jestem ja od tego konczenia na zewnatrz wiec przypominam kocham sie bardzooo czesto ze swoim facetem ale moze raz gora dwa razy konczymy w srodku... zastanawialam sie dzis jakie jest prawdopodobienstow wpadki... 'tabsy to ja biore dokladnie w czasie i wogole...nie pije praktycznie nigdy czasem jakies piwko ale nie wymiotowalam ani biegunki nie mialam... dziwi mnie jednka to ze mam mdlosci i nagle rzucilam fajki miesiac juz nie pale a palilam z 6 lat i tak nagle przestalam...odeszla mi na nie ochota... bo wiecie chcialabym sie was zapytac jaka jest mozliwosc wpadki w takim przypadku gdy bierze sie tabsy i nie konczy...ostatnio przytylam...moze bo nie pale...moze a tabsach a moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
chyba nie jesteś bo mi ginko powiedziała że może odejść ochota na fajki i przytyć też można i mdłości mieć i apetyt się zwiększa i wogóle jakieś czary mary się dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
ja np dziś też tak mam i chcice na czekalade której nie cierpie i palić mi się nie chce i kawy też więc kurde już sama się zastanawiam jak to jest z tymi tabsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
hej co z tą wątrobą niech mi ktoś podpowie co robić proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore rok tabsy i tez mnie odrzuca od fajek także to normalne ja kocham się zawsze o końca,codziennie ostatnio.....góra co dwa dni............nnarazie nic. chociaż teraz przeżylam szok,bo zapomniałam tabletki wzięłam dwie naraz drugiego dnia, ale luz nie panikuje :classic_cool: co ma byc to bedzie. na mojej ulotce pisze że jak się zapomni dwoch tabltek to dopiero trzeba się zabezpieczać dodatkowo. tak tabsy niszczą wątrobe,nie wiem co może jej pomóc.ktos kiedyś pisal o tym,ale to musiałabyś przejżeć całe to forum dwa dni mnie nie było a tu taki zapych zrobiłyście :] zaczyanm czytać wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna IwI...No ja nie miałam żadnych skutków ubocznych w ogóle, więc Ty też nie musisz mieć:)Ale wiesz, na każdą reagują inaczej, więc może być różnie...I niekoniecznie musi być też tak jak moniak pisze... Co to jest \"escapelle\"!?Czy to działa tak jak postinor!? robinsonka...Tak, poczytaj ulotkę, tam jest wszystko wyjaśnione...Przez pierwsze 3 mieszki mogą się dziać różne rzeczy...Nie wiem kto Ci naopowiadał takich bzdur, że sie nie ma okresu w czaasie brania tabletek...Jeśli zaczynasz 1 opakowanie, to bierzesz w 1 dzień okresu i masz okres np. 5 dni i bierzesz tabsy jednocześnie...Po 2-gie zdarza się, że w kolejnych opakowaniach zaczynając jeszcze Ci się okres nie kończy...Przykład:Ja kończe każde opakowanie w środę, okres dostaję w niedzielę i kończy mi się plamieniem w czwartek i też w czwartek zaczynam następne...Gdybym nie miała plamień tylko okres to to właśnie jest ten przykład:) miłek...Jeśli się ból nasiłi i nie minie, zgłoś się do ginka... sleepingpill...Jeśli przestrzegasz zasad to masz możliwość 1 na 100 kobiet...Tak jak każda z nas, ale jeśli Twój koleś się w Ciebie nie spuszcza to to raczej mało realne, chyba, że w śluzie będą plemniki... Ochota na fajki odchodzi, już niejedna to pisała:) anulka...No czytaj, czytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
hej dziewczyny,dwa miesiące temu zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne,właśnie jestem w trakcie brania drugiego opakowania,zaczełam brać pierwsze opakowanie oczywiście od pierwszego dnia krwawienia tylko że te krwawienie sobieo jakieś4 dni opóżniłam piciem około 5 tabletek antykoncepcyjnych i udało mi się było póżniej ,pojawił się okres zaczełam brać tabsy z myślą o działaniu antykoncepcyjnym,robię wszystko jak powinnam ale czy może to że przedtem wypiłam te tabletki moze mieć wpływ na działanie.przecież biorę tabletki od pierwszego dnia cyklu tylko że przedtem tak głupio postąpiłam pijąc kilka ażeby opóznić okres.błagam doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy macie pomysły... teraz przy drugim opakowaniu to juz jestes zabezpieczona, ale nie ręczę jak to było przy pierwszym... najpierw zjadłas kilka tabsów zeby opóźnic okres a potem jak sie zaczął to co? brałas normalnie? po cholere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
no jak zaczał się okres zaczełam brać jak skończyłam pierwsze opakowanie to 7 dni przerwy i dalej biorę jak powinnam,po pierwszym opakowaniu po odstawieniu tabletek dostałam okres,więc raczej jestem zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem w kropce
dzięki za rady,bo ja wogóle o tym zapomniałam że tak zrobiłam jakos wczoraj połozyłam się do łóżka i przypomniało mi się że brałam kilka tabsów przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×