Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość solidnykopniak
zapytaj lekarza i przeczytaj ulotke, wierz w slowo pisane a nie mowione, co tam dziewczyny na forum powiedza... mozesz sie dopytywac, ja na temat tych tabletek nie wiem nic bo ic h nie biore ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
no... własnie o to chodzi, ze lekarz mi powiedział, ze mam wywalić ulotkę bo w niej bzdury sa. I powiedział, ze mam brac od piątej tabletki a nie od pierwszej w opakowaniu a potem sie dowiedziałam, że one są jenofazowe i obojetne która sie weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa własnie wrocilam od lekarza. diagnoza marna :/ okazalo sie ze mam malutka macice i to przez to moze byc tak u mnie dziwnie z tymi okresami. przepisal mi luteine. musze brac przez 6 dni 3xdziennie no chyba ze dostane okres w ciagu tych 6 dni to wtedy juz nie musze tego brac tylko zaczne opakowanie tabl. antykoncepcyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
to gratuluje lekarza ktory Ci karze ulotke wyrzucac... ;| a jezeli tabletki zaczynasz od 5 dnia okresy to radze zabezpieczac sie przez caly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapewne były plemniory ......ciążą się tam nie martwili, mimo iż już mieli trojeczke dzieciaczków :) zaczynam brac Yasminelle no popieram solidnegokopniaka, jak to wywalić ulotke jak tam są podstawowe rzeczy napisane......nie wiem jakie są yasminell ale jeśli jednofazowe to nie ważne od której tabletki zaczniesz, dni tygodnia są tylko dla ułatwienia nam sprawy. choziaż przyznam się że już raz o uszy mi się obiło z tym że brać od 5tabletki.........ale ręki nie dam uciąść. a ja se znowu namieszalam w rtabsach, mam konczyć opakowanie w czwartek...a tu suprise została mi tylko tabletka na dziś, i co najleosze opisem się zgadza....środa na środe :P czyli wychodzi z tego że zjadłam w ktoryś dzien dwie....i nie wiem czy to nie było właśnie jak zestresowałam się ze kiedyś nie wzięłam i lykłam dwie.....chyba pijana bylam i patrzyłam w drugą strone listka no ale gorzej by było jak by mi np 3zostały......wtedy byłby szał macicy na ulicy :P:P:Pno nic mam zapasowe opakowanie to sobie dobiore jedno, bo w nd nie uśmiecha mi się dostawać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
hej dziewczyny:) Wiecie mam pytanie, bo jak zaczelam pierwszy raz brac te tabletki od ponad juz 2 tygodni(i przez caly ten czas od samego poczatku mam krwawienia jak prz okresie, ktory powinien trwac tylko 5 dni a nie az do tej pory....) i teraz nagle w tym okresie zauwazylam juz dwa razy jakby zywe mieso takie grubsze kawalki....co to mi sie stalo? moze mam nadrzerke? Bo jak mi lekarz przepisywal te tabletki to wykryl ja ale mowil ze sam zodwzoni po wynikach jakby bylo zle...nie zadzwonil....jeszcze tydzien i robie przerwe 7-dniowa i mam nadzieje ze przy drugim opakowaniu juz nie bede miala tych plamien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiecosc...ja takze mam mala macice.....i tez roznie z okresami, nawet zespol policystycznych jajnikow podejrzewali, ale na szczescie tylko jeden jajnik cos uparty jakis....biore tabsy, narazie oki, te \"dziwactwa\"na jajniczku zanikaja NA SZCZESCIE :)..oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorit: no mi tez cos tam lekarz powiedzial ze cos tam jest ale nie pamietam juz co mowil bo bylam taka zdenerwowana jak nie wiem. Narazie wpieprzam luteinke alez to dziadostwo niedobre!! bleeeeeeee!! i wierze w to ze dostane okres. jak nie to chyba sie zalamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ja tez mysle ze to okropne, ale czasem jest tak ze mozemy byc w ciazy a zarodek nie przyczepi sie dobrze do scian macicy i splywa wraz z krwia, slyszalam o tym na studiach. Ja tez po ekonomiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wlasnie rozmyslam nad zaczeciem brania tebletek tylko boje sie ze moze sie zdarzyc tak ze kiedys nie zadzialaja bo np jak prezerwatywa peknie wiadomo ze trzeba dzialac i mozna wziac tabletki 72h po a jak tabletkki niedziadzialaja to sie okarze jak sie okres spozniac bedzie i wtedy to juz klapa raczej. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona schizofretka
ja tez bym chciala brac ale moj chlopak boi sie o mnie i o stutki uboczne dlatego narzaie mowimy nie tabletka....prosze o wypowiedzenie sie w temacie " STRASZNE SCHIZY!POMOCY" A NAWET BLAGAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary07 ja zazywam i ciesze i od stycznia jeszcze nie wpadlam, wczesniej bralam tabletki tez ale balam sie do konca lecz z czasem zaufalam. Musimy sie liczyc z takim ryzykiem podejmujac wspolzycie, ale ja nie znam nikogo kto by wpadl zazywajac tabletki regularnie(bez zapomnienia, uwazajac a biegunke wymioty i antybiotyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona schizofretka
kurcze a mialyscie jakies skutki uboczne???? jeszcze raz zapraszam na moj temat...🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczynki❤️ zaczynam brac Yasminelle...Ja biorę inne:)I nie umiem Ci pomóc!Dziwnie, że w ulotce bzdury:oJak zaczynasz 5 dni, to się zabezpiecz dodatkowo jakiś czas!Około mieszka... Kobiecosc...:(Musimy być dobrej myśli:)Będzie okej napewno:)Moja kumpela brała i pomogło! anulka156...Heh, no to nieźle... Hehe, aleś się zawiesiła dziołcha:PA ja właśnie dostane w niedzielkę, bo wczoraj wzięłąm ostatnią z opakowanka:) kasiula18...No pewnie już nie będziesz mieć palmień, ale te \"żywe kawałki mięsa\" mnie przeraziły:o seniorit...Myśl pozytywnie:) Figaa:o...O to nieźle, heh...Ja po ekonomiku, a teraz jestem na 4 roku doradztwa zawodowego(studia pedagogiczne):P Mary07...Działają, nie martw się, my przecież wszystkie tu bierzemy i jest okej:)Fakt, że jest ten 1% lipy, ale myślę, że jak się przestrzega zasad brania tabsów to jest luzik guzik:) zrozpaczona schizofretka...Ja na przykład nie miałam żadnych skutków ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona schizofretka...W tym przypadku co napisałaś na tym linku, ciąża jest nierealna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aaaa daj spokój, aż mi się gorąco zrobiło...ale mowie bardziej bym szalala gdyby tam mi została o jedna tabletka za dużo......a ja jestem narwana i czasem panikuje niepotrzebnie.....zobaczymy czy okresior przyjdzie :P:P:P mi by nd odpowiadala, ale teraz gdy mój jeździ tam do roboty to wraca na sobote i niedziele i jedzie spowrotem w pon.....;( zazwyczaj w nd uciekamy gdzieś stad dalej nad wode itp.....więc..... mamy dziś rok......a on tam gdzieś daleko jest.....i wogóle mi smutnawo tak i źle..... Figaa szał macicy na ulicy, utkwilo mi to haslo w glowie bo jak byłam w tamte wakacje w pracy za granicą,to jak niektóre kobity szalały i miały swoje humory, obrażaly sie i krzyczaly o byle co to jeden gościu tak zawsze mówil szal macicy na ulicy :D albo jak co sobote na impe się szykowałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamiles
ja mam pytanie. po ilu dniach stosowania tabletki jest sie zabezpieczonym? chodzi mi o pierwsze opakowanie? czytalam ze po 4 czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamiles------>>>> jesli przyjelas tabletke pierwszeo dnia okresu to jests zabezpieczona po 4-5 godzinach, w zaleznosci od tabletek ale po 5 godzinach juz pelne zabezpieczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamiles
dziekuje ci figaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) mam pytanko, czy przy krótkich krwawieniach , po braniu tabletek antykoncepcyjnych moze zaniknąć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ale to są rzadkie przypadki gdzie okres zanika po parunastu opakowaniach tabletek........ale to wtedy należy udać się do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×